Index

(A36), MO (VII.23)
(Bouke)., Bouchien Garbrants (II.1)
(Loerop), Trijntjer Woltjer (V.27)
(Loerop), Trijntjer Woltjer (V.25)
(Staal), Geessien Ossel (V.18)
(Staal), Herman Bartelts (II.2)
(Staal)., Jan Bartels (II.1)
(stiefmoeder), Anje Harms (III.8)
?, Truus (V.21)
???, Els (VII.12)
Aaldring, Hendrik (V.15)
Aaldring, Jannes (V.15)
Abrahams., Grietje (I)
Akkerma, Geertje Feitses (IV.13)
Alberts, Aaltje (III.1)
Alssema, Egbert (V.16)
Alssema, Jan (V.16)
Appeldoorn, Bouwke (VI.12)
Appeldoorn, Menge (VI.12)
Ardesch, Afrianus Johannes (VI.17)
Ardesch, Hendrik (VI.17)
Arends, Berend (V.15)
Arends, Geert (V.13)
Arends, Harm (V.13)
Arends, Roelf (V.15)
Arkema, Bouke (VI.1)
Arkema, Jakob (VI.1)
Augustinus, Tjakke (III.1)
Baas, Greetje (Greta) (VIII.14)
Baas, Jurjen (VI.22)
Baas, Lummechien (VI.22)
Bakker, Eilert Jakobs (IV.16)
Bakker, Frouwke Jannes (V.3)
Bakker, Jakob (IV.16)
Bakker, Neeltje Pieters (VI.39)
Bansema, Hindertje (V.32)
Barends, Noach Paulus (III.8)
Barends, Paulus Arnoldus (III.8)
Barkhof, Henderikus (V.23)
Barkhof, Hendrik (V.23)
Bartels, Abraham (I)
Bartels, Geesjen (III.6)
Bartels, Meijndert (I)
Bate, Emma (IX.2)
Bate, Jessica (IX.2)
Bate, Lyle (IX.2)
Bate, Megan (IX.2)
Bate, Sarah (IX.2)
Battjes., Hindriktje Hemmes (V.20)
Baving, Hendrik (V.5)
Baving, Willemtien (V.5)
Bazuin, Marchje (VII.10)
Beekhuis, Fenna (IV.4)
Beekhuis, IJle Freerks (IV.4)
Beenhuis, Roelf (V.15)
Beerda, Aaltien (V.13)
Beerling, Albert (III.6)
Beerling, Maria (III.6)
Bekkering, Aaltien (V.16)
Benten, Johanna Geertruida van (VI.28)
Benten, Petrus van (VI.28)
Bereboom, Judegien (V.23)
Berg, Anje van den (VI.4)
Berg, Grietje den (VIII.3)
Berg, Henderika van den (VI.33)
Berg, Thomas van den (VI.4)
Bergen, Albert van (VI.10)
Bergen, Andries van (VI.10)
Bergen, Andries van (V.14)
Bergen, Hilmina van (VI.10)
Bergen, Hilmina van (VI.9)
Bergen, Jan van (V.14)
Bergen, Jan van (V.14)
Bergen, Johannes van (VI.9)
Bergen, Marchien van (VI.9)
Bergen, Margrita van (V.14)
Bergen, Mettines Johannes van (VI.9)
Beuker, Fia (VIII.24)
Beving, Grietje (VI.27)
Beving, Lammert (VI.27)
Bie, Hinderkien de (VI.12)
Biemold, Harm (V.23)
Biemold, Jan (V.23)
Bijker, Geertien (V.6)
Bijker, Hendrik (V.6)
Bijloo, Andries (VIII.8)
Bijloo, Maria Cornelis (VIII.8)
Bijmolt, Anna (VI.7)
Bijmolt, Antonie (VI.7)
Bijmolt, Derk (VII.9)
Bijmolt, Derk (VI.7)
Bijmolt, Egbert (VI.7)
Bijmolt, Hendrik (VI.7)
Bijmolt, Iektje (VI.7)
Bijmolt, Johannes (VII.9)
Bijmolt, Kornelis (VI.7)
Bijmolt, Kornelis Antonies (VI.7)
Bijmolt, Wiepko (VI.7)
Bilder, Johannes (VI.16)
Bilder, Johannes Cornelis (VI.16)
Binnema, Hebeltje Jans (V.11)
Bisschop, Sikke (VIII.3)
Blanker, Margaretha (VI.14)
Bloemsma, Jantje (V.6)
Blokzijl, Ebo (VI.7)
Blokzijl, Harm (VI.7)
Boeijkema, Pieter Jan (III.8)
Boelmans, Stientje (VI.7)
Boelsman, Okko (VI.7)
Boer, Aaltje de (VII.1)
Boer, Alberdina (V.15)
Boer, Fekke (V.5)
Boer, Fokke de (VI.29)
Boer, Gerard (VI.5)
Boer, Grietje (V.5)
Boer, Jakob (VI.5)
Boer, Jitsje de (VI.29)
Boer, Sijke de (V.16)
Boer, Tekke (V.15)
Boer, Willem de (VI.29)
Boer, Willem de (VI.29)
Boering, Geertien (V.23)
Boerma, Bouchien (V.16)
Boerma, Geert (V.16)
Boerrigter, Gertien Johanna (Tanja) (VIII.26)
Boersma, Fardouw (VI.34)
Boersma, Tjitsche (VI.1)
Bolhuis, Albertje (VI.3)
Bolhuis, Anje (VI.37)
Bolhuis, Grietje (V.35)
Bolhuis, Jan (V.35)
Bolt, Willem (VII.5)
Bom, Joke (VIII.10)
Bonder, Albert (V.16)
Bonder, Annechien (V.15)
Bonder, Berend (V.16)
Bonder, Bouchien (V.13)
Bonder, Boukje (V.15)
Bonder, Bouwke (V.16)
Bonder, Garbrand (V.15)
Bonder, Geert (V.16)
Bonder, Geert (V.17)
Bonder, Geert (V.15)
Bonder, Geertje (VI.11)
Bonder, Jan (V.13)
Bonder, Jan (V.15)
Bonder, Jan (V.13)
Bonder, Jan (V.13)
Bonder, Jan (V.16)
Bonder, Jan (IV.10)
Bonder, Jan Alberts (IV.10)
Bonder, Jans (V.15)
Bonder, Jeltje (V.16)
Bonder, Marchien (V.14)
Bonder, Marchien (V.15)
Bonder, Marchien (V.13)
Bonder, Remmelt (V.13)
Bonder, Remmelt (V.13)
Bonder, Roelfien (V.13)
Bonder, Tjebbe (V.15)
Bonthuis, Aaltje Gezina (VII.7)
Bonthuis, Lammert (VII.7)
Booijkema, Abeltje Pieters (III.8)
Boois, Anna Eggens (IV.17)
Boon, Geertruid (V.22)
Boontjes, Geessien (V.26)
Boontjes, Geessien (V.26)
Borch, Jan ter (V.10)
Borch, Willem Geerts ter (IV.8)
Borgh, Aaltien ter (V.10)
Borgh, Aaltien ter (V.7)
Borgh, Garbrand ter (V.6)
Borgh, Geert (Willems) ter (IV.8)
Borgh, Geert ter (V.6)
Borgh, Geert ter (V.9)
Borgh, Geert ter (V.10)
Borgh, Geert ter (V.5)
Borgh, Henderika ter (V.10)
Borgh, Hendrik ter (V.10)
Borgh, Jakobje ter (V.10)
Borgh, Jan ter (V.10)
Borgh, Jantien ter (V.6)
Borgh, Jantje ter (V.10)
Borgh, Marchien ter (V.8)
Borgh, Pieterje ter (V.10)
Borgh, Pietertje ter (V.10)
Borgh, Pietertje ter (V.9)
Borgh, Roelf ter (V.9)
Borgh, Sikke ter (V.9)
Borgh, Willem ter (V.5)
Bos, Albert Tjakkes (III.1)
Bos, Cornelius Jans (III.1)
Bos, Frouwke (VI.8)
Bos, Jan (VI.8)
Bos, Joanna (V.35)
Bosch, Riemkje van den (VII.25)
Bossinade, Egbert (VI.30)
Bossinade, Hindrik (VI.30)
Bossinade, Hindrik (VI.30)
Bossinade, Magreta (VI.30)
Bossinade, Martje (VI.30)
Bossinade, NN (VI.30)
Bossinade, Rudolf (VI.30)
Bossinade, Rudolf (VI.30)
Bot., Derk Stoffers (V.20)
Bot., Menna (V.20)
Bottema, Andreas (VI.6)
Bottema, Koertdina (VI.6)
Bou(w)man., Janna Willems (VII.5)
Bouma, Anna Elies (Anna) (X.1)
Bouma, Elizabeth (V.26)
Bouma, Johannes (Johan) (X.1)
Bouma, Laurens Julian (Julian) (X.1)
Bouma, Tietje Addekes (V.28)
Braam, Bauke Jans (VI.2)
Braam, Bouko (VI.2)
Braam, Dina (VI.2)
Braam, Elisabeth (VII.1)
Braam, Jan (VI.2)
Braam, NN (VI.2)
Brans, Jantje (VI.16)
Breda, Hendrik Philippus van (V.27)
Breda, Tonnis van (V.27)
Breemhaar, Geertje (V.26)
Breemhaar, Willem (V.26)
Brink, Antien (V.16)
Brink, Geessien (V.8)
Brink, Roelof (V.16)
Brink, Wubbegien (V.15)
Brinke, Berendina ten (VI.14)
Brinkman, Frederik (V.36)
Brinkman, Hendrik Wilhelm (V.36)
Broesder, Hillechiena (VI.32)
Broesder, Lambertus (VI.32)
Brouwer, Catherina Adriana (V.11)
Brouwer, Rein Durks (V.11)
Bruggers, Jan (IV.3)
Bruggers, Pieter Lammerts (IV.3)
Bruinink, Maria (V.36)
Bruins, Johanna Christina (VI.19)
Bruinsma, Gerrit (VI.8)
Bruinsma, Iemke (VI.12)
Bruinsma, Uilke (VI.8)
Bueren, L. van (IX.4)
Buitenhuis, Hans (VII.25)
Buitenwerf, Jacoba (VIII.2)
Buitenwerf, Wigger (VIII.2)
Buiting, Fennechien (VI.10)
Bultema, Klaas Wijbrand (VIII.1)
Bultena, Berend (VII.2)
Bultena, Jan (VIII.1)
Bultena, Trijntje (VII.2)
Bultena, Wijbrand (VIII.1)
Bultena, Wijbrand (VIII.1)
Bulthuis, Martha (VI.21)
Bultje, Geessien Martens (IV.3)
Bults, Henderika (VI.16)
Bunskoek, Fennegien (VI.14)
Burema, Aaltje (VI.33)
Burema, Dieuwke Germens (IV.15)
Burema, Germen Freriks (IV.15)
Burema, Jakob (VI.33)
Buurman, Elizabeth (VIII.1)
Crans, Dieuwke (V.24)
Cruims, Willem Jans (III.2)
Dam, Alje Jan van (VI.3)
Dam, Alje Lammerts van (VI.3)
Dam, Eisse van (VI.3)
Dam, G. van (VII.3)
Dam, Gelske (IV.16)
Dam, Jan (IV.16)
Danhof, Jansje (V.11)
Davids, David (VI.14)
Davids, Jurričen (VI.14)
Dekkema, Lambertus (VII.2)
Dekker, Engelina (VI.30)
Demter, Henriette (VII.27)
Dennebos, Diewerke Jans (VI.3)
Densing, Helena (V.21)
Derks, Anje (IV.2)
Diepstra, Janke Re(i)ntjes (IV.16)
Diepstra, Reintje Jacobs (IV.16)
Dijk, Eltjo (VIII.22)
Dijk, Eva (VIII.22)
Dijk, Hilde (VIII.22)
Dijk, Jantje Jans van (V.2)
Dijk, Mirjam (VIII.22)
Dijk, Pieter (VIII.3)
Dijk, Tjaaktje (VI.6)
Dijkema, Harm Geerds (III.2)
Dijkstra, Albertje (VI.27)
Dinsing, Heinrich Wilhelm (V.21)
Doff, Jan (VI.33)
Doff, Martje (VI.33)
Doll, Hinderkien (VI.15)
Doorn, Dieuwerke (VII.3)
Doornbos, Janna (VIII.2)
Doornbos, Weia (V.18)
Dost, Jantje (V.19)
Douwes, Grietje (IV.14)
Douwes, Hindrik (V.4)
Douwes, Roelof (V.4)
Drenth, Lammegien (V.35)
Drenth, Oltman Jans (V.35)
Drewes, Lucas (VI.30)
Drewes, Menno Kornelis (VI.30)
Drieborg, Arentje (VI.4)
Driezen, Jantje Simens (IV.16)
Driezen, Simen Hindriks (IV.16)
Drost, Jantine Maria (VII.16)
Dusseljee, Albertje (VI.7)
Dusseljee, Wrister (VI.7)
Ebbens, Jans (VI.7)
Ebbens, Willem (VI.7)
Eeftingh, Jan (IV.4)
Eeftingh, Jan (IV.4)
Eeftingh, Willem Jans (IV.4)
Eeftingh., Marchien (VI.20)
Eisinga, Aaltje (VI.14)
Eisinga, Albertus Pieter (VI.14)
Eisinga, Barbera (VI.14)
Eisinga, Daničel (VI.14)
Eisinga, Egbertje (VI.14)
Eisinga, Jakobina (VI.14)
Eisinga, Jan (VII.11)
Eisinga, Jan (VI.14)
Eisinga, Jantje (VI.14)
Eisinga, Johannes (VI.14)
Eisinga, Martje (VI.14)
Eisinga, Trijntje (VII.11)
Eisinga, Trijntje (VI.14)
Eisinga, Trijntje Johanna (VI.14)
Eitens, Albert (V.8)
Eitens, Annegien (V.8)
Ekhard, Eke Rienks (IV.16)
Elzenga, Alberts Lubberts (V.7)
Elzenga, Klaas (V.7)
Engberts, Antje (IV.16)
Engelhard, Harmanna (V.35)
Ensing, Andries (VI.9)
Ensing, Bareld (VI.9)
Everts, Jacob (VI.17)
Everts, Jantje (VI.17)
Faber, Arjen (V.29)
Faber, Cornelia Henderika (V.12)
Faber, Cornelis Jans (V.12)
Faber, Jan (V.12)
Faber, Jansina (V.12)
Faber, Rensia Willemina (V.12)
Faber, Sibrigtje (V.29)
Faber, Willemina Jansina (V.12)
familie, Barteld Jans - stamvader van de Staal (I)
Fennema, Tjaardina (VI.2)
Feringa, Elze (V.32)
Feringa, Gepkelina Wilhelmina (V.32)
Feringa, Geziena (V.32)
Feringa, Grietje Antonia (VI.32)
Feringa, Hendrik (V.32)
Feringa, Ida (V.32)
Feringa, Ida Gezina (V.32)
Feringa, Jan Roelof (VI.32)
Feringa, Roelof (V.32)
Feringa, Sieds (V.32)
Feringa, Sjabbe (V.32)
Feringa, Sjabbe Jan (V.32)
Feringa, Tomas (V.32)
Flonk, Geert Thekes (IV.7)
Flonk, Gerrit Geerts (IV.7)
Flonk, Jan (IV.7)
Flonk, Roelf (IV.7)
Fraaij, Douwe Reinjes (VI.4)
Fraaij, Trijntje (VI.4)
Freerks, Catharina (VI.23)
Freerks, Dievertke (V.35)
Frees, Johanna Maria de (VII.28)
Furda, Frans (V.35)
Furda, Klaas (V.35)
Geerlofs, Cornelia Johanna (VI.24)
Geerts, Aaltien (IV.8)
Gelijk, Japikje (VII.28)
Gerrit (VII.12)
Gers, Sientje (VIII.19)
Goed, Jan (VI.29)
Goed, Jan (VI.29)
Gosselaar, Catharina (VI.23)
Gosselaar, Helena (Leni) (VI.23)
Gosselaar, Jan (VI.23)
Gosselaar, Jan (VI.23)
Gosselaar, Jannes (VI.23)
Gosselaar, Willem (VI.23)
Grashuis, E. (VII.3)
Grashuis, Fennechien Jans (IV.10)
Grijspaarde, Stientje van der (V.24)
Groenema, Aaltje (VI.4)
Groenendal, Johanna (VII.3)
Groenewegen, Dirkje (VII.13)
Groenewegen, Johannes Jacobus (VII.13)
Groenland, Cornelis (VIII.13)
Groenland, Mieke (VIII.13)
Groenwold, Berend (V.20)
Groenwold, Hendrik (V.20)
Groot, Jan de (V.15)
Groot, Klaziena de (IX.4)
Groot, Petronella de (VII.12)
Groot, Roelfje de (V.15)
Gruis, Berent (VI.6)
Gruis, Eilt (VI.6)
Haan, Anje de (VIII.4)
Haan, Christina (VI.4)
Haar, Gerrit van der (VI.41)
Haar, Jan van der (VI.41)
Haar, Titia Johanna van der (VI.41)
Ham, Elsina Jeanette (Eline) (IX.8)
Ham, Jan (VIII.15)
Ham, Marchien Grieta (Margret) (IX.7)
Hamberg, Jentien (Jenni) (VII.17)
Hamminga, Gesien (VII.7)
Hansen, Jantje (IV.7)
Harkema, Johannes (V.34)
Harkema, Willem (V.34)
Harkink, Evert Jan (VI.32)
Harkink, Johan (VI.32)
Harloff, Cornelia Johanna (Corrie) (VIII.21)
Harms, Hinderkien (IV.13)
Harms, Hindrikje (III.4)
Hartingsveldt, Johannes Arie van (VI.25)
Hartingsveldt, Lodewijk van (VI.25)
Hazekamp, Gezina (VIII.5)
Hazekamp, Hidde Jan (VIII.5)
Hazekamp, M. (VIII.5)
Hazekamp, Trijntje (VIII.5)
Hazekmap, P. (VIII.5)
Hazelhoff, Eneke (V.18)
Hazenberg, Ienje Wiebes (V.34)
Heeren, Aaltje (VI.39)
Heeren, Willem (VI.39)
Heidema, Jantje (VI.12)
Heidema, Klaas (VI.12)
Heikema, Auke (V.2)
Heikens, Garmt (V.18)
Heikens, Jan (V.18)
Hemsing, Alberdina (IV.12)
Hendriks, Aaltke (III.2)
Hendriks, Gesina (II.2)
Hendriks, Jantien (VI.40)
Henten, Jan van (VI.29)
Henten, Krijntje van (VI.29)
Heun, Wilte (VII.2)
Hidding, Roelof (V.25)
Hil(le)brants, Elizabeth (III.6)
Hinderks, Jantje (IV.6)
Hindriks, Aaltje (III.7)
Hindriks, Annigje Tebbe (V.15)
Hingstman, Albert (V.6)
Hingstman, Harm (V.6)
Hinrichs, Aaldrik (VII.8)
Hinrichs, Johan Wilhelm (VII.8)
Hinrichs, Johan Wilhelm (VII.8)
Hoek, Bregina van (VIII.27)
Hoekstra, Wijbe (V.32)
Hoekstra, Wijbe (V.32)
Hofstee, Albertien (V.15)
Hofstee, Albertien (V.13)
Hofstee, Anje Klaassens (IV.3)
Hofstee, Jakopje (V.13)
Hofstee, Klaas Kornelis (IV.3)
Hofstee, Remmelt (V.13)
Hollander, Jeltje (V.11)
Hollander, Klaassien (VI.5)
Hollander, Thijs (VI.5)
Holt, Berend (V.8)
Holt, Jan Harms (V.8)
Holthuis, Hindrik (IV.9)
Holthuis, Willemina (IV.9)
Homan, Berent (V.24)
Homan, Evert (V.7)
Homan, Evert (V.7)
Homan, Geert (V.7)
Homan, Gelina (V.24)
Homan, Pietertien (V.7)
Homan, Pietertien (V.7)
Homan, Roelof (V.7)
Homan, Trientien (V.7)
Homan, Willem (V.7)
Hoog, Johanna (V.32)
Hoogeboom, Jantje Harms (V.33)
Hoop, Aaltje de (VI.18)
Hoorntje, Antko (VII.6)
Hoorntje, Jan (VII.6)
Hoppenbrouwer, Marie (VIII.13)
Hopvinh, Meindert (VII.28)
Houtman, Dirk (VI.14)
Houtman, Dirk (VI.14)
Houwerzijl, Enne Hindriks (V.2)
Houwerzijl, Jakob (V.2)
Hoving, Geert (VI.31)
Hoving, Trientje (VI.31)
Hoving, Wietske (VI.33)
Hovingh, Harm (VII.28)
Hovius, Evert (IV.12)
Hovius, Lammigje (IV.12)
Huitzing, Diena (VI.29)
Huizen, Geessien van (VI.16)
Huizen, Jan van (VI.16)
Huizenga, Geessien (VI.5)
Huizenga., Jan (VII.20)
Huizenga., Janna (VII.20)
Huizinga, Antje (V.3)
Huizinga, Auke (VI.7)
Huizinga, Auke Johannes (V.3)
Huizinga, Dedje Klaassens (IV.3)
Huizinga, Frouwke (VI.6)
Huizinga, Johannes Aukes (V.3)
Huizinga, Klaassien (VI.8)
Huizinga., Au(w)ke Derks (V.3)
Hulshoff, Jan (V.11)
Hulshoff, Jan Jans (V.11)
Hulsink, Grietje (VI.40)
Hulsman, Dini (VI.24)
Hummel, Hendrik (VII.25)
Ikema, Martje Lubberts (VI.1)
Ingen, Gepkea Jantina van (VII.27)
Irza, Willie (IX.1)
Jacobs, Grietie (III.1)
Jans, Aaltie (VI.40)
Jans, Aeltie (III.6)
Jans, Bouwe (III.1)
Jans, Grietje (III.4)
Jans, Harm (III.4)
Jans, Jantje (III.1)
Jans, Trientje (VII.4)
Jansen, Aafke (VI.7)
Jansen, Jurjen (VI.7)
Jansen, Roelofje Berends (V.21)
Jansma, G. (VII.3)
Jčung, Fritz (V.21)
Jong, Feikje de (V.31)
Jong, Grietje de (VI.14)
Jong, Jacob Wabes de (VI.31)
Jong, Jacob Wabes de (V.31)
Jong, Jan Maarten de (VII.25)
Jong, Jeltje de (VI.31)
Jonge, Janneke de (VI.14)
Jongh, Henrica Josephina de (VII.1)
Joseph, Eugenie Martha (VIII.20)
Kaijer, Aeijlke Hindriks (V.1)
Kammenga, A. (VIII.2)
Kammer, Geert (V.26)
Kammer, Geert (V.26)
Kammer, Geesje (V.26)
Kammer, Jantje (V.26)
Kamping, Gerrit Klaas (V.10)
Kamping, Harmina (V.10)
Kamps, Egbertien (V.5)
Kapma, Eelje (VI.17)
Kaspers, Riepke Roelfs (V.32)
Kaspers, Riepke Roelfs (V.32)
Kat, Jan Sijmons (IV.2)
Kat, Remge Jans (IV.2)
Kelder, Elizabeth (VII.9)
Keun, Wubbechien (V.14)
Kiewiet, Geessien (VIII.23)
Klaassens, Aeilke (III.1)
Klein, Dik (VII.15)
Klein, NN (VII.11)
Klein, Piet (VII.15)
Klein, Roelfien (VII.11)
Klein, Sjoerd (VII.11)
Kleinman, Egbertje (VI.14)
Klevering, Derk (VI.3)
Klevering, Trijntje (VI.3)
Klinken, Ebel van (VI.21)
Klinken, Ebel van (VI.21)
Klinken, Jannes van (VI.21)
Klinken, Martha van (VI.21)
Klinken, Nanne van (VI.21)
Kloosterman, Jantje (VI.34)
Kloosterman, Jitse (V.20)
Kloosterman, Sipke (V.20)
Klunder, Janna Pieters (IV.16)
Knoop, Pieternella Siemona (VII.13)
Koiter, Berend (V.28)
Koiter, Berendina (V.27)
Koiter, Fokkina Tietia (VI.25)
Koiter, Henderkien (IV.13)
Koiter, Jan Lucas (III.5)
Koiter, Janna (IV.13)
Koiter, Jantje (V.25)
Koiter, Lucas Jans (IV.13)
Koiter, Marchien (V.26)
Koiter, Marchiena Hinderika (VI.26)
Koobs., Jan Albert (IV.11)
Kooi, Hendrik Hendriks (V.2)
Kooi, Reinder (V.2)
Kool, Elsina (VI.2)
Kool, Heero (VI.2)
Koopman, Cornelia (VIII.27)
Koops, Hinderkien (IV.12)
Koops., Trijntje Alberts (IV.11)
Kooten, Abraham van (VI.5)
Kooten, Jacobus van (VI.5)
Korhorn, Maria (VII.25)
Kors, Elisabeth Wilhelmina Margaretha (VI.29)
Kort, A (VIII.4)
Kort, Albertus (VII.3)
Kort, Alderik (VII.3)
Kort, Anna (VII.24)
Kort, Anna (V.2)
Kort, Barteld (VI.4)
Kort, Bartelt (V.2)
Kort, Berend (VII.2)
Kort, Berendina Wilhelmina (VIII.5)
Kort, Frouke (VIII.6)
Kort, Frouwke (VIII.1)
Kort, Geziena (V.2)
Kort, Henderika (VII.24)
Kort, J (VIII.2)
Kort, Jacob (VI.4)
Kort, Jacob Pieter (V.2)
Kort, Jan (VI.4)
Kort, Jan (VII.3)
Kort, Jan (VI.4)
Kort, Jan (V.2)
Kort, K. (VIII.4)
Kort, KL (VIII.4)
Kort, Klaas (VII.3)
Kort, Klaas (VII.2)
Kort, Klaas (V.2)
Kort, Klaassien (VIII.2)
Kort, Kornelia (VII.3)
Kort, Luitje (VIII.2)
Kort, Luitje (VII.2)
Kort, Martje (VII.3)
Kort, Mattheus Jan (VII.3)
Kort, NN (VIII.2)
Kort, Pieter (VIII.4)
Kort, Pieter (VII.3)
Kort, Pieter (VI.4)
Kort, Pieter (VII.2)
Kort, Pieter (VI.4)
Kort, Pieter (VII.3)
Kort, Pieter (VI.4)
Kort, Stientje Berendina (VIII.3)
Kort, T (VIII.4)
Kort, Trijntje (VIII.2)
Kort, Trijntje (VII.2)
Kort, Wilhelmina (VII.3)
Kort, Wilhelmina (VII.2)
Kort, Wilhelmina Siboldina (VII.2)
Kort, Willemina (VI.4)
Koster, Bertus (VI.33)
Koster, Renstke (VI.33)
Kraijema, Catharina (VI.8)
Kremer, Anje Jantina (Anneke) (IX.13)
Kremer, Cornelia (Corine) (X.1)
Kremer, Ebel (IX.13)
Kremer, Germ (V.34)
Kremer, Hendrik Pieter (Pieter) (IX.13)
Kremer, Ije (V.34)
Kremer, Jakob Jans (V.34)
Kremer, Jan (IX.13)
Kremer, Janke (V.34)
Kremer, Kornelis Henderikus (IX.13)
Kremer, Thea Elizabeth (Elies) (IX.13)
Krieke, Herman van der (VIII.27)
Krijthe, Elisabeth (IV.5)
Krijthe, Geertien (V.4)
Krijthe, Margaretha van Baden (IV.5)
Kroon, Geessien (V.14)
Kruijer, Geesiena (VII.6)
Kruijer, Klaas (VII.6)
Kruijer, Klaziena (VII.5)
Kruijer, Tiemen (VII.5)
Kruijer, Wiebe (VII.6)
Kruims, Bouchien Jandr (IV.5)
Kruims, Geerd Jans (IV.6)
Kruims, Hi(d)ske Jans (IV.7)
Kruims, Hindrikje Jans (III.2)
Kruims, Hiske (V.4)
Kruims, Jacobje (V.10)
Kruims, Jantien Jans (IV.4)
Kruisinga, Stientje (VII.2)
Kruizinga, Albertus (VIII.6)
Kruizinga, Catharina (VIII.6)
Kruizinga, Cornelia (VIII.6)
Kruizinga, Cornelia (VIII.6)
Kruizinga, Froukje (VIII.6)
Kruizinga, Harm Wildrik (VIII.6)
Kruizinga, Harmke (VIII.6)
Kruizinga, Hendrika Johanna (VIII.6)
Kruizinga, Hindrik (VIII.6)
Kruizinga, Ido (VIII.6)
Kruizinga, Johanna (VIII.6)
Kruizinga, Martje (VIII.6)
Kruizinga, Wilhelmina (VIII.6)
Kuiper, Aaltje Jurriena (V.14)
Kuiper, Kornelis (V.14)
Kuiper, Martje Alders (VI.8)
Kuiper, Sieke (VI.6)
Kuipers, Aaltien (V.16)
Kuipers, Grietje (VI.30)
Kuipers, Grietje (V.31)
Kuipers, Grietje Reinder (V.24)
Kuipers, Jan Meints (V.31)
Kuipers., Geertien Roelfs (IV.11)
Kwant, Hendrik (VI.36)
Kwant, Trijntje (VI.36)
Laan, Frouwke van der (VI.6)
Laan, Grietje van der (VI.7)
Laan, Harm van der (VI.6)
Laan, KLaas van der (VI.6)
Laan, Knelske van der (V.32)
Lacosta, Johannes Benardus (V.36)
Lacoste, Titia Hendrika (V.36)
Laet, Anne de (IX.8)
Laet, Guus de (IX.8)
Laet, Roy Gilbert Brian de (IX.8)
Laken, Itje Tomas van (V.32)
Lakens, Ida (VI.12)
Lalkens, Harm (VI.5)
Lalkens, Martje (VI.4)
Lalkens, Oktje (VI.5)
Lammerts, Hindrik (VI.40)
Landbouwer, Harmke (V.26)
Lange, Ede de (V.3)
Lange, Michelle de (IX.5)
Lange, Willem Wabbes de (V.3)
Leeuwe, Aaltje (V.11)
Leeuwe, Jacob Fokko (V.11)
Leffers, Antje (VII.18)
Lemstra, Jikke (V.11)
Lenderink, Gezina (VI.32)
Lenting, Alderd (VI.6)
Lenting, Alderd Jakobs (VI.6)
Lenting, Anna (VI.6)
Lenting, Anna (VI.6)
Lenting, Antje Jakobs (V.3)
Lenting, Epke (VI.6)
Lenting, Harmke (VI.6)
Lenting, Hendrik (VI.6)
Lenting, Hendrik (VI.6)
Lenting, Johannes (VI.6)
Lenting, NN (VI.6)
Lesman, Elisabeth (VI.6)
Liekstra, Anne (V.23)
Liekstra, Anne Roelofs (V.23)
Liekstra, Geertien (V.23)
Liekstra, Grietje (V.23)
Liekstra, Roelof (V.23)
Lieuwen, Dirk Jans (VI.39)
Lieuwen, Grietje (VI.39)
Lintjer, Geessien (VII.4)
Lintjer, Jan (VII.4)
Lintjer, Jan (VII.4)
Lintjer, Johannes (VII.4)
Lintjer, NN (VII.4)
Loek, Margjen (VI.8)
Lubbers, Aafke (VII.8)
Lubbers, Anna (VI.5)
Lubbers, Arend (VII.5)
Lubbers, Arendje (VII.4)
Lubbers, Auke (VI.5)
Lubbers, Frouwke (VII.6)
Lubbers, Geessien (VI.5)
Lubbers, Geessiena (VII.5)
Lubbers, Hommo (VII.7)
Lubbers, Janna (VII.5)
Lubbers, Jans (VI.5)
Lubbers, Jansje Wilhelmina (VII.5)
Lubbers, Johannes (Jans) (VII.5)
Lubbers, Klaas (VII.7)
Lubbers, Klaas (VII.5)
Lubbers, KLaas Sirps (VI.5)
Lubbers, Klasina (VI.5)
Lubbers, Lammert (VII.7)
Lubbers, NN (VII.7)
Lubbers, Seerp (VI.5)
Lubbers, Sirp Klaassen (VI.5)
Lubbers, Sjeerp (VII.5)
Lubbers, Sjeerp (VII.5)
Lubbers, Thomas (VII.5)
Lubbers, Wiepko (VI.5)
Lubbers, Willem (VI.5)
Lubberts, B. (VIII.7)
Lubberts, Hommo (VIII.7)
Lubberts, K. (VIII.7)
Lubberts, Thomas (VIII.7)
Luichies, Trientien Roelofs (V.7)
Luken, Aaltien (V.13)
Lukkien, Berendina (VII.27)
Luning, Klasina (VI.22)
Luurtsema, Anna-Roos Jacqueline Alida (IX.10)
Luurtsema, Dado Geert (VIII.20)
Luurtsema, Elibertus (VIII.20)
Luurtsema, Hugo-Geert Nicolaas (IX.10)
Luurtsema, Jolanda Esther (IX.9)
Luurtsema, Maria Cornelia Anna (IX.10)
Luurtsema, Niek Ronald (IX.10)
Luurtsema, Ronald Edwin (IX.10)
Makken, Abel (VII.1)
Makken, Abel (VII.1)
Makken, Willem (VII.1)
Maneschijn, Gerrit (VI.7)
Maneschijn, Hinderika (VI.7)
Marum, Jan van (VI.2)
Marum, Roelfke van (VI.2)
Mastebroek, Hilligien (VI.5)
Meens, Grietina Aafina (VII.22)
Meertens, Jantje (VI.26)
Meertens, Jantje (VI.25)
Meerveld, Henderikus (VII.25)
Meester, Aaltje (VI.17)
Meijer, Allerdi(e)na (V.23)
Meijer, Anna Margreta (VII.28)
Meijer, Cornelis Frederik (VII.28)
Meijer, Gerbrand (IV.12)
Meijer, Grietje (V.24)
Meijer, Hendriktje (VII.7)
Meijer, Hermannus Ferdinandus (VII.28)
Meijer, Hermannus Josephus Ferdinandus (VII.28)
Meijer, Jan (V.24)
Meijer, Jan (IV.12)
Meijer, Johanna Maria (VII.28)
Meijer, Johannes (V.24)
Meijer, Johannes (IV.12)
Meijer, Johannes Jacobus Ferdinandus (VII.28)
Meijer, Johannes Marinus (VII.28)
Meijer, Jurrien (VII.7)
Meijer, Leonore Marie (VII.28)
Meijer, Marchien (IV.12)
Meijer, Margaretha (V.24)
Meijer, Pieterke (VI.5)
Meijer, Roelf (IV.12)
Meijer, Roelof (V.24)
Meijer, Roelof (V.24)
Meijer, Roelof (V.24)
Meijer, Roelof Jan Egbert (V.24)
Meijer, Willem Rudolph (VII.28)
Meles, Fenje Alberts (IV.4)
Mik, Jacob (VI.15)
Mik, Jan (VI.15)
Mik, Jan (VI.15)
Mik, Jan (VI.15)
MO, Maarten (VII.23)
Moes, Hilligje (VI.14)
Moesker, Grietje (V.26)
Molen, Anje van der (VI.8)
Molen, Eppe van der (V.32)
Molen, Harmina Jacobs van der (VI.29)
Molen, Hillechien Jans van der (IV.16)
Molen, Pieter van der (V.32)
Mollema, Henk IJsbrand (VIII.27)
Molstead, Carrie (IX.3)
Mooi, Arend (IV.13)
Mooi, Harm Arends (IV.13)
Mooi, Trientje (VIII.7)
Mulder, Alice Jeanette (Lisette) (VIII.14)
Mulder, Bouwe Rotgers (Rutgers) (IV.1)
Mulder, Bouwe Rotgers (Rutgers) (III.1)
Mulder, Evertje (V.18)
Mulder, Frederik (Frits) (VII.21)
Mulder, Frederik Harm David (Ferdinand) (VIII.23)
Mulder, Grietje (VIII.15)
Mulder, Harm Lucas (Harold) (VIII.23)
Mulder, Jannes (VII.18)
Mulder, Jannes (Johan) (VIII.24)
Mulder, Jurjen (V.18)
Mulder, Laura Suzanne (VIII.24)
Mulder, Marchien (VI.7)
Mulder, Martin Leonard (VIII.24)
Mulder, Martin Meindert (IX.6)
Mulder, Mats Martin (IX.6)
Mulder, Meindert (VII.18)
Mulder, Mentje (VI.34)
Mulder, Pieter (VI.34)
Mulder, Pieter (Piet) (VIII.23)
Mulder, Pieter (Piet) (VIII.14)
Mulder, Rotgers Ailkes (IV.1)
Mulder, Rotgers Ailkes (III.1)
Mulder, Trijntje (VII.27)
Mulder, Trijntje (VII.27)
Mulder, Trijntje (VII.27)
Mulder, Trijntje (VI.5)
Mulders, Anna (VI.8)
Mulders, Geesien Lamberts (V.18)
Mulders, Jan (VII.10)
Mulders, Jan (VI.8)
Mulders, Jan Jans (VII.10)
Mulders, Jan Stoffers (VI.8)
Mulders, Jantje (VI.8)
Mulders, Johanna Jantiena (VII.10)
Mulders, Johannes (VI.8)
Mulders, Johannes (VI.8)
Mulders, Klaas (VI.8)
Mulders, Margiena Klazina (VII.10)
Mulders, Stoffer (VI.8)
Mulders, Wiepko (VI.8)
Muller, Korneliske Lolkes (VI.28)
Naaijer, Hendrik (VI.12)
Naaijer, Lena (VI.12)
Naber, Itje Hindriks (V.31)
Nessing, Walraad (VI.10)
Nessing, Wilhelmina (VI.10)
Niehof, Grietje (V.2)
Niehof, Hindrik Eltje (V.2)
Nieland, Menko (VII.25)
Niemeijer, Hindrik Lammerts (VI.40)
Niemeijer, Jan (VII.22)
Niemeijer, Johanna (Jos) (VII.22)
Nienhuis, Bauchien (V.2)
Nienhuis, Sebe (V.2)
Nienhuis, Sjouktje (V.33)
Nienhuis, Tjeert Melles (V.33)
Niesing, Marcus (VI.40)
Niesing, Pieter (VI.40)
Niewold, Jacob Aeilkes (III.1)
Nijboer, Jan (VII.11)
Nijboer, Jan (VII.11)
Nijdam, Geert (V.13)
Nijdam, Hillechien (IV.7)
Nijdam, Jan (IV.7)
Nijdam, Willemtien (V.13)
Nijenhuis, Henderkien (V.10)
Nijenhuis, Hendrik (V.10)
Nitzsche, Adolf (VII.27)
Nitzsche, Anna (VII.27)
Nitzsche, Carl Ferdinand (VII.27)
Nitzsche, Carl Ferdinand (VII.27)
Nitzsche, Ferdinand Hermann (VII.27)
Nitzsche, Gauke Rudolf (VII.27)
Nitzsche, Henriette (VII.27)
Nitzsche, Paul Theodor (VII.27)
Nitzsche, Trijntje (VII.27)
NN (VII.24)
NN (V.2)
NN, Griet (V.21)
NN., Pietertje (III.3)
Nonkes, Barteld (VI.18)
Nonkes, Gosse (VI.18)
Nonkes, Gosse (VI.18)
Nonkes, NN (VI.18)
Nonkes, Sietze Arend (VI.18)
Nonkes, Willem (VI.18)
Noordhoek, Klaas (V.26)
Noot, Grietje (VII.4)
Nutters, Geertje (VI.28)
Odding, Jantien (V.6)
Oeben, Grietje (V.9)
Oldhof, Auktje Hendriks (V.30)
Olsmeyer, Tiemke (VI.4)
Oosterhof, Jan Oebele (VI.31)
Oosterhof, Lippe (VI.31)
Oosterhoff, Grietien (III.4)
Oosterhoff, Pieter (III.4)
Oosterveld, Aaltje (V.20)
Oosting, Fennechien (VII.28)
Oosting, Tijtje (VII.7)
Oostra, Geesje Roelfs (VI.39)
Opten, G. E. (VIII.2)
Ossel, Barteld (VI.12)
Ossel, Barteld (VI.12)
Ossel, Berend (V.18)
Ossel, Berend (V.18)
Ossel, Berent Borger (V.18)
Ossel, Evertje (VI.12)
Ossel, Geert (VI.12)
Ossel, Geertje (VI.12)
Ossel, Gezina (VI.12)
Ossel, Ida (VI.12)
Ossel, Jan (VI.13)
Ossel, Jan (VI.12)
Ossel, Lambert (V.18)
Ossel, Lammechiena (VI.12)
Ossel, Menzo (VI.12)
Ossel, NN (VI.13)
Ossel, NN (V.18)
Ossel, Trijntje (V.18)
Ottens, Kornelis (VI.5)
Ottens, Rinko (VI.5)
Oudenaarde, Dion van (IX.9)
Oudenaarde, Luca Dado van (IX.9)
Oudenaarde, Richard van (IX.9)
Oudman, Albert (VII.26)
Oudman, Albert (VI.37)
Oudman, Albertha (VII.26)
Oudman, Geertje (VII.26)
Oudman, Henk (VII.26)
Oudman, Henk (VII.26)
Oudman, Jacoba (VII.26)
Oudman, Jan (VI.37)
Oudman, Jan A (VII.26)
Oudman, Klaas (VI.37)
Oudman, Klaas G (VII.26)
Oudman, Lammechien (VII.26)
Oudman, Lammechien (VI.37)
Oudman, Melle J (VII.26)
Oudman, Tjits (VI.37)
Oudman, Trijntje (VII.26)
Overeem, Hans (IX.4)
Overeem, Janske Naomi (IX.4)
Overeem, Lars Joel (IX.4)
Overeem, Patrick Nicolaas Willem (IX.4)
Oversluizen, Willem (?) (VI.23)
partner (IX.12)
Pauwels, Janna (V.15)
Pepping, Geertje (VI.40)
Perdok, Iektje Hendriks (VI.7)
Piebes, Aukje (VI.12)
Piebes, Derk Lammerts (VI.12)
Piening, Jan (VI.17)
Piening, Menje (VI.17)
Pieters, Hinderkien (V.24)
Pieters, Jan Egberts (V.24)
Pijper, Albert (VIII.3)
Pikkert, Aaltien (V.17)
Pikkert, Geert (V.17)
Plaatje, Geertje (Gea) (VIII.17)
Ploeg, Jan van der (VII.25)
Ploeg, Tetje van der (VII.25)
Polling, Hillechien Jans (IV.6)
Polling, Jan (V.9)
Polling, Jan Hinderks (IV.6)
Polling, Teunis (V.9)
Pomp, Henderina (VI.12)
Poort, Grietje (VI.5)
Poot, Christina Sophia (VII.12)
Poot, Cornelis (VII.12)
Poot, Frank (VII.12)
Poot, Frank (VII.12)
Post, Aeilke (VI.3)
Post, Bouwe (VI.2)
Post, Corrie T. (VI.20)
Post, Elizabeth (VI.1)
Post, Gerrit (VI.1)
Post, Gerrit Jans (V.1)
Post, Jakob Egge (VI.1)
Post, Jakob Egge (VI.1)
Post, Jan (VI.1)
Post, Jan Gerrits (V.1)
Post, Martje (VI.1)
Postma, Hiske (VI.31)
Pot, Doeke Klaassens (III.1)
Pot, Martje Doekes (III.1)
Pranger, Wendelina (I)
Prins, Frans (VIII.19)
Prins, Frans (VII.19)
Prins, Frans Bertus (Freddy) (VIII.17)
Prins, Freddy (VIII.17)
Prins, Hendrik (VII.19)
Prins, Hendrik (Henk) (VIII.16)
Prins, Hendrik Frans (Erik) (VIII.16)
Prins, Hilda Jeanette (VIII.16)
Prins, Hiltje Martens (V.7)
Prins, Jan Harms (IV.13)
Prins, Janneke (VIII.18)
Prins, Jannes (VIII.17)
Prins, Jannes (Arjan) (VIII.17)
Prins, Jasper FJH (VIII.19)
Prins, Judith (VIII.19)
Prins, Martje van (VI.27)
Prins, Pieter van (VI.27)
Prins, Roelf (IV.13)
Rabbens, Margaretha (V.14)
Radema, Beene (VI.11)
Radema, Fredrik (VI.11)
Radema, Grietje (VI.11)
Radema, Jantje (VI.11)
Ramaker, Gerrit (VII.28)
Ramaker, Janna (VII.28)
Ramaker, Jantje Jacobs (V.19)
Ratering, Albertje (V.7)
Raven, Willem Hendriks (VI.29)
Raven, Willemien (VI.29)
Ree, Arie van (VIII.11)
Ree, Birgitte Danielle van (VIII.11)
Ree, Kirsten Astrid Maria van (VIII.11)
Ree, Peter Wenzeslaus van (VIII.11)
Remmenga, Aaffien (VI.6)
Remmenga, Eltje (VI.6)
Renkema, Jan (VI.35)
Renkema, Riemer (VI.35)
Renkema, Willemke (VI.35)
Richers, Elisabeth (VI.41)
Riemsma, Egbert Martens (V.8)
Riemsma, Jantien (V.8)
Riemsma, Markus (V.8)
Riemsma, Pietertje (V.8)
Rijkens, Egbert (V.23)
Rijkens, Jantje (V.23)
Robben, Catharina (VI.14)
Robertus, Abel (VII.27)
Robertus, Catharina Adolphina (VII.27)
Roelfs, Geesjen (II.2)
Roelfs, Roelf (II.2)
Roelfsema, Jan Roelfs (IV.7)
Roelfsema, Marchje (IV.7)
Roemers, Gepke (VI.38)
Roemers, Jacob (VI.38)
Roemers, Jacob Piet (VI.38)
Roemers, Jacques (VI.38)
Roemers, Jurrien (VI.38)
Roemers, Lammechien (VI.38)
Roemers, Pieter Jacob (VI.38)
Roeters, Berend (VI.34)
Roodenboog, Tjitske (V.23)
Rozeboom, Trijntje (VII.26)
Rozeman, Hinderika (VI.7)
Ruben, Jans (VI.12)
Ruben, Jans (VI.12)
Ruitenga, Thomas (VII.9)
Ruiter, J. (VIII.3)
Ruitinga, Hieke (VII.9)
Rutgers, Jan (V.13)
Rutgers, Pieter (V.13)
Rutgers, Willemtien (V.13)
Rutten, Christine Sophia (VIII.12)
Rutten, Leendert (VIII.12)
Rutten, Sonja (VIII.12)
Saan, Gepke (VI.38)
Sanders, Daniel (VI.12)
Sanders, Harm (VI.12)
Schanssema, Bartled (VIII.7)
Schanssema, Martje (VIII.7)
Scheepstra, Harm (VI.14)
Scheepstra, Klaas (VI.14)
Scheeringa, Gerrit (V.34)
Scheltens, Tetje (VI.36)
Scherphuis, Klaassien Ties (IV.3)
Scherphuis, Thijs Klaassens (IV.3)
Schik, Trientje (VI.14)
Schipper, Jan (V.2)
Schipper, Kornelis (VII.4)
Schipper, Kornelis Klaassens (V.2)
Schipper, Lambertus (VII.4)
Scholten, Imke Lieke (VIII.10)
Scholten, Marinus Boudewijn (VIII.10)
Scholten, Marinus Elisabeth (VIII.10)
Scholtens, Hillichje Gerrits (IV.7)
Schreuder, Jacob (VI.14)
Schreuder, Jacob (VI.14)
Schuil, Anne (VI.35)
Schuil, Iektje (VI.35)
Schuiling, Berend (V.26)
Schuiling, Egge (V.26)
Schuiling, Evert (V.26)
Schuiling, Evert (V.26)
Schuiling, Harmke (V.26)
Schuiling, Lambert (V.26)
Schuiling, Lukas (V.26)
Schuiling, Lukas (V.26)
Schuiling, Sjoukien (V.26)
Schuiters, Antonia (VI.32)
Schukking, Lubertus Mathias (VI.40)
Schukking, Willem Rudolf (VI.40)
Schukking, Willemina Rudolphina (VII.28)
Schuring, Harm (IV.5)
Schuring, Niessien Harms (IV.5)
Schut, Geertruida (V.14)
Schut, Jan (V.14)
Schutler, Frederik (IV.3)
Schutler, Jan Friedriks (IV.3)
Sennema, Aaltje (V.30)
Sennema, Aaltje (IV.14)
Sennema, Anke (VI.31)
Sennema, Antje (VI.29)
Sennema, Douwe (IV.14)
Sennema, Elze (VI.29)
Sennema, Elze Siedzes (IV.14)
Sennema, Gesina (VI.29)
Sennema, Grietje (VI.31)
Sennema, Grietje (VI.29)
Sennema, Harmina (VI.29)
Sennema, Hendrik (VI.31)
Sennema, Hendrik (VI.31)
Sennema, Hindrik (VI.29)
Sennema, Hindrik (V.31)
Sennema, Hindrik (IV.14)
Sennema, IJmke (VI.31)
Sennema, Itje (VI.30)
Sennema, Jacoba (VI.31)
Sennema, Jan (VI.31)
Sennema, Jan (VI.29)
Sennema, NN (VI.31)
Sennema, NN (VI.29)
Sennema, Roelof (VI.29)
Sennema, Sieds (IV.14)
Sennema, Sieds Elzes (IV.14)
Sennema, Sietze (V.31)
Sennema, Willem (VI.29)
Sennema, Willem (VI.29)
Siebenga, Itje (VI.31)
Siegers, Annechien (V.13)
Siegers, Annechien (V.13)
Siersema, Grietje Koenes (V.29)
Sijpkes, Bert-Jan (IX.7)
Sijpkes, Janneke (VII.19)
Sijpkes, Peter (IX.7)
Sijpkes, Roy Andre (IX.7)
Sikkens, Roelfje (V.9)
Sikkens, Sikke Jans (V.9)
Sinnema, Arrien (V.29)
Sinnema, Else (V.29)
Sinnema, Grietje (V.32)
Sinnema, Roelf (V.29)
Sinnema, Sietse (V.29)
Sinnema, Sijtse (V.29)
Sla, Sara (VII.16)
Slachter, Frouwke (VI.5)
Slager, Ettje (VI.7)
Slagter, Hindrik (VI.4)
Slagter, Remko (VI.4)
Sligter, Albertus Pieter (V.19)
Sligter, Babra (VI.15)
Sligter, Jacob (V.19)
Sligter, Jan (VI.16)
Sligter, Jan (V.19)
Sligter, Jantje (V.19)
Sligter, Lambert Willems (V.19)
Sligter, Lammert (VI.16)
Sligter, Lammert (V.19)
Sligter, Martje (VI.16)
Sligter, Trijntje (VI.14)
Slim, Egbert Jansz (V.28)
Slim, Jantje (V.28)
Slim, Pieter (VII.27)
Slim, Wichertje (VII.27)
Slingerland, Henderica (VI.39)
Slochteren, Zwaantje van (VI.35)
Sloots, Roelfien (VI.13)
Sloots, Roelof (V.26)
Smeding, Cordina Leenderts (VI.2)
Smeeg, Hendrika Gezina (V.36)
Smid, Pietertje (V.20)
Smit, Annas (VII.3)
Smit, Hillebrand (V.15)
Smit, Jan (VI.12)
Smit, Janke (V.15)
Smit, Jeltien (V.16)
Smit, Tiessina (V.24)
Sok, Egberdina (V.24)
Sok, Lammert Lammerts Kuiper (V.24)
Solleveld, Christa (IX.6)
Sorge, Paul (V.21)
Spijk, Anouk van (IX.12)
Spijk, Catherina (Cato) Loura Margaretha van (IX.11)
Spijk, Frouwkje van (IX.11)
Spijk, Geertje Jans (V.35)
Spijk, Jacobus (Coos) van (VIII.21)
Spijk, Jeanine Cornâe van (IX.12)
Spijk, Jeroen Kor Nicolaas van (IX.11)
Spijk, Josefien Jacoba van (IX.11)
Spijk, Kornelis (Kor) van (VIII.21)
Spoel, Zwaantje van der (V.10)
Staal, Aaltje (VII.25)
Staal, Aaltje (IV.16)
Staal, Aaltje (VI.17)
Staal, Abraham Harms (V.36)
Staal, Abraham Harms (III.8)
Staal, Abraham Jans (III.4)
Staal, Alberta (V.22)
Staal, Albertus (V.22)
Staal, Anna (VI.39)
Staal, Anna Gezijna (III.8)
Staal, Anne Tjerk (VI.35)
Staal, Annika (VIII.26)
Staal, Antje (V.34)
Staal, Arendina (VI.19)
Staal, Astrid Dirkje (VIII.11)
Staal, Barteld (VII.16)
Staal, Barteld (V.22)
Staal, Barteld (VII.16)
Staal, Barteld (VI.17)
Staal, Barteld (Bart) (VII.22)
Staal, Barteld Harms (III.6)
Staal, Bartelt Garbrant (III.3)
Staal, Bartelt Jans (III.1)
Staal, Berendina (V.35)
Staal, Berendina (V.35)
Staal, Biefke (Bia) (VIII.20)
Staal, Bouchien (IV.10)
Staal, Bouke Bartels (III.1)
Staal, Carl Heinrich (VII.14)
Staal, Christina Sophia (VII.16)
Staal, Christina Sophia (VIII.12)
Staal, Christina Sophia (VI.19)
Staal, Cornelis (V.35)
Staal, Cornelis Jan (VIII.27)
Staal, Cornelis Kremer Harms (II.2)
Staal, Cornelisje (V.36)
Staal, Danielle Dominique (IX.4)
Staal, Derk (V.35)
Staal, Derk (VI.19)
Staal, Derk Christiaan (VII.16)
Staal, Derk Christiaan (VI.19)
Staal, Dirk (VIII.9)
Staal, Elisabeth Anne (Annelies) (VIII.22)
Staal, Elisabeth Jans (V.1)
Staal, Elizabeth Henriette Arendina (VII.16)
Staal, Elly Marja (VIII.27)
Staal, Emmo (V.20)
Staal, Garbrand (IV.11)
Staal, Geertje (V.21)
Staal, Geertje (V.18)
Staal, Geertje (VI.37)
Staal, Geertje (V.6)
Staal, Geesjen Roelfs (IV.14)
Staal, Geessien Bartels (IV.2)
Staal, Gepke (IV.15)
Staal, Gerardus Benardus (V.11)
Staal, Gerbrand (V.21)
Staal, Gerbrand Bartelds (III.1)
Staal, Gerrit (IV.16)
Staal, Greetje (VIII.21)
Staal, Grietien (IV.12)
Staal, Grietje (IV.3)
Staal, Grietje Bartelds (III.1)
Staal, Harm (V.33)
Staal, Harm (VI.33)
Staal, Harm (IV.16)
Staal, Harm Roelofs (IV.16)
Staal, Harmanna Cornelia (VI.41)
Staal, Harmannus (III.4)
Staal, Harmen (Herman) Barteld (IV.17)
Staal, Harmen Mechiel (IX.1)
Staal, Harmina Barteldina (VI.40)
Staal, Helena (VII.23)
Staal, Helena (VI.22)
Staal, Henderika (VI.38)
Staal, Henderika (IV.16)
Staal, Henderika (V.12)
Staal, Hendrik Harms (II.2)
Staal, Hendrika Gezina (V.36)
Staal, Hendrika Johanna (VII.14)
Staal, Hendrikje (Hennie) (VII.21)
Staal, Hendrikje Trijntje (VII.15)
Staal, Hendrikus Johannes (VII.14)
Staal, Hi(t)ske Jans (III.2)
Staal, Hinderkien (VI.18)
Staal, Hindrik (IV.16)
Staal, Hindrik Roelfs (IV.15)
Staal, Ian (IX.3)
Staal, Ienje (VII.25)
Staal, Irene Carla (VII.14)
Staal, Jacob (VI.36)
Staal, Jakob (V.33)
Staal, Jan (VI.33)
Staal, Jan (V.35)
Staal, Jan (IV.16)
Staal, Jan (VIII.27)
Staal, Jan (VII.17)
Staal, Jan (VI.17)
Staal, Jan Abrahams (III.4)
Staal, Jan Bartels (IV.1)
Staal, Jan Harms (II.2)
Staal, Jan Karel (IX.1)
Staal, Jan Karel (VIII.8)
Staal, Jan Karel (VII.13)
Staal, Jan Otto (Otto) (VIII.26)
Staal, Jannes (VI.22)
Staal, Jannes (V.21)
Staal, Jannes (IV.9)
Staal, Jannes (John) (VIII.13)
Staal, Jannes Hanno (Hans) (VIII.25)
Staal, Jannette (VI.22)
Staal, Jantje (VII.25)
Staal, Jantje (VI.34)
Staal, Jantje (Janny) (IX.13)
Staal, Jantje Jans (III.5)
Staal, Jeltje Catharina (V.11)
Staal, Jobbine Eline (IX.1)
Staal, Johanna Christina (VII.12)
Staal, Johanna Reina (V.11)
Staal, Johanna Sophia (VII.16)
Staal, Johanna Willemina (IV.9)
Staal, Johannes (V.21)
Staal, Johannes Bernardus (V.36)
Staal, Johannes Gerardus (V.11)
Staal, Judith Joska (VIII.25)
Staal, Jurjen (VI.22)
Staal, Klaas Bartelds (IV.3)
Staal, Klaassien Bartelds (III.1)
Staal, Klasina (VI.22)
Staal, Klazina Elizabeth (VII.16)
Staal, Larissa (VIII.26)
Staal, Lorraine (IX.2)
Staal, Marchien (VII.18)
Staal, Maria (VII.25)
Staal, Maria Cornelia (VIII.10)
Staal, Marius (VI.24)
Staal, Martha (IV.9)
Staal, Martijn Vincent (VIII.13)
Staal, Martinus (VI.33)
Staal, Martje (V.19)
Staal, Martje (V.21)
Staal, Martje (V.21)
Staal, Martje (IV.3)
Staal, Mathilde Ingrid (VIII.27)
Staal, Melle (VI.35)
Staal, Menna (VII.19)
Staal, Menna (VI.19)
Staal, Menno (VI.17)
Staal, Mentje (VII.25)
Staal, Michel Sebastiaan (IX.5)
Staal, Mirjam Roelinde (VIII.25)
Staal, Niels Jeroen (VIII.13)
Staal, Nio Nyrone Martijn (IX.4)
Staal, NN (V.33)
Staal, NN (V.33)
Staal, NN (V.33)
Staal, NN partner Geertje (V.18)
Staal, Pieter (V.35)
Staal, Pieter (VIII.27)
Staal, Pieter (VII.25)
Staal, Pieterke (VI.23)
Staal, Pietertien (IV.8)
Staal, Pietertje (IV.11)
Staal, Rein (V.11)
Staal, Rentje Harms (IV.16)
Staal, Robert-Paul (VIII.13)
Staal, Roelf (VI.34)
Staal, Roelf (V.33)
Staal, Roelf Harms (III.7)
Staal, Roelof (VI.24)
Staal, Roelof (VI.24)
Staal, Siebe (VIII.27)
Staal, Simen (IV.16)
Staal, Simen (IV.16)
Staal, Sjouktje (VI.35)
Staal, Sjouktje (VI.33)
Staal, Sjouktje (VI.33)
Staal, Tessa Tamara (VIII.25)
Staal, Tettje (VI.36)
Staal, Teunis Bartelds (III.1)
Staal, Thea (VIII.27)
Staal, Thea (VIII.27)
Staal, Theodorus Marius (VI.24)
Staal, Timothy (IX.3)
Staal, Tjeerd (V.33)
Staal, Tjeerdina (VI.34)
Staal, Tjeert (VII.25)
Staal, Tjeert (VI.34)
Staal, Tony Corina (VII.16)
Staal, Trientje (VI.21)
Staal, Trientje (V.20)
Staal, Trijntien Harms (II.2)
Staal, Trijntje (Trijn) (VI.20)
Staal, Wilhelm (VI.22)
Staal, Wilhelmina (Wim) (VI.20)
Staal, Willem (VI.20)
Staal, Willemina Jeltina (V.11)
Staal, Willemke (VI.35)
Staal, Xavi Dean Julian (IX.5)
Staal., Barteld Gerbrands (IV.11)
Staal., Gerbrand Jans (III.3)
Staal., Jan (V.20)
Staal., Jannes (VI.20)
Staal., Klaas (VII.20)
Stadman, Jan (V.7)
Stadman, Willem (V.7)
Stalman, F. (VII.3)
Stalman, Rinske Tjittes (V.12)
Stam, Agina (VI.14)
Stam, Jan (VI.14)
Starrenburg, Elizabeth Petronella (VII.16)
Steenge, Berend (IV.13)
Steenge, Sjouwgien (IV.13)
Steenhuis, Bouke Hindriks (IV.3)
Steenwijk, Henderkien van (V.16)
Steenwijk, Martinus van (V.16)
Stel, Albertien Hindriks (V.13)
Stelt, Jacomina Francina van der (VI.25)
Stčoppel, Maria Theodora (VI.24)
Sterenburg, Berend (V.22)
Sterenburg, Margaretha (V.22)
Stoffers, Willem (V.7)
Stoffers, Zwaantje (V.7)
Stoker, Henderikus (V.18)
Stoker, Johannes (V.18)
Stolt, Woltje (VII.8)
Stolte, Hinke (VI.27)
Stombe., Jans (III.3)
Stombe., Ma(r)tje Jans (III.3)
Stralen, Jacqueline van (IX.10)
Strijkema, Jan Meinders (IV.16)
Strijkema, Tjietske (IV.16)
Stroetinga, Jeichien (V.16)
Stubbe, Roelfien (VI.7)
Stuivinga, Frouwke (VI.7)
Stulp, Aaltje (VI.28)
Stulp, Aaltje (VI.27)
Stulp, Aaltje (VI.27)
Stulp, Albertje (VI.27)
Stulp, Auktje (V.30)
Stulp, Elze (V.30)
Stulp, Elzina (V.30)
Stulp, Fokke (VI.27)
Stulp, Fokke (VI.28)
Stulp, Fokke (V.30)
Stulp, Fokke (V.30)
Stulp, Fokke Pieters (V.30)
Stulp, Geeske (V.30)
Stulp, Hendrik (VI.27)
Stulp, Jan (VI.27)
Stulp, Jan (V.30)
Stulp, Martje (VII.24)
Stulp, Pieter (VI.28)
Stulp, Pieter (VII.24)
Stulp, Pieter Jan (VI.28)
Talens, Hillegien (V.8)
Tammeling, Harmke hindriks (VI.6)
Telkamp, Seine (VI.14)
Telkamp, Siemen (VI.14)
Tellingen, Neeltje van (VI.5)
Tentman, Regina (V.18)
Thies, Jan (III.1)
Thon, Christina Sophia (VI.19)
Thon, Heinrich Carl (VI.19)
Thus, Johanna Maria Engelina (VIII.11)
Ties, Lina (V.23)
Tietema, Geertje (IV.7)
Tietema, Johannes (IV.7)
Til, A. (VIII.3)
Til, BP (VIII.3)
Til, Frouke Berendina (VIII.3)
Til, Grietje (VIII.3)
Til, Hindrik (VIII.3)
Til, HM (VIII.3)
Til, Jan (VIII.3)
Til, Jan (VIII.3)
Til, Jantina (VIII.3)
Til, Klaas (VIII.3)
Til, Ludina Aafke (VIII.3)
Til, NN (VIII.3)
Til, Sikkelina (VIII.3)
Til, Trijntje (VIII.3)
Timersma, Berend (VI.36)
Timersma, Out (VI.36)
Timmer, Geertien (IV.7)
Timmerman, Jan Hendrik (VI.5)
Timmerman, Janna Pietronella (VI.5)
Tingen, Dina (VII.28)
Tingen, Geert (VII.28)
Tingen, Hillegien (IV.9)
Tjarks, Hillechien (V.27)
Tjeerds, Antje (IV.16)
Tonkens, Geesje Pieterdina (VIII.25)
Tonnis, Geeske (III.1)
Topp, Jack (VIII.9)
Topp, Mary Pittenridge Kennedy (VIII.9)
Toppen, Frouke (VI.4)
Trip, Anna Jacoba (Anje) (VIII.16)
Tuil, Jannes (VI.12)
Tuil, Pieter (VI.12)
Tulp, Trina (VII.6)
Ubels, Annechien (V.15)
Udema, Jan (VI.6)
Udema, Pieterke (VI.6)
Veen, Anna Klaassens van der (V.3)
Veen, Engeltje van der (VI.35)
Veen, Geertje van der (V.34)
Veen, Halbe van der (VI.14)
Veen, Hendrik van der (V.27)
Veen, Hindrik Klaassens Van der (IV.2)
Veen, Jantje van der (VII.6)
Veen, Klaas Hendriks van der (IV.2)
Veen, Koop van der (VI.14)
Veen, Lukas van der (V.27)
Veen, Pieterke Klaas Jans van der (V.2)
Veen, Salomon Thiessen van der (V.27)
Veen, Salomon Thiessen van der (V.25)
Veen, Sijberen van der (VI.35)
Veen, Sjouwkien van der (V.25)
Veen, Trijntje van der (V.27)
Veen, Wolter Salomons van der (V.25)
Veen., Grietje van der (VI.20)
Veen., Klaas Geerts van der (VI.20)
Veendijk, Catharina (IV.12)
Veendijk, Eite (IV.12)
Veenhof, Henderkien (VII.11)
Veenhuis, Arentje Hommes ten (VI.5)
Veenhuis, Geertje (V.15)
Veenhuis, Mina (VI.9)
Veenstra, Titske (VI.35)
Velde, Lisa Paulien van der (VIII.18)
Velde, Suzanne Margaretha van der (VIII.18)
Velde, Wim van der (VIII.18)
Veldman, Berend Jan (VI.26)
Veldman, Geert (VI.26)
Veldman, Harm (VI.25)
Veldman, Jakob (VI.26)
Veldman, Jakob (VI.25)
Veldman, Jantiena Luchiena (VI.25)
Veldman, Jantje Sjoukina (VI.25)
Venema, Aaltien (V.17)
Venema, Grietje (VI.11)
Venhuizen, Antje (VIII.3)
Vennema, Abeltje Jans (VI.2)
Vermeulen, Maria Cornelia (VIII.8)
Vink, Kunje (Keu) (VII.5)
Vink, Willemina (VII.5)
Vink., Biefke (VII.20)
Vink., T(h)omas Klaassen (VII.5)
Visser, Sytske (V.15)
Visser, Wibe (III.2)
Vlieg, IJmkje Epeus (VI.31)
Vlieg, IJmkje Epeus (V.31)
Vos, Fokke Klaassens (VI.2)
Vos, Jan (VI.2)
Vrieling, Egbert (V.15)
Vrieling, Jeichien (V.15)
Vries, Aaltje de (VI.34)
Vries, Berendina de (V.7)
Vries, Harm de (VI.14)
Vries, Ida Siebes de (V.2)
Vries, Jan de (V.13)
Vries, Jan de (V.13)
Vries, Jan de (V.13)
Vries, Lieuwe de (VI.34)
Vries, Reintje de (VI.36)
Vries, Roelfien de (V.13)
Vries, Sake de (VI.14)
Vries, Willem de (VII.14)
Vries, Willemien de (VII.14)
Wabbes, Martje (IV.3)
Wal), Trijntje Klaassens (van der (III.1)
Walda, Harm Wichers (VI.28)
Walda, Iebeltje (VI.28)
Walker, Elizabeth Main (VIII.9)
Warnerns, Jan (VI.40)
Warners, Harm (VI.40)
Wartum, Aaltje Sijbrands van (VI.2)
Wartum, Jan Redmers van (VI.2)
Wartum, Jan van (VI.2)
Wartum, Roelf van (VI.2)
Wartum, Sijbrand van (VI.2)
Weg, Freerk (VII.27)
Weg, Hindrik (VII.27)
Weg, Hindrik (VII.27)
Weg, Hindrik (VII.27)
Weg, Jacoba Eelina (VII.27)
Weg, Simon Jacob (VII.27)
Weitering, Aaltje (IV.12)
Weits, Jan (VI.13)
Weits, Rikelina (VI.13)
Wesman, Dieuwerke Okkes (V.2)
Westerdijk, Gezina Martha (VIII.27)
Westerink, Hendrika Johanna (VII.14)
Westers, Elias Date (VI.20)
Westra, Aafjen Warnders (VI.17)
Wiegers, Jannes (V.35)
Wiegers, Stientje (V.35)
Wieland, Aaltje (V.9)
Wieland, Aaltje (IV.7)
Wielsma, Cornelis Ids (VI.1)
Wielsma, Sake (VI.1)
Wierenga, Anette (VIII.27)
Wiersema, Geert Klaas Jacobus (VIII.27)
Wiersum, Elizabeth (VI.2)
Wietses, Annechien (V.5)
Wietzes, Annegien (V.15)
Wigchers, Lammert (V.16)
Wigchers, Wigger (V.16)
Wijndels, Hilechien (III.8)
Wijnhamer, Anna Louisa (VI.9)
Wijtes, Geeske (IV.1)
Wijtes, Geeske (III.1)
Wildeboer, Lammert (VI.4)
Wildeboer, Roelfien (VI.4)
Wilkens, Anna (VI.8)
Wilkens, Freerk (VI.8)
Wilkens, Katharina Freerks (III.4)
Willems, Jan Cruims (III.2)
Willems, Wemeltje (IV.4)
Wind, Arendina (VI.17)
Wind, Egbert Arends (VI.17)
Winsingh, Geertien (V.4)
Winsingh, Hendrik Stevens (V.4)
Winsingh, Hester (V.4)
Winsingh, Hillina (V.4)
Winsingh, Hindrik (V.4)
Winsingh, Hindrik Jans (IV.5)
Winsingh, Hindrik Jans (IV.5)
Winsingh, Roelof Hindriks (IV.5)
Winsingh, Steven (V.4)
Winter, Gerhard de (VII.1)
Winter, Gerritje Joanna Paulina de (VII.1)
Winters, Barold (VI.39)
Winters, Gouke Rudolf (VI.39)
Winters, Rudolf (VI.39)
Winters, Rudolf Barends (VI.39)
Winters, Titia Henderika (VII.27)
Withoff, Ietje Elina (IX.1)
Withoff, Jurien Jan Harm (IX.1)
Witterholt, Lammechien Niklaas (IV.16)
Woldendorp, Grietje (VI.32)
Woldendorp, Jakob Pauwels (IV.16)
Woldendorp, Pauwel (IV.16)
Woldhuis, Jaigien Jans (IV.13)
Wolt, Antje (VI.6)
Wolters, Johanna (VII.28)
Wolters, Johanna (VI.17)
Wolthof, Jantje (VI.6)
Wolthuis, Willemina Luikina (V.24)
Wolting, Jan (VII.10)
Wolting, Wibbechien (VII.10)
Woltshuis, Jacob (V.24)
Yzebrands, Claas (III.1)
Zee, Aaltjen van (VI.32)
Zee, Jan van (VI.32)
Zeeman, Jakob (VI.6)
Zeeman, Jan (VI.6)
Ziegers, Trijntje (V.15)
Ziengs, Ernst Martijn (VIII.14)
Zijlman, Martje (VI.33)
Zijlstra, Mettje Onnes (IV.15)
Zuidema, Alida (VII.11)
Zuidema, Dieuwke (VI.29)
Zuidema, Dieuwke (VI.29)
Zuidema, Jantine (VII.3)
Zweers, Jan (V.15)
Zweers, Lucas (V.15)


Genealogie
van
Barteld Jans - stamvader van de Staal familie



I

Barteld Jans - stamvader van de Staal familie, geboren Roderwolde? , trouwt Grietje Abrahams.

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Bartels (Staal)., volgt (II.1)
  2. Herman Bartelts (Staal), volgt (II.2)
  3. Abraham Bartels, gedoopt Roderwolde 23 november 1727, trouwt Wendelina Pranger, geboren Groningen
  4. Meijndert Bartels, gedoopt Roderwolde 1 maart 1732, Verder niets te vinden.

II.1

Jan Bartels (Staal). (ouders onder I), gedoopt Roderwolde 1 januari 1722, Woonde en boerde in een boerderij iets ten noorden Roderwolde., overleden Roden , begraven Roden 20 april 1784, beroep boer te Roderwolde, Volgens momberstelling 237,064.ro. werden zijn kinderen onder voogdij geplaatst, . Hoofdmomber werd Harm Bartelds (broer) en als medemombers werden benoemd: Abr, aham Bartelds Staal (broer), Pieter Garbrandts en Jan Floris van Peize., In het Drenliad wordt Jan de achternaam Staal gegeven., trouwt Peize (NH) Bouchien Garbrants (Bouke)., geboren Foxwolde , overleden Roden 8 oktober 1809, Is in overlijdensklapper genoemd als weduwe van Albert Jans; haar naam werd ook, als Bauchien geschreven.

    Uit dit huwelijk
  1. Bartelt Jans Staal, volgt (III.1)
  2. Hi(t)ske Jans Staal, volgt (III.2)
  3. Gerbrand Jans Staal., volgt (III.3)
  4. Abraham Jans Staal, volgt (III.4)
  5. Jantje Jans Staal, volgt (III.5)

III.1

Bartelt Jans Staal (ouders onder II.1), gedoopt Foxwolde onder Roon 19 maart 1758, In die tijd werd Foxwolde in Drenthe "Frokswold" genoemd., overleden Marsum (bij Appingedam) 8 november 1813, Overleden te Marsum huisnummer 6, beroep landbouwer, Hij is de stamvader van de Appingendammertak., trouwt Leermens 17 maart 1782 Trijntje Klaassens (van der Wal), geboren Godlinze 5 januari 1759, geboren in Marsum huisnummer 6 ook genoemd Trynte, overleden Marsum 18 november 1813, ouders Claas Yzebrands en Geeske Tonnis

    Uit dit huwelijk
  1. Klaassien Bartelds Staal, gedoopt Meeden 3 mei 1781, overleden Zuidbroek 23 augustus 1828, trouwt Zuidbroek 25 juni 1808 Albert Tjakkes Bos, ouders Tjakke Augustinus en Aaltje Alberts
  2. Jan Bartels Staal, volgt (IV.1)
  3. Bouke Bartels Staal, gedoopt Marsum (Appingedam) 6 april 1788, trouwt Appingedam 1 juli 1814 Jacob Aeilkes Niewold, gedoopt Nieuwolda 26 augustus 1762, ouders Aeilke Klaassens en Bouwe Jans
  4. Geessien Bartels Staal, volgt (IV.2)
  5. Klaas Bartelds Staal, volgt (IV.3)
  6. Teunis Bartelds Staal, geboren Marsum (Appingedam) 11 februari 1793, gedoopt Marsum 17 februari 1793, trouwt Appingedam 30 november 1825 Martje Doekes Pot, ouders Doeke Klaassens Pot en Jantje Jans
  7. Grietje Bartelds Staal, geboren Marsum (Appingedam) 14 april 1795, gedoopt Marsum 10 mei 1795, trouwt Appingedam 24 november 1815 Cornelius Jans Bos, ouders Jan Thies en Grietie Jacobs
  8. Gerbrand Bartelds Staal, geboren Marsum (Appingedam) 6 augustus 1811, gedoopt Marsum 15 augustus 1811, trouwt Bouwe Rotgers (Rutgers) Mulder, beroep landbouwster, ouders Rotgers Ailkes Mulder en Geeske Wijtes

IV.1

Jan Bartels Staal (ouders onder III.1), gedoopt Marsum 25 december 1785, overleden Delfzijl 15 mei 1837, beroep landbouwer, trouwt Appingedam 3 november 1812 Bouwe Rotgers (Rutgers) Mulder, beroep landbouwster, ouders Rotgers Ailkes Mulder en Geeske Wijtes

    Uit dit huwelijk
  1. Elisabeth Jans Staal, volgt (V.1)

V.1

Elisabeth Jans Staal (ouders onder IV.1), geboren Marsum (gem. Appingedam) 1 oktober 1816, overleden Tjamsweer (gem. Appingedam) 16 oktober 1892, trouwt Delfzijl 7 mei 1844 Jan Gerrits Post, geboren Nieuwolda 26 januari 1809, overleden Farmsum (gem Delfzijl) 4 september 1855, beroep landbouwer, ouders Gerrit Jans Post en Aeijlke Hindriks Kaijer

    Uit dit huwelijk
  1. Gerrit Post, volgt (VI.1)
  2. Bouwe Post, volgt (VI.2)
  3. Aeilke Post, volgt (VI.3)

VI.1

Gerrit Post (ouders onder V.1), geboren Farmsum (gem Delfzijl) , overleden Opwierde (gem Appingedam) 20 april 1923, beroep landbouwer, trouwt Uithuizermeeden 18 november 1885 Bouke Arkema, geboren Uithuizermeeden , overleden Opwierde (gem Appingedam) 23 juni 1939, ouders Jakob Arkema en Martje Lubberts Ikema

    Uit dit huwelijk
  1. Martje Post, geboren Farmsum (gem Delfzijl) 12 december 1886, trouwt Delfzijl 8 juli 1914 Cornelis Ids Wielsma, geboren Venlo , beroep spoorweg telegrafist, ouders Sake Wielsma en Tjitsche Boersma
  2. Elizabeth Post, geboren Farmsum gem. Delfzijl 19 april 1888
  3. Jan Post, geboren Farmsum gem. Delfzijl 3 juni 1890
  4. Jakob Egge Post, geboren Farmsum (gem Delfzijl) 30 december 1898, overleden Farmsum (gem Delfzijl) 23 januari 1899
  5. Jakob Egge Post, geboren Delfzijl 24 februari 1903

VI.2

Bouwe Post (ouders onder V.1), geboren Delfzijl , overleden Tjamsweer (gem Appingedam) 9 juni 1934, beroep landbouwerse, trouwt(1) Delfzijl 3 november 1868 Sijbrand van Wartum, geboren Termuntenzijl , overleden Weiwerd (gem Delfzijl) 11 augustus 1871, beroep landbouwer, ouders Jan Redmers van Wartum en Aaltje Sijbrands van Wartum, trouwt(2) Delfzijl 19 april 1873 Jan Braam, geboren Weiwerd (gem Delfzijl) , overleden Tjamsweer (gem Appingedam) 30 juli 1927, beroep landbouwer, ouders Bauke Jans Braam en Cordina Leenderts Smeding

    Uit het eerste huwelijk
  1. Jan van Wartum, geboren Delfzijl , overleden Assen 1 april 1936, beroep landbouwer, trouwt Winsum 4 april 1901 Roelfke van Marum, geboren Winsum , overleden Assen 16 december 1936, ouders Jan van Marum en Elizabeth Wiersum
  2. Roelf van Wartum, geboren Weiwerd (gem Delfzijl) , overleden Weiwerd (gem Delfzijl) 19 juli 1872

    Uit het tweede huwelijk
  1. NN Braam, geboren Weiwerd (gem Delfzijl) 28 maart 1874, Levenloos geboren kind., overleden Weiwerd (gem Delfzijl) 30 maart 1874
  2. Dina Braam, geboren Weiwerd (gem Delfzijl) , overleden Groningen 20 februari 1939, Ze woonde te 't Zand., trouwt Delfzijl 4 mei 1894 Jan Vos, geboren Opwierde (gem. Delfzijl) , beroep landbouwer, ouders Fokke Klaassens Vos en Abeltje Jans Vennema
  3. Elisabeth Braam, volgt (VII.1)
  4. Bouko Braam, geboren Delfzijl , beroep bakker, trouwt Meeden 21 december 1907 Elsina Kool, geboren Marum , overleden Haren 14 mei 1945, ouders Heero Kool en Tjaardina Fennema

VII.1

Elisabeth Braam (ouders onder VI.2), geboren Weiwerd , overleden Appingedam 7 januari 1951, trouwt Appingedam 13 mei 1904 Willem Makken, geboren Tjamsweer , ouders Abel Makken en Aaltje de Boer

    Uit dit huwelijk
  1. Abel Makken, geboren Appingedam , beroep planter, trouwt Deventer 7 augustus 1930 Gerritje Joanna Paulina de Winter, geboren Gronau (D) , ouders Gerhard de Winter en Henrica Josephina de Jongh, Opm. bij huwelijk: huwelijk met de handschoen

VI.3

Aeilke Post (ouders onder V.1), geboren Farmsum (gem Delfzijl) , overleden Opwierde (gem Appingedam) 27 juni 1936, trouwt Delfzijl 30 mei 1884 Eisse van Dam, geboren Oldenzijl , overleden Appingedam 23 juli 1915, beroep koopman; commissionair, ouders Alje Lammerts van Dam en Diewerke Jans Dennebos

    Uit dit huwelijk
  1. Alje Jan van Dam, geboren Solwerd , beroep boekhouder, trouwt Appingedam 25 augustus 1921 Trijntje Klevering, geboren Uithuizermeeden , ouders Derk Klevering en Albertje Bolhuis

IV.2

Geessien Bartels Staal (ouders onder III.1), geboren Marsum? , trouwt Klaas Hendriks van der Veen

    Uit dit huwelijk
  1. Pieterke Klaas Jans van der Veen, volgt (V.2)
  2. Hindrik Klaassens Van der Veen, gedoopt Losdorp 12 juli 1795, overleden Losdorp 10 december 1847, trouwt Remge Jans Kat, ouders Jan Sijmons Kat en Anje Derks
  3. Anna Klaassens van der Veen, volgt (V.3)

V.2

Pieterke Klaas Jans van der Veen (ouders onder IV.2), geboren Losdorp 16 april 1804, De in deze tak genoteerde gegevens zijn voornamelijk afkomstig - dus bron van H, enk Blok (henkenleonore.blok@worldonline.nl)., trouwt Bierum 22 december 1838 Jacob Pieter Kort, geboren Wierum 24 februari 1804, overleden Bierum 11 november 1857

    Uit dit huwelijk
  1. Bartelt Kort, geboren Losdorp 26 maart 1838
  2. Pieter Kort, volgt (VI.4)
  3. Geziena Kort, geboren Spijk 10 december 1843, overleden Krewerd 30 juni 1885, trouwt Bierum 3 december 1874 Jan Schipper, ouders Kornelis Klaassens Schipper en Jantje Jans van Dijk
  4. Klaas Kort, geboren Spijk 17 juni 1847, overleden Bierum 4 oktober 1923, trouwt Bierum 12 december 1872 Grietje Niehof, ouders Hindrik Eltje Niehof en Dieuwerke Okkes Wesman
  5. Jan Kort, geboren Spijk 30 oktober 1850, overleden Leermens 12 februari 1940, trouwt Bierum 14 oktober 1875 Bauchien Nienhuis, ouders Sebe Nienhuis en Auke Heikema
  6. Anna Kort, geboren Spijk 21 december 1854, trouwt Bierum 25 november 1875 Jakob Houwerzijl, ouders Enne Hindriks Houwerzijl en Ida Siebes de Vries, trouwt Bierum 24 oktober 1895 Reinder Kooi, ouders Hendrik Hendriks Kooi en NN

VI.4

Pieter Kort (ouders onder V.2), geboren Spijk 31 juli 1841, beroep daglooner, trouwt Kantens 28 januari 1865 Frouke Toppen, geboren Uithuizermeeden 21 juli 1844

    Uit dit huwelijk
  1. Jacob Kort, geboren Eppenhuizen 29 maart 1865, trouwt Bierum 22 november 1894 Anje van den Berg, ouders Thomas van den Berg en Martje Lalkens
  2. Willemina Kort, geboren Losdorp 15 december 1866, overleden Musketon Zeeland (V.S) 9 februari 1975, trouwt Slochteren 23 juni 1888 Hindrik Slagter, ouders Remko Slagter en Aaltje Groenema
  3. Pieter Kort, geboren Losdorp 28 oktober 1868, overleden Zeerijp 25 september 1870
  4. Pieter Kort, geboren Zeerijp 1 oktober 1870, trouwt Loppersum 8 mei 1895 Trijntje Fraaij, ouders Douwe Reinjes Fraaij en Arentje Drieborg, trouwt Christina Haan
  5. Klaas Kort, volgt (VII.2)
  6. Jan Kort, geboren Uithuizermeeden 2 april 1875, overleden 23 april 1876
  7. Jan Kort, geboren Uithuizermeeden 16 februari 1877, overleden Overschild 25 november 1953, trouwt Bierum 27 december 1901 Roelfien Wildeboer, ouders Lammert Wildeboer en Tiemke Olsmeyer
  8. Barteld Kort, geboren Godlinze 2 februari 1879
  9. Albertus Kort, volgt (VII.3)

VII.2

Klaas Kort (ouders onder VI.4), geboren Bierum 10 december 1872, overleden Spijk 28 november 1959, Elders overleden., beroep boerenknecht, daglooner, arbeider, trouwt 't Zandt 23 maart 1896 Trijntje Bultena, geboren Oldenzijl , beroep dienstmeid, ouders Berend Bultena en Stientje Kruisinga

    Uit dit huwelijk
  1. Frouwke Kort, volgt (VIII.1)
  2. Berend Kort, geboren Zijldijk 1 juli 1897, overleden Zandt 23 juli 1903
  3. Pieter Kort, geboren Zijldijk ('t Zandt) 29 januari 1899, overleden 't Zandt 4 augustus 1903
  4. Luitje Kort, geboren Zijldijk ('t Zandt) 10 september 1900, overleden 't Zandt 1 september 1901
  5. Luitje Kort, volgt (VIII.2)
  6. Stientje Berendina Kort, volgt (VIII.3)
  7. Pieter Kort, volgt (VIII.4)
  8. Berendina Wilhelmina Kort, volgt (VIII.5)
  9. Trijntje Kort, geboren Oosternieland (Uithuizermeeden) 11 augustus 1909, overleden Toronto (Can) , trouwt Lambertus Dekkema, geboren Kantens 27 augustus 1908, overleden Toronto (Can)
  10. Wilhelmina Kort, geboren Oosternieland gem. Uithuizermeeden , overleden Groningen 7 april 1912
  11. Wilhelmina Siboldina Kort, geboren Oosternieland (Uithuizermeeden) 10 januari 1917, trouwt 9 mei 1940 Wilte Heun, geboren 18 juli 1913, overleden Spijk 5 februari 1992, NCHI 3

VIII.1

Frouwke Kort (ouders onder VII.2), geboren 't Zandt 27 juli 1896, overleden UIthuizen 20 maart 1961, trouwt Uithuizermeeden 17 mei 1918 Jan Bultena, geboren UIthuizen , beroep daglooner, ouders Wijbrand Bultena en Elizabeth Buurman

    Uit dit huwelijk
  1. Klaas Wijbrand Bultema, geboren UIthuizen 14 september 1920, overleden Haren (Beatrixoord) 10 december 1976
  2. Wijbrand Bultena, geboren 8 juni 1922, overleden Heemstede 18 mei 1969

VIII.2

Luitje Kort (ouders onder VII.2), geboren Uithuizermeeden 12 augustus 1902, overleden Appingedam 3 december 1991, beroep landarbeider, trouwt Jacoba Buitenwerf, geboren UIthuizen 1 augustus 1905, _NLIV, DATE 03 DEC 1982, ouders Wigger Buitenwerf en Janna Doornbos

    Uit dit huwelijk
  1. NN Kort, geboren Zandeweer (Kantens) 20 mei 1928, Kindje werd levenloos geboren., overleden Zandeweer (Kantens) 20 mei 1928
  2. Trijntje Kort
  3. J Kort, trouwt A. Kammenga
  4. Klaassien Kort, trouwt G. E. Opten

VIII.3

Stientje Berendina Kort (ouders onder VII.2), geboren Oosternieland gem. Uithuizermeeden 26 september 1904, overleden 26 september 1987, trouwt Uithuizermeeden 21 november 1929 Hindrik Til, geboren Uithuizermeeden 4 maart 1894, overleden Roodeschool 28 maart 1957, ouders Jan Til en Grietje den Berg

    Uit dit huwelijk
  1. Sikkelina Til, geboren Uithuizermeeden 3 augustus 1925, trouwt Albert Pijper, overleden Beverwijk
  2. Trijntje Til, geboren Uithuizermeeden 23 juli 1931, overleden Delfzijl
  3. Grietje Til, geboren Roodeschool 23 september 1931, overleden Wagenborgen 14 september 2004
  4. Jantina Til, geboren Roodeschool 29 december 1932, trouwt Sikke Bisschop
  5. Klaas Til, geboren Roodeschool 11 maart 1934, trouwt Antje Venhuizen
  6. Jan Til, geboren Roodeschool 12 november 1935, overleden Middelstum 7 september 2000
  7. Frouke Berendina Til, geboren Roodeschool 2 maart 1938
  8. Ludina Aafke Til, geboren 10 mei 1939, trouwt Pieter Dijk
  9. NN Til, geboren Roodeschool? 6 april 1941, overleden Roodeschool? 6 april 1941
  10. A. Til, geboren Roodeschool? 23 november 1943, trouwt J. Ruiter
  11. BP Til
  12. HM Til

VIII.4

Pieter Kort (ouders onder VII.2), geboren Oosternieland (Uithuizermeeden) 3 september 1906, overleden Uithuizermeeden 17 december 1974, trouwt Anje de Haan

    Uit dit huwelijk
  1. T Kort
  2. A Kort
  3. K. Kort
  4. KL Kort

VIII.5

Berendina Wilhelmina Kort (ouders onder VII.2), geboren Oosternieland (Uithuizermeeden) 18 maart 1908, overleden Uithuizermeeden 29 juni 1985, trouwt Uithuizermeeden 2 januari 1930 Hidde Jan Hazekamp, geboren Middelstum 11 november 1903, overleden Appingedam 23 april 1990

    Uit dit huwelijk
  1. Gezina Hazekamp, geboren Uithuizermeeden 26 mei 1930
  2. Trijntje Hazekamp, geboren Uithuizermeeden 11 september 1933
  3. M. Hazekamp
  4. P. Hazekmap

VII.3

Albertus Kort (ouders onder VI.4), geboren Uithuizermeeden 15 oktober 1880, overleden 't Zandt 29 april 1968, trouwt Uithuizermeeden 17 juni 1904 Johanna Groenendal, geboren Uithuizermeeden 28 mei 1885, overleden Overschild 14 maart 1957

    Uit dit huwelijk
  1. Pieter Kort, geboren Zijldijk? 13 november 1904
  2. Mattheus Jan Kort, geboren Zijldijk 23 januari 1906, overleden Zijldijk? 21 juni 1979, trouwt Jantine Zuidema
  3. Frouke Kort, volgt (VIII.6)
  4. Martje Kort, geboren 't Zandt 19 december 1910, trouwt 't Zandt 14 mei 1934 Annas Smit
  5. Klaas Kort, geboren 't Zandt? 19 september 1912, trouwt 't Zandt 20 mei 1937 G. van Dam
  6. Jan Kort, geboren 't Zandt 22 maart 1915, trouwt 't Zandt 23 mei 1940 E. Grashuis
  7. Wilhelmina Kort, geboren 't Zandt? 19 september 1918, trouwt 't Zandt 17 mei 1939 F. Stalman
  8. Alderik Kort, geboren 't Zandt? 19 oktober 1920, trouwt Dieuwerke Doorn
  9. Pieter Kort, geboren 't Zandt? 24 november 1922, overleden Nordseebad Wangerooge (D) 25 april 1945
  10. Kornelia Kort, geboren 't Zandt 22 maart 1925, trouwt 't Zandt 20 november 1947 G. Jansma

VIII.6

Frouke Kort (ouders onder VII.3), geboren 't Zandt 20 december 1908, overleden Delfzijl 24 maart 1998, trouwt Loppersum 21 mei 1931 Ido Kruizinga, geboren Overschild 7 augustus 1905, overleden Groningen 12 april 1975

    Uit dit huwelijk
  1. Catharina Kruizinga, geboren 26 maart 1932
  2. Albertus Kruizinga, geboren 8 mei 1933
  3. Hendrika Johanna Kruizinga, geboren 14 januari 1935, overleden 25 december 1996
  4. Johanna Kruizinga, geboren 11 februari 1937
  5. Martje Kruizinga, geboren 12 november 1938
  6. Harmke Kruizinga, geboren 25 augustus 1940
  7. Hindrik Kruizinga, geboren 12 augustus 1942
  8. Wilhelmina Kruizinga, geboren 10 maart 1945
  9. Cornelia Kruizinga, geboren 21 juni 1946, overleden 1 juli 1946
  10. Cornelia Kruizinga, geboren 31 juli 1948
  11. Harm Wildrik Kruizinga, geboren 19 juni 1951
  12. Froukje Kruizinga, geboren 19 oktober 1956

V.3

Anna Klaassens van der Veen (ouders onder IV.2), geboren Losdorp gem Bierum , overleden Appingedam 12 december 1859, beroep dienstmeid, trouwt Bierum 15 mei 1847 Johannes Aukes Huizinga, geboren Appingedam 15 april 1822, overleden Appingedam 8 februari 1889, beroep schoenmaker(sknecht) te Appingedam, Johannes vormde een tweeling met Antje., ouders Au(w)ke Derks Huizinga. en Frouwke Jannes Bakker

    Uit dit huwelijk
  1. Auke Johannes Huizinga, geboren Opwierde gem Appingedam 17 februari 1848, overleden Opwierde gem. Appingedam 29 oktober 1853
  2. Geessien Huizenga, volgt (VI.5)
  3. Frouwke Huizinga, volgt (VI.6)
  4. Auke Huizinga, volgt (VI.7)
  5. Klaassien Huizinga, volgt (VI.8)
  6. Antje Huizinga, geboren Opwierde gem. Appingedam 29 november 1859, beroep dienstmeid, trouwt Appingedam 30 augustus 1878 Ede de Lange, geboren Siddeburen , beroep dienstknecht, ouders Willem Wabbes de Lange en Antje Jakobs Lenting

VI.5

Geessien Huizenga (ouders onder V.3), geboren Opwierde 15 juli 1850, overleden Opwierde gem. Appingedam 27 mei 1940, beroep dienstmeid, trouwt Appingedam 13 juni 1870 KLaas Sirps Lubbers, geboren Tjamsweer 3 februari 1849, beroep dagloner, boerenknecht, arbeider, Op de gezinskaart staat als woonadres Groot 20., ouders Sirp Klaassen Lubbers en Arentje Hommes ten Veenhuis

    Uit dit huwelijk
  1. Arendje Lubbers, volgt (VII.4)
  2. Jans Lubbers, geboren Opwierde 28 januari 1872, _EVN 14234, overleden Opwierde 29 januari 1872
  3. Anna Lubbers, geboren Opwierde 2 januari 1873, _EVN 14204, trouwt Appingedam 13 oktober 1900 Abraham van Kooten, geboren Zeist , beroep bakker, ouders Jacobus van Kooten en Neeltje van Tellingen
  4. Johannes (Jans) Lubbers, volgt (VII.5)
  5. Seerp Lubbers, geboren Opwierde 21 oktober 1876, beroep daglooner, trouwt Appingedam 23 mei 1908 Klaassien Hollander, geboren Meedhuizen , ouders Thijs Hollander en Trijntje Mulder
  6. Frouwke Lubbers, volgt (VII.6)
  7. Hommo Lubbers, volgt (VII.7)
  8. Aafke Lubbers, volgt (VII.8)
  9. Wiepko Lubbers, geboren Opwierde 28 oktober 1885, trouwt Appingedam 16 december 1911 Oktje Lalkens, geboren Bierum , ouders Harm Lalkens en Grietje Poort
  10. Willem Lubbers, geboren Opwierde gem Appingedam 27 mei 1888, beroep wachtmeester, trouwt Almelo 23 oktober 1915 Janna Pietronella Timmerman, geboren Almelo , ouders Jan Hendrik Timmerman en Hilligien Mastebroek
  11. Geessien Lubbers, geboren Opwierde 11 mei 1890, Geessien vormde een tweeling met haar broertje Auke., trouwt Appingedam 9 september 1911 Rinko Ottens, geboren Farmsum , beroep voerman, ouders Kornelis Ottens en Frouwke Slachter
  12. Auke Lubbers, geboren Opwierde 11 mei 1890, Auke vormde een tweelink met zusje Geessien., trouwt Appingedam 19 maart 1910 Gerard Boer, geboren Middelbert , beroep fabriekswerker, ouders Jakob Boer en Pieterke Meijer
  13. Klasina Lubbers, geboren Opwierde gem Appingedam 31 december 1892, overleden Appingedam 24 april 1895

VII.4

Arendje Lubbers (ouders onder VI.5), geboren Opwierde 24 oktober 1870, _EVN 14192, beroep dagloonersche, trouwt Appingedam 6 januari 1894 Johannes Lintjer, geboren Siddeburen , overleden Steendam 8 oktober 1928, beroep daglooner, visscher en cafâehouder, Daglooner (1894), visscher (1920) en cafâehouder (1928)., ouders Jan Lintjer en Trientje Jans

    Uit dit huwelijk
  1. Geessien Lintjer, geboren Slochteren , trouwt Slochteren 21 mei 1920 Kornelis Schipper, geboren Bierum , beroep arbeider, ouders Lambertus Schipper en Grietje Noot
  2. Jan Lintjer, geboren Siddeburen gem Slochteren , overleden Siddeburen gem Slochteren 28 augustus 1895
  3. NN Lintjer, geboren Siddeburen gem Slochteren 29 oktober 1896, overleden Siddeburen gem Slochteren 29 oktober 1896, Doodgeboren kindje.

VII.5

Johannes (Jans) Lubbers (ouders onder VI.5), geboren Opwierde 11 januari 1875, _EVN 462, overleden Groningen 21 september 1915, beroep dienstknecht, daglooner, trouwt Appingedam 22 mei 1897 Willemina Vink, geboren Wirdum gem Loppersum 21 augustus 1873, overleden Appingedam 28 februari 1945, begraven Tjamsweer , ouders T(h)omas Klaassen Vink. en Janna Willems Bou(w)man.

    Uit dit huwelijk
  1. Klaas Lubbers, geboren Eenum gem 't Zandt 22 augustus 1897, overleden Appingedam 23 april 1945, beroep landarbeider
  2. Thomas Lubbers, geboren Hellum gem. Slochteren 2 april 1899, trouwt Stedum 19 mei 1933 Klaziena Kruijer, geboren Hellum 21 december 1899, ouders Tiemen Kruijer en Kunje (Keu) Vink
  3. Arend Lubbers, geboren Tjamsweer gem Appingedam 4 december 1902, overleden Appingedam 4 februari 1903
  4. Geessiena Lubbers, geboren Appingedam 4 oktober 1906
  5. Janna Lubbers, geboren Appingedam 30 mei 1908
  6. Sjeerp Lubbers
  7. Sjeerp Lubbers
  8. Jansje Wilhelmina Lubbers, geboren Appingedam , overleden 17 februari 1971, trouwt Willem Bolt
  9. Hommo Lubberts, volgt (VIII.7)

VIII.7

Hommo Lubberts (ouders onder VII.5), geboren Tjamsweer 18 september 1912, trouwt Appingedam 8 mei 1937 Martje Schanssema, geboren Tjamsweer 1 december 1912, ouders Bartled Schanssema en Trientje Mooi

    Uit dit huwelijk
  1. K. Lubberts
  2. B. Lubberts
  3. Thomas Lubberts

VII.6

Frouwke Lubbers (ouders onder VI.5), geboren Opwierde 6 oktober 1878, beroep dienstmeid, trouwt Slochteren 12 mei 1900 Wiebe Kruijer, geboren Hellum , overleden Hellum 13 oktober 1924, beroep arbeider, landbouwer, ouders Klaas Kruijer en Trina Tulp

    Uit dit huwelijk
  1. Geesiena Kruijer, geboren Slochteren , trouwt Antko Hoorntje, geboren Midwolda , beroep ass. direkteur zuivelfabriek, ouders Jan Hoorntje en Jantje van der Veen

VII.7

Hommo Lubbers (ouders onder VI.5), geboren Opwierde 4 juni 1881, _EVN 14237, beroep landarbeider , daglooner, trouwt(1) Appingedam 14 mei 1904 Aaltje Gezina Bonthuis, geboren Opwierde , overleden Delfzijl 3 oktober 1914, Ze woonde bij haar overlijden in Tuikwerd gem Delfzijl; ze is 4 dagen na de geb, oorte van haar levenloos zoontje overleden., ouders Lammert Bonthuis en Gesien Hamminga, trouwt(2) Delfzijl 10 maart 1922 Hendriktje Meijer, geboren Bierum , ouders Jurrien Meijer en Tijtje Oosting

    Uit het eerste huwelijk
  1. Klaas Lubbers, geboren Opwierde gem Appingedam 30 augustus 1904
  2. Lammert Lubbers, geboren Hellum gem Slochteren , overleden Hellum gem Slochteren 18 april 1910
  3. NN Lubbers, geboren Tuikwerd gem Delfzijl 29 september 1914, Kindje is levenloos geboren., overleden Delfzijl 29 september 1914

VII.8

Aafke Lubbers (ouders onder VI.5), geboren Opwierde 28 augustus 1883, trouwt Appingedam 20 juni 1903 Aaldrik Hinrichs, geboren Meedhuizen , beroep timmerman, ouders Johan Wilhelm Hinrichs en Woltje Stolt

    Uit dit huwelijk
  1. Johan Wilhelm Hinrichs, geboren Solwerd gem Appingedam 7 november 1903, overleden Siddeburen gem Slochteren 6 mei 1945

VI.6

Frouwke Huizinga (ouders onder V.3), geboren Opwierde gem. Appingedam 1 oktober 1852, overleden Steendam gem Slochteren 6 februari 1944, beroep dienstmeid, dagloonster, trouwt Appingedam 29 november 1879 Hendrik Lenting, geboren Siddeburen , beroep boerenknecht, daglooner, landbouwer, Zij kregen ook een doodgeboren zoon op 9 maart 1888., ouders Alderd Jakobs Lenting en Harmke hindriks Tammeling

    Uit dit huwelijk
  1. Harmke Lenting, geboren Siddeburen , beroep dienstmeid, trouwt Slochteren 13 mei 1905 Jakob Zeeman, geboren Siddeburen , overleden Siddeburen gem Slochteren 26 juli 1950, beroep landbouwer, ouders Jan Zeeman en Sieke Kuiper
  2. Johannes Lenting, geboren Slochteren , beroep schipper, trouwt Slochteren 20 mei 1911 Pieterke Udema, geboren Slochteren , beroep dienstmeid, ouders Jan Udema en Jantje Wolthof
  3. Alderd Lenting, geboren Slochteren , beroep arbeider, trouwt Slochteren 4 september 1909 Aaffien Remmenga, geboren Slochteren , ouders Eltje Remmenga en Frouwke van der Laan
  4. Anna Lenting, geboren Siddeburen , overleden Siddeburen 28 maart 1886
  5. NN Lenting, geboren Siddeburen gem Slochteren 9 maart 1888, Het is levenloos geboren kindje., overleden Siddeburen gem Slochteren 9 maart 1888
  6. Hendrik Lenting, geboren Siddeburen , overleden Steendam gem Slochteren 28 april 1929, beroep timmerman, trouwt Groningen 22 mei 1919 Koertdina Bottema, geboren Delfzijl , ouders Andreas Bottema en Elisabeth Lesman
  7. Anna Lenting, geboren Siddeburen , beroep dienstbode, trouwt Appingedam 24 mei 1919 Eilt Gruis, geboren Siddeburen , beroep machinist, ouders Berent Gruis en Tjaaktje Dijk
  8. Epke Lenting, geboren Siddeburen , overleden Woldendorp gem Termunten 15 februari 1949, beroep dienstbode, trouwt Woldendorp 24 april 1915 Harm van der Laan, geboren Termunten , ouders KLaas van der Laan en Antje Wolt

VI.7

Auke Huizinga (ouders onder V.3), geboren Opwierde gem. Appingedam 3 april 1855, overleden Krewerd gem Bierum 11 december 1937, trouwt Appingedam 14 oktober 1876 Derk Bijmolt, geboren Siddeburen 28 maart 1853, overleden Tjamsweer gem Appingedam 22 mei 1931, beroep daglooner, ouders Kornelis Antonies Bijmolt en Iektje Hendriks Perdok, Bij hun huwelijk werd een kind gewettigd.

    Uit dit huwelijk
  1. Johannes Bijmolt, volgt (VII.9)
  2. Kornelis Bijmolt, geboren Opwierde 1 maart 1878, overleden Tjamsweer 23 januari 1958, beroep daglooner, trouwt Slochteren 8 mei 1915 Hinderika Maneschijn, geboren Kroddeburen , ouders Gerrit Maneschijn en Hinderika Rozeman
  3. Antonie Bijmolt, geboren Solwert 23 januari 1880, overleden Tjamsweer 27 januari 1933, beroep dienstknecht, koemelker, trouwt Appingedam 25 mei 1907 Albertje Dusseljee, geboren Tjamsweer , ouders Wrister Dusseljee en Frouwke Stuivinga
  4. Hendrik Bijmolt, geboren Solwert 4 november 1881, overleden Appingedam 23 augustus 1950, beroep daglooner, veehouder, trouwt Appingedam 20 mei 1913 Aafke Jansen, geboren Bierum , ouders Jurjen Jansen en Grietje van der Laan
  5. Wiepko Bijmolt, geboren Solwerd gem Appingedam 15 november 1884
  6. Iektje Bijmolt, geboren Opwierde 8 februari 1887, trouwt Appingedam 21 mei 1909 Jans Ebbens, geboren Holwierde , beroep dienstknecht, ouders Willem Ebbens en Ettje Slager
  7. Anna Bijmolt, geboren Opwierde 30 november 1889, trouwt Appingedam 30 oktober 1909 Ebo Blokzijl, geboren Meedhuizen , beroep daglooner, ouders Harm Blokzijl en Marchien Mulder
  8. Egbert Bijmolt, geboren Opwierde 29 oktober 1892, beroep bouwkundig opzichter, trouwt Beerta 10 augustus 1918 Stientje Boelmans, geboren Finsterwolderhamrik , ouders Okko Boelsman en Roelfien Stubbe

VII.9

Johannes Bijmolt (ouders onder VI.7), geboren Opwierde , overleden Opwierde gem Appingedam 6 juni 1938, beroep daglooner, voerman, trouwt Appingedam 20 mei 1904 Hieke Ruitinga, geboren Bierum , ouders Thomas Ruitenga en Elizabeth Kelder

    Uit dit huwelijk
  1. Derk Bijmolt, geboren Opwierde gem Appingedam 7 december 1904

VI.8

Klaassien Huizinga (ouders onder V.3), geboren Opwierde gem. Appingedam 20 juni 1858, overleden Steendam gem Slochteren 23 april 1931, beroep dienstmeid, dagloonster, trouwt Appingedam 1 juni 1878 Jan Mulders, geboren Tjamsweer , overleden Siddeburen 7 juni 1918, beroep boerenknecht, schipper, landbouwer, ouders Jan Stoffers Mulders en Martje Alders Kuiper

    Uit dit huwelijk
  1. Johannes Mulders, geboren Siddeburen , overleden Siddeburen 13 maart 1880
  2. Johannes Mulders, geboren Slochteren , beroep onderwijzer, trouwt UIthuizen 15 augustus 1908 Anna Wilkens, geboren UIthuizen , ouders Freerk Wilkens en Catharina Kraijema
  3. Jantje Mulders, geboren Siddeburen , overleden Siddeburen 13 december 1905
  4. Jan Jans Mulders, volgt (VII.10)
  5. Wiepko Mulders, geboren Slochteren , beroep commies belastingen, trouwt Slochteren 4 juli 1914 Frouwke Bos, geboren Slochteren , ouders Jan Bos en Anje van der Molen
  6. Anna Mulders, geboren Slochteren , trouwt Slochteren 9 oktober 1920 Gerrit Bruinsma, geboren Schoterland , beroep machinist, ouders Uilke Bruinsma en Margjen Loek
  7. Stoffer Mulders, geboren Siddeburen , overleden Siddeburen 28 juli 1890
  8. Klaas Mulders, geboren Siddeburen , overleden Siddeburen 25 januari 1902

VII.10

Jan Jans Mulders (ouders onder VI.8), geboren Slochteren , overleden Amsterdam , trouwt Assen 27 april 1916 Wibbechien Wolting, geboren Assen , overleden Amsterdam , ouders Jan Wolting en Marchje Bazuin

    Uit dit huwelijk
  1. Johanna Jantiena Mulders
  2. Jan Mulders
  3. Margiena Klazina Mulders

IV.3

Klaas Bartelds Staal (ouders onder III.1), geboren Marsum 11 oktober 1790, gedoopt Marsum (Appingedam) 31 oktober 1790, trouwt(1) Bierum 25 november 1821 Anje Klaassens Hofstee, ouders Klaas Kornelis Hofstee en Dedje Klaassens Huizinga, trouwt(2) Bierum 22 april 1830 Klaassien Ties Scherphuis, geboren Opwierde 4 augustus 1807, gedoopt Marsum , ouders Thijs Klaassens Scherphuis en Martje Wabbes

    Uit het tweede huwelijk
  1. Grietje Staal, geboren Holwierde , trouwt Termunten 29 augustus 1884 Frederik Schutler, geboren Termuntenzijl , ouders Jan Friedriks Schutler en Geessien Martens Bultje
  2. Martje Staal, geboren Holwierde , trouwt Delfzijl 16 mei 1879 Jan Bruggers, geboren Geefsweer , ouders Pieter Lammerts Bruggers en Bouke Hindriks Steenhuis

III.2

Hi(t)ske Jans Staal (ouders onder II.1), gedoopt Roden 9 juli 1759, Zij werd ook Hitske genoemd., overleden Foxwolde 20 oktober 1795, Zij is in de kraam geboren bij de geboorte van haar jongste dochter die toen na, ar haar vernoemd is., trouwt Eelde 15 mei 1785 Jan Cruims Willems, gedoopt Roden 17 januari 1762, overleden Roderwolde , beroep landbouwer te Roden, Hij werd ook wel Jan Geerts Kruims of Kroems genoemd., ouders Willem Jans Cruims en Aaltke Hendriks

    Uit dit huwelijk
  1. Hindrikje Jans Kruims, gedoopt Roderwolde 12 maart 1786, overleden Peize 31 december 1850, Hindrikje werd ook wel Hinderkien genoemd., trouwt Roden 6 mei 1813 Harm Geerds Dijkema, trouwt Wibe Visser
  2. Jantien Jans Kruims, volgt (IV.4)
  3. Bouchien Jandr Kruims, volgt (IV.5)
  4. Geerd Jans Kruims, volgt (IV.6)
  5. Hi(d)ske Jans Kruims, volgt (IV.7)

IV.4

Jantien Jans Kruims (ouders onder III.2), gedoopt Peize 30 september 1788, trouwt Norg 9 februari 1814 Willem Jans Eeftingh, geboren Zweeloo 21 januari 1781, overleden Norg 9 februari 1848, beroep secretaris schultamt, koopman, ouders Jan Eeftingh en Wemeltje Willems

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Eeftingh, geboren Norg 12 mei 1815, overleden Norg 8 november 1870, beroep rentenier, trouwt Norg 18 januari 1851 Fenna Beekhuis, geboren Midwolde (Leek) 23 november 1828, ouders IJle Freerks Beekhuis en Fenje Alberts Meles

IV.5

Bouchien Jandr Kruims (ouders onder III.2), geboren Peize 1 november 1790, overleden Roden 7 maart 1858, beroep dienstmeid, landbouwersche, Bouchien werd ook met een a geschreven., trouwt Roden 8 juni 1816 Roelof Hindriks Winsingh, geboren Roden 15 juni 1765, overleden Roden 24 januari 1848, beroep landeigenaar, landbouwer, ouders Hindrik Jans Winsingh en Elisabeth Krijthe

    Uit dit huwelijk
  1. Hindrik Jans Winsingh, geboren Roden 27 januari 1829, overleden Roden 18 maart 1898, beroep landbouwer, trouwt Roden 16 mei 1860 Niessien Harms Schuring, geboren Roden 22 augustus 1834, ouders Harm Schuring en Margaretha van Baden Krijthe

IV.6

Geerd Jans Kruims (ouders onder III.2), geboren Peize 27 februari 1793, overleden Roden 18 februari 1865, beroep landbouwer, trouwt Roden 12 mei 1832 Hillechien Jans Polling, geboren 26 februari 1793, beroep dienstmeid, landbouwersche, ouders Jan Hinderks Polling en Jantje Hinderks

    Uit dit huwelijk
  1. Hiske Kruims, volgt (V.4)

V.4

Hiske Kruims (ouders onder IV.6), geboren Roden 26 maart 1833, overleden Roden 7 november 1910, trouwt Roden 10 mei 1864 Steven Winsingh, geboren Roden , overleden Roden , beroep landbouwer, ouders Hendrik Stevens Winsingh en Geertien Krijthe

    Uit dit huwelijk
  1. Geertien Winsingh, geboren Roden 14 april 1865, overleden Roden 15 april 1865
  2. Hindrik Winsingh, geboren Roden 27 september 1866
  3. Hillina Winsingh, geboren Roden 23 februari 1870, overleden Roden 14 mei 1943, trouwt Roden 29 april 1904 Hindrik Douwes, geboren Weehorst (Roden) , beroep landbouwer, ouders Roelof Douwes en Hester Winsingh

IV.7

Hi(d)ske Jans Kruims (ouders onder III.2), geboren 20 oktober 1795, gedoopt 1 november 1795, overleden Norg 24 juli 1858, beroep dienstmeid, Bij haar geboorte stierf haar moeder in de kraam. Zij werd naar haar moeder ver, noemd., trouwt Norg 24 juni 1826 Gerrit Geerts Flonk, geboren Norg , overleden Norg 14 april 1843, beroep schoenmaker, ouders Geert Thekes Flonk en Hillichje Gerrits Scholtens

    Uit dit huwelijk
  1. Roelf Flonk, geboren Norg 27 maart 1827, overleden Norg 25 november 1869, beroep schoenmaker, trouwt Norg 14 mei 1857 Marchje Roelfsema, geboren Norg 22 november 1817, ouders Jan Roelfs Roelfsema en Aaltje Wieland, trouwt Norg 8 november 1867 Geertje Tietema, geboren Norg , ouders Johannes Tietema en Jantje Hansen
  2. Jan Flonk, geboren Norg 7 februari 1829, overleden Norg 26 augustus 1879, beroep landbouwer, trouwt Norg 21 juli 1856 Hillechien Nijdam, geboren Vries 15 mei 1831, ouders Jan Nijdam en Geertien Timmer

III.3

Gerbrand Jans Staal. (ouders onder II.1), geboren Foxwolde (Roden) 11 maart 1761, overleden Eelderwolde (Eelde) 24 december 1844, beroep landbouwer te Eelderwolde, Gerbrand woonde in 1814 te Foxwolde en in 1839 in Eelderwolde., ondertrouwt Hoogkerk 1 december 1799 , trouwt Hoogkerk 22 december 1799 Ma(r)tje Jans Stombe., geboren Dorkwerd gem. Hoogkerk 15 maart 1772, Werd ook Mattje, Martje Jans Stob, Stombe, Stobbe genoemd., overleden Eelde 31 december 1847, Ook genaamd Mat(t)je met de achternaam Stombe of Stob(be) of Mattien Jans of Ma, rchien., ouders Jans Stombe. en Pietertje NN., Woonplaats Garbrant Hoogkerk; Martje woonde te Dorkwert.

    Uit dit huwelijk
  1. Pietertien Staal, volgt (IV.8)
  2. Jannes Staal, volgt (IV.9)
  3. Bouchien Staal, volgt (IV.10)
  4. Bartelt Garbrant Staal, geboren Foxwolde (Roden) , overleden Foxwolde (Roden) 7 oktober 1812
  5. Barteld Gerbrands Staal., volgt (IV.11)
  6. Grietien Staal, volgt (IV.12)

IV.8

Pietertien Staal (ouders onder III.3), gedoopt Roden 9 februari 1802, overleden Yde (Vries) 20 augustus 1873, trouwt Eelde 30 mei 1829 Geert (Willems) ter Borgh, ouders Willem Geerts ter Borch en Aaltien Geerts

    Uit dit huwelijk
  1. Willem ter Borgh, volgt (V.5)
  2. Garbrand ter Borgh, volgt (V.6)
  3. Aaltien ter Borgh, volgt (V.7)
  4. Marchien ter Borgh, volgt (V.8)
  5. Roelf ter Borgh, volgt (V.9)
  6. Jan ter Borch, volgt (V.10)

V.5

Willem ter Borgh (ouders onder IV.8), geboren Eelde 14 maart 1830, overleden Eelde 25 mei 1861, beroep landbouwer, trouwt Vries 28 april 1855 Willemtien Baving, ouders Hendrik Baving en Egbertien Kamps

    Uit dit huwelijk
  1. Geert ter Borgh, geboren Donderen (gem. Vries) 6 augustus 1855, overleden Groningen 7 april 1906, beroep arbeider, trouwt Eelde 4 september 1886 Grietje Boer, geboren Hoornschedijk (Haren) , ouders Fekke Boer en Annechien Wietses

V.6

Garbrand ter Borgh (ouders onder IV.8), geboren Eelde 30 november 1831, overleden Vries 30 december 1908, beroep boerenknecht, arbeider, Mogelijk familie van moeders kant?, trouwt(1) Vries 8 oktober 1859 Geertien Bijker, overleden Donderen (gem. Vries) 8 oktober 1872, ouders Hendrik Bijker en Jantien Odding, trouwt(2) Geertje Staal

    Uit het eerste huwelijk
  1. Geert ter Borgh, geboren Donderen (Vries) 17 april 1860, overleden Donderen (Vries) 15 februari 1864
  2. Jantien ter Borgh, geboren Donderen (Vries) 19 juli 1862, overleden Donderen (Vries) 6 juli 1931, trouwt Vries 27 september 1884 Harm Hingstman, geboren Borger , ouders Albert Hingstman en Jantje Bloemsma

V.7

Aaltien ter Borgh (ouders onder IV.8), geboren Eelde , overleden Oudemolen (Vries) 11 mei 1919, Aaltien werd vaak ook als Aaltje genoteerd., trouwt Vries 2 mei 1859 Roelof Homan, overleden Oudemolen (Vries) 23 oktober 1928, beroep timmerman, ouders Evert Homan en Trientien Roelofs Luichies

    Uit dit huwelijk
  1. Evert Homan, geboren Donderen (Vries) 2 december 1859, overleden Hoogezand 24 februari 1938, trouwt Zuidlaren 28 april 1883 Zwaantje Stoffers, geboren Zuidlaren , ouders Willem Stoffers en Berendina de Vries
  2. Willem Homan, geboren Vries , overleden Oudemolen (Vries) 9 december 1927, beroep brugwachter
  3. Geert Homan, geboren Tynaarlo (Vries) 16 augustus 1868, Geert vormde een tweeling met Pietertien.
  4. Pietertien Homan, geboren NoordWillemskanaal (Vries) 16 augustus 1868, overleden Noord Willems Kanaal (Vries) 4 mei 1870
  5. Pietertien Homan, geboren Vries 21 april 1875, Zij vormde een tweeling met Geert., trouwt Vries 30 september 1911 Klaas Elzenga, geboren Appelscha , ouders Alberts Lubberts Elzenga en Hiltje Martens Prins, Wettiging van 1 kind.
  6. Trientien Homan, geboren Oude Molen (Vries) 6 juni 1878, trouwt Vries 8 november 1902 Jan Stadman, geboren Assen , ouders Willem Stadman en Albertje Ratering

V.8

Marchien ter Borgh (ouders onder IV.8), geboren Eelde 23 december 1838, overleden Een (gem. Norg) 18 september 1920, Marchien werd ook als Margien geschreven., trouwt Egbert Martens Riemsma, geboren Ooststellingwerf 16 juni 1839, overleden Een (Norg) 30 juli 1890, beroep arbeider

    Uit dit huwelijk
  1. Jantien Riemsma, geboren Een (Norg) 17 mei 1870, trouwt Roden 21 mei 1898 Berend Holt, geboren Roden , ouders Jan Harms Holt en Geessien Brink
  2. Pietertje Riemsma, geboren Een (Norg) 4 juni 1873, overleden Een (Norg) 23 juni 1874
  3. Markus Riemsma, geboren Een (Norg) 9 oktober 1879, trouwt Norg 7 mei 1904 Annegien Eitens, geboren Peize , ouders Albert Eitens en Hillegien Talens

V.9

Roelf ter Borgh (ouders onder IV.8), geboren Eelde 11 november 1840, overleden Peest (gem. Norg) 22 februari 1884, beroep arbeider, trouwt Norg 5 mei 1876 Roelfje Sikkens, geboren Norg , ouders Sikke Jans Sikkens en Aaltje Wieland

    Uit dit huwelijk
  1. Pietertje ter Borgh, geboren Norg 7 september 1877, overleden Nijlande (Rolde) 22 november 1923, trouwt Rolde 5 oktober 1907 Teunis Polling, geboren Nijlande (Rolde) , ouders Jan Polling en Grietje Oeben
  2. Sikke ter Borgh, geboren Norg 10 mei 1879, overleden Rolde 8 augustus 1900, beroep schaapsherder
  3. Geert ter Borgh, geboren Norg 4 oktober 1883, overleden Zeijen (Vries) 31 december 1884

V.10

Jan ter Borch (ouders onder IV.8), geboren Paterswolde (gem. Eelde) 27 november 1844, overleden Yde (gem. Vries) 1 juni 1910, beroep landbouwer, arbeider, trouwt(1) Vries 7 mei 1870 Harmina Kamping, geboren Rolde , ouders Gerrit Klaas Kamping en Zwaantje van der Spoel, trouwt(2) Vries 14 januari 1875 Henderkien Nijenhuis, geboren Yde (gem. Vries) , overleden Denneoord (gem. Zuidlaren) 8 januari 1912, beroep dienstmeid, ouders Hendrik Nijenhuis en Jacobje Kruims

    Uit het eerste huwelijk
  1. Geert ter Borgh, geboren Yde (Vries) 5 april 1871

    Uit het tweede huwelijk
  1. Jakobje ter Borgh, geboren Yde (Vries) 4 maart 1875, overleden Zuidlaren 27 mei 1913
  2. Pietertje ter Borgh, geboren Yde (Vries) 21 augustus 1876
  3. Jantje ter Borgh, geboren Yde (Vries) 22 oktober 1878, overleden Yde (Vries) 1 maart 1906
  4. Hendrik ter Borgh, geboren Yde (Vries) 17 april 1884, overleden Yde (Vries) 2 juni 1884
  5. Pieterje ter Borgh, geboren Yde (Vries) 31 juli 1885, overleden Eelde 13 januari 1897
  6. Aaltien ter Borgh, geboren Yde (Vries) 14 oktober 1888, overleden Yde (Vries) 17 december 1888
  7. Henderika ter Borgh, geboren Yde (Vries) 1 januari 1893, overleden Yde (Vries) 19 mei 1902
  8. Jan ter Borgh, geboren Yde (Vries) 7 mei 1895

IV.9

Jannes Staal (ouders onder III.3), geboren Foxwolde (gem. Roden) 15 januari 1804, overleden Assen 1 december 1882, beroep commies, rijksambtenaar, trouwt Dalen 13 oktober 1841 Willemina Holthuis, geboren Coevorden 21 januari 1815, overleden Assen 11 oktober 1892, beroep arbeidster, ouders Hindrik Holthuis en Hillegien Tingen

    Uit dit huwelijk
  1. Gerardus Benardus Staal, volgt (V.11)
  2. Henderika Staal, volgt (V.12)
  3. Martha Staal, geboren Dalen 17 november 1848, overleden Assen 17 januari 1903
  4. Johanna Willemina Staal, geboren Dalen 9 november 1852, overleden Smilde 16 februari 1932

V.11

Gerardus Benardus Staal (ouders onder IV.9), geboren Steenbergen (Zuidwolde) 20 augustus 1842, overleden Assen 25 februari 1917, beroep hoofd ener school, onderwijzer, trouwt Nieuwleusen 25 mei 1877 Catherina Adriana Brouwer, geboren Diever , overleden Assen 13 maart 1942, ouders Rein Durks Brouwer en Jeltje Hollander

    Uit dit huwelijk
  1. Willemina Jeltina Staal, geboren Bovensmilde (gem. Smilde) 1 november 1878, overleden Haren 19 mei 1950
  2. Jeltje Catharina Staal, geboren Bovensmilde (gem. Smilde) 3 maart 1880, trouwt Smilde 14 november 1908 Jan Hulshoff, geboren Twijzel (Achtkarspelen) , beroep onderwijzer, ouders Jan Jans Hulshoff en Hebeltje Jans Binnema
  3. Johanna Reina Staal, geboren Bovensmilde (gem. Smilde) 16 november 1881
  4. Rein Staal, geboren Bovensmilde (gem. Smilde) 29 november 1885, overleden Assen 28 december 1938, beroep drogist, trouwt Jikke Lemstra
  5. Johannes Gerardus Staal, geboren Bovensmilde (gem. Smilde) 27 april 1890, trouwt Smilde 27 maart 1919 Aaltje Leeuwe, geboren Groningen , ouders Jacob Fokko Leeuwe en Jansje Danhof

V.12

Henderika Staal (ouders onder IV.9), geboren Zuidwolde 9 mei 1845, overleden Assen 3 april 1877, beroep modiste, trouwt Assen 14 april 1869 Jan Faber, geboren Workum , beroep koopman, winkelier, ouders Cornelis Jans Faber en Rinske Tjittes Stalman

    Uit dit huwelijk
  1. Rensia Willemina Faber, geboren Assen 24 maart 1870
  2. Willemina Jansina Faber, geboren Assen 8 januari 1872
  3. Jansina Faber, geboren Assen 23 maart 1874, overleden Assen 18 december 1902, beroep onderwijzeres
  4. Cornelia Henderika Faber, geboren Assen 13 mei 1876, overleden Assen 13 augustus 1876

IV.10

Bouchien Staal (ouders onder III.3), gedoopt Roderwolde (gem. Roden) 24 april 1806, overleden Harenermolen (gem. Haren ) 27 februari 1886, trouwt Eelde 11 juli 1835 Jan Bonder, geboren Paterswolde 2 mei 1813, overleden Hoornschedijk (gem. Haren) 25 november 1885, beroep arbeider, landbouwer, ouders Jan Alberts Bonder en Fennechien Jans Grashuis

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Bonder, volgt (V.13)
  2. Marchien Bonder, volgt (V.14)
  3. Garbrand Bonder, volgt (V.15)
  4. Albert Bonder, volgt (V.16)
  5. Geert Bonder, volgt (V.17)

V.13

Jan Bonder (ouders onder IV.10), geboren Paterswolde 28 maart 1836, overleden Paterswolde (Eelde) 30 maart 1908, beroep timmerman; schrijnwerker, trouwt Eelde 1 september 1860 Jakopje Hofstee, geboren Eelde 16 november 1834, overleden Eelde 12 januari 1894, ouders Remmelt Hofstee en Albertien Hindriks Stel

    Uit dit huwelijk
  1. Bouchien Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 30 januari 1863, overleden Eelde 20 maart 1934, trouwt Eelde 5 januari 1884 Jan de Vries, geboren Paterswolde (Eelde) , ouders Jan de Vries en Annechien Siegers
  2. Albertien Hofstee, geboren Paterswolde (Eelde) 10 september 1864, overleden Eelde 6 augustus 1937, trouwt Eelde 8 november 1884 Geert Arends, gedoopt Eelde , ouders Harm Arends en Aaltien Luken
  3. Remmelt Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 9 oktober 1866, overleden Paterswolde (Eelde) 29 september 1868
  4. Jan Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 9 oktober 1866, overleden Paterswolde (Eelde) 6 oktober 1868
  5. Jan Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 21 mei 1870, overleden Paterswolde (Eelde) 22 mei 1903, beroep timmerman, trouwt Eelde 19 maart 1898 Roelfien de Vries, geboren Paterswolde (Eelde) , ouders Jan de Vries en Annechien Siegers, trouwt Paterswolde (Eelde) 1 juni 1901 Willemtien Nijdam, geboren Eelde , ouders Geert Nijdam en Aaltien Beerda
  6. Roelfien Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 15 maart 1873, overleden Paterswolde (Eelde) 21 september 1908
  7. Remmelt Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 17 augustus 1875, overleden Paterswolde (Eelde) 31 oktober 1899
  8. Marchien Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 15 februari 1879, trouwt Eelde 3 juni 1899 Jan Rutgers, geboren Paterswolde (Eelde) , ouders Pieter Rutgers en Willemtien Rutgers

V.14

Marchien Bonder (ouders onder IV.10), geboren Paterswolde (Eelde) 3 oktober 1837, overleden Eelde 20 januari 1892, trouwt Eelde 11 mei 1867 Andries van Bergen, geboren Paterswolde (Eelde) 13 mei 1836, overleden Paterswolde (Eelde) 1 november 1909, beroep arbeider, landbouwer, ouders Jan van Bergen en Margaretha Rabbens

    Uit dit huwelijk
  1. Jan van Bergen, geboren Paterswolde (Eelde) 7 augustus 1867, overleden Paterswolde (Eelde) 4 april 1910, beroep verver, trouwt Eelde 17 augustus 1890 Geertruida Schut, geboren Paterswolde (Eelde) , ouders Jan Schut en Wubbechien Keun, trouwt Eelde 21 november 1908 Aaltje Jurriena Kuiper, geboren Winschoten 2 mei 1884, ouders Kornelis Kuiper en Geessien Kroon
  2. Johannes van Bergen, volgt (VI.9)
  3. Margrita van Bergen, geboren Paterswolde (Eelde) 18 juli 1872, overleden Paterswolde (Eelde) 22 december 1873
  4. Albert van Bergen, volgt (VI.10)

VI.9

Johannes van Bergen (ouders onder V.14), geboren Paterswolde (Eelde) 15 februari 1870, beroep arbeider, trouwt Eelde 30 april 1892 Hilmina van Bergen, geboren Paterswolde (Eelde) , ouders Mettines Johannes van Bergen en Anna Louisa Wijnhamer

    Uit dit huwelijk
  1. Marchien van Bergen, geboren Paterswolde 1 juni 1893, trouwt Eelde 25 november 1911 Andries Ensing, geboren Paterswolde 22 augustus 1887, beroep landbouwer, ouders Bareld Ensing en Mina Veenhuis

VI.10

Albert van Bergen (ouders onder V.14), geboren Paterswolde (Eelde) 17 november 1875, overleden Eelde 16 oktober 1931, beroep landbouwer, trouwt Eelde 3 november 1899 Wilhelmina Nessing, geboren Vries , overleden Groningen 26 november 1929, ouders Walraad Nessing en Fennechien Buiting

    Uit dit huwelijk
  1. Andries van Bergen, geboren Paterswolde 21 november 1900
  2. Hilmina van Bergen, geboren Paterswolde 21 oktober 1915, overleden Eelde Paterswolde 16 oktober 1916

V.15

Garbrand Bonder (ouders onder IV.10), geboren Paterswolde 7 juli 1840, overleden Peize 15 augustus 1905, beroep dienstknecht, arbeider, landbouwer, trouwt Haren 5 november 1864 Roelfje de Groot, geboren Haren 10 oktober 1836, overleden Eelde 30 januari 1912, beroep dienstmeid, ouders Jan de Groot en Annigje Tebbe Hindriks

    Uit dit huwelijk
  1. Geert Bonder, geboren Haren , overleden Eelde 10 januari 1940, beroep kweeker, trouwt Eelde 15 september 1899 Geertje Veenhuis, geboren Haren , ouders Roelf Beenhuis en Annechien Ubels
  2. Jan Bonder, geboren Eelde 28 december 1864, overleden Paterswolde (Eelde) 2 mei 1920, beroep arbeider, trouwt Eelde 5 juni 1888 Alberdina Boer, geboren Haren , ouders Tekke Boer en Annegien Wietzes
  3. Tjebbe Bonder, geboren Haren , overleden Haren 5 september 1947, trouwt Eelde 20 mei 1899 Janke Smit, geboren Roden , ouders Hillebrand Smit en Wubbegien Brink
  4. Annechien Bonder, geboren Haren , overleden Peize 13 oktober 1933, trouwt Peize 11 juni 1898 Jan Zweers, geboren Avereest , ouders Lucas Zweers en Trijntje Ziegers
  5. Boukje Bonder, geboren Haren , overleden Eelde 16 februari 1949, trouwt Eelde 5 mei 1894 Jannes Aaldring, geboren Eelde , ouders Hendrik Aaldring en Albertien Hofstee
  6. Jans Bonder, geboren Haren , overleden Haren 29 juli 1923, beroep dienstknecht, trouwt Haren 11 mei 1889 Jeichien Vrieling, geboren Onnen gem. Haren , beroep dienstmeid, ouders Egbert Vrieling en Janna Pauwels
  7. Marchien Bonder, geboren Harenermolen (gem. Haren) , trouwt Haren 21 april 1900 Berend Arends, geboren Hoornsedijk (gem. Haren) , beroep arbeider, ouders Roelf Arends en Sytske Visser

V.16

Albert Bonder (ouders onder IV.10), geboren Paterswolde (Eelde) 15 augustus 1843, overleden Eelderwolde (Eelde) 27 oktober 1909, beroep arbeider, trouwt Eelde 10 mei 1873 Bouchien Boerma, geboren Eelde 29 augustus 1849, overleden Eelderwolde (Eelde) 15 april 1924, ouders Geert Boerma en Jeltien Smit

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 19 september 1874, trouwt Eelde 14 juli 1900 Henderkien van Steenwijk, geboren Vries , ouders Martinus van Steenwijk en Aaltien Kuipers
  2. Jeltje Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 7 oktober 1876, trouwt Eelde 11 mei 1901 Egbert Alssema, geboren Groningen , ouders Jan Alssema en Sijke de Boer
  3. Bouwke Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 25 september 1879, overleden Eelde 12 juli 1911, trouwt Eelde 28 oktober 1899 Lammert Wigchers, geboren Eelde , ouders Wigger Wigchers en Aaltien Bekkering
  4. Geert Bonder, geboren Paterswolde (Eelde) 2 september 1882, overleden Eelde 4 juni 1951, beroep landbouwer, trouwt Eelde 24 september 1904 Antien Brink, geboren Vries , ouders Roelof Brink en Jeichien Stroetinga
  5. Berend Bonder, geboren Eelde 19 april 1889, overleden Eelde 29 augustus 1940

V.17

Geert Bonder (ouders onder IV.10), geboren Paterswolde (gem. Eelde) 12 januari 1848, overleden Harenermolen gem. Haren 12 augustus 1896, beroep arbeider, landbouwer, trouwt Haren 9 mei 1874 Aaltien Pikkert, geboren Glimmen , overleden Harenermolen 8 januari 1922, beroep dienstmeid, ouders Geert Pikkert en Aaltien Venema

    Uit dit huwelijk
  1. Geertje Bonder, volgt (VI.11)

VI.11

Geertje Bonder (ouders onder V.17), geboren Haren 12 maart 1882, overleden Groningen 22 april 1940, trouwt Haren 25 februari 1905 Fredrik Radema, geboren Groningen 2 juni 1875, overleden Groningen 2 januari 1959, beroep binnenschipper, ouders Beene Radema en Grietje Venema

    Uit dit huwelijk
  1. Grietje Radema, geboren Hoogezand , overleden Hoogezand 29 april 1916
  2. Jantje Radema, geboren Vries 1 december 1915, overleden Smilde 12 mei 1917

IV.11

Barteld Gerbrands Staal. (ouders onder III.3), geboren Foxwolde (Roden) 12 augustus 1814, overleden Stadskanaal 22 december 1857, begraven Stadskanaal 24 december 1857, beroep koopman te Stadskanaal, Woonde bij aangeven Garbrand in Eelderwolde nr 147; getuigen geboorte aangifte:, Jan Kruins Schuring 69 jr. Hij woonde van 1850 tot 1860 in Onstwedde., Hij werd later de stamvader van de latere Nieuw Buiner tak. Barteld werd bij lo, ting en broederdienst vrijgesteld van de nationale militie., trouwt Eelde 21 september 1839 Trijntje Alberts Koops., geboren Eelde 23 februari 1819, Copy geboortebewijs in archief, _EVN 663, overleden Nieuw Buinen (gem. Borger) 2 december 1893, beroep arbeidster, Bij de geboorte wordt zij Trijntje Alberts Koops genoemd; later ook wel Trienti, en. huw.getuige is Johan Bonder 26 jaar landbouwer; bij geb. Menno Thijes, 23 , jr arbeider en Jan Flashfeld, 43 jaar, arbeider., ouders Jan Albert Koobs. en Geertien Roelfs Kuipers., Barteld had in 1839 geen beroep en woonde toen in Eelderwolde; zij woonde toen , in Paterswolde.

    Uit dit huwelijk
  1. Garbrand Staal, geboren Eelde 6 maart 1840, Hij is geboren te Eelderwolde nr 157., overleden Onstwedde
  2. Geertje Staal, volgt (V.18)
  3. Martje Staal, volgt (V.19)
  4. Jan Staal., volgt (V.20)
  5. Jannes Staal, volgt (V.21)
  6. Albertus Staal, volgt (V.22)
  7. Pietertje Staal, geboren Onstwedde 19 februari 1857, overleden Nieuw Buinen 15 december 1874, beroep arbeidster

V.18

Geertje Staal (ouders onder IV.11), geboren Kolham (Slochteren) 21 oktober 1842, overleden Warnsveld 16 januari 1922, beroep arbeidster, trouwt(1) Borger 9 september 1871 Lambert Ossel, geboren Nieuw Buinen 26 januari 1848, overleden Nieuw Buinen 26 januari 1919, beroep arbeider, timmerman, ouders Berent Borger Ossel en Geesien Lamberts Mulders, Geertje Staal huwde met bewijs van onvermogen., Eveneens vermelding dat zij al een dochter had genaamd Geesien geboren in Nieuw, Buinen vader NN. Hiervoor erkenningsakte als huwelijks bijlage., trouwt(2) NN partner Geertje Staal

    Uit het eerste huwelijk
  1. Berend Ossel, geboren Nieuw Buinen (gem. Borger) 24 juli 1872, Hij is jong overleden., overleden Musselkanaal gem. Onstwedde 2 juli 1874
  2. Barteld Ossel, volgt (VI.12)
  3. Trijntje Ossel, geboren Stadskanaal gem. Onstwedde 17 mei 1877, overleden Stadskanaal gem. Onstwedde 15 december 1878
  4. Berend Ossel, geboren Nieuw Buinen (Borger) 18 november 1879, trouwt Borger 16 februari 1901 Evertje Mulder, geboren Onstwedde 8 november 1879, ouders Jurjen Mulder en Eneke Hazelhoff
  5. Jan Ossel, volgt (VI.13)
  6. NN Ossel, geboren Borger 18 mei 1887, overleden Borger 18 mei 1887

    Uit het tweede huwelijk
  1. Geessien Ossel (Staal), geboren Borger 8 januari 1871, overleden Eindhoven , trouwt Borger 19 maart 1892 Garmt Heikens, geboren Onstwedde , overleden Stoppenberg 29 april 1915, beroep glasblazer, ouders Jan Heikens en Weia Doornbos, trouwt Borger 13 april 1918 Henderikus Stoker, geboren Wildervank 5 maart 1882, ouders Johannes Stoker en Regina Tentman

VI.12

Barteld Ossel (ouders onder V.18), geboren Onstwedde 23 juni 1874, overleden Musselkanaal gem. Onstwedde 22 augustus 1947, trouwt Onstwedde 4 augustus 1894 Bouwke Appeldoorn, geboren Onstwedde , overleden Musselkanaal gem. Onstwedde 11 juni 1944, ouders Menge Appeldoorn en Ida Lakens

    Uit dit huwelijk
  1. Geertje Ossel, overleden Groningen 30 april 1936, trouwt Jan Smit
  2. Menzo Ossel, geboren Onstwedde , overleden Groningen 29 mei 1953
  3. Lammechiena Ossel, geboren Onstwedde 3 januari 1898, trouwt Onstwedde 17 mei 1924 Jannes Tuil, geboren Wildervank , beroep machinist, ouders Pieter Tuil en Hinderkien de Bie
  4. Geert Ossel, geboren Onstwedde 5 oktober 1899
  5. Gezina Ossel, geboren Borger , trouwt Onstwedde 23 juni 1923 Daniel Sanders, geboren Onstwedde , ouders Harm Sanders en Klaas Heidema
  6. Ida Ossel, geboren Onstwedde , trouwt Onstwedde 15 augustus 1925 Jans Ruben, geboren Onstwedde , ouders Jans Ruben en Jantje Heidema
  7. Barteld Ossel, geboren Borger , trouwt Onstwedde 26 oktober 1929 Aukje Piebes, geboren Onstwedde , ouders Derk Lammerts Piebes en Iemke Bruinsma
  8. Jan Ossel, geboren Borger , trouwt Wildervank 5 augustus 1933 Lena Naaijer, geboren Wildervank , ouders Hendrik Naaijer en Henderina Pomp
  9. Evertje Ossel, geboren Borger , overleden Musselkanaal gem. Onstwedde 8 april 1932

VI.13

Jan Ossel (ouders onder V.18), geboren Nieuw Buinen 3 oktober 1882, overleden Groningen 30 augustus 1930, beroep glasblazer, arbeider, timmerman, trouwt Nieuw Buinen 26 juli 1902 Rikelina Weits, geboren Gasselte , beroep arbeidster, ouders Jan Weits en Roelfien Sloots, Zij trouwden met bwijs van onvermogen.

    Uit dit huwelijk
  1. NN Ossel, geboren Nieuwbuinen (Borger) 13 december 1909, overleden Nieuwbuinen (Borger) 13 december 1909, Levenloos geboren kind.

V.19

Martje Staal (ouders onder IV.11), geboren Kolham (Slochteren) 4 augustus 1845, overleden Nieuw Buinen (gem. Borger) 29 december 1904, beroep arbeidster, trouwt Borger 9 juni 1866 Jacob Sligter, geboren Slochteren 4 augustus 1845, beroep koopman, arbeider, ouders Lambert Willems Sligter en Jantje Jacobs Ramaker

    Uit dit huwelijk
  1. Trijntje Sligter, volgt (VI.14)
  2. Jantje Sligter, geboren Borger 26 december 1868, trouwt Onstwedde 23 februari 1895 Lammert Sligter, geboren Onstwedde , beroep arbeider, ouders Jan Sligter en Jantje Dost
  3. Babra Sligter, volgt (VI.15)
  4. Lammert Sligter, volgt (VI.16)
  5. Albertus Pieter Sligter, geboren Nieuw Buinen (Borger) 1 mei 1884, overleden Nieuw Buinen 1 januari 1886

VI.14

Trijntje Sligter (ouders onder V.19), geboren Exločerveen (gem. Odoorn) 5 december 1866, overleden Emmen 7 september 1923, beroep arbeidster, trouwt Borger 14 maart 1885 Johannes Eisinga, geboren Stadskanaal 18 oktober 1866, beroep arbeider, grondwerker, ouders Jan Eisinga en Egbertje Kleinman

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Eisinga, volgt (VII.11)
  2. Martje Eisinga, geboren Borger , trouwt Emmen 15 februari 1906 Dirk Houtman, geboren Emmen , beroep arbeider, ouders Dirk Houtman en Hilligje Moes
  3. Egbertje Eisinga, geboren Hoogezand , beroep arbeidster, trouwt Odoorn 11 februari 1910 Koop van der Veen, geboren Odoorn , beroep arbeider, ouders Halbe van der Veen en Grietje de Jong
  4. Jakobina Eisinga, geboren Borger 30 december 1891, beroep arbeidster, trouwt Emmen 7 maart 1912 Seine Telkamp, geboren Emmen , ouders Siemen Telkamp en Berendina ten Brinke
  5. Aaltje Eisinga, geboren Wildervank 22 mei 1894, overleden Valthermond 26 december 1980, beroep arbeidster, trouwt Odoorn 31 maart 1916 Jurričen Davids, geboren Odoorn , beroep arbeider, ouders David Davids en Janneke de Jonge
  6. Jantje Eisinga, geboren Weerdingermarke gem Emmen 23 maart 1896, overleden Nieuw Weerdinge 1 december 1972, beroep arbeidster, trouwt Odoorn 27 juli 1915 Klaas Scheepstra, geboren Odoorn , beroep arbeider, ouders Harm Scheepstra en Fennegien Bunskoek
  7. Daničel Eisinga, geboren Weerdingermarkte (gem Emmen) 27 april 1898, overleden Buchenwald Weimar (D) 27 januari 1942, beroep arbeider, trouwt Odoorn 18 mei 1917 Agina Stam, geboren Muntendam , beroep arbeidster, ouders Jan Stam en Trientje Schik
  8. Barbera Eisinga, geboren Weerdingerveen gem Emmen 25 juni 1900, overleden Emmer-Compascuum 10 oktober 1974, trouwt Emmen 26 februari 1921 Harm de Vries, geboren Odoorn 12 juni 1900, ouders Sake de Vries en Margaretha Blanker
  9. Albertus Pieter Eisinga, geboren Emmererfscheidenveen 29 november 1902
  10. Trijntje Eisinga, geboren Odoorn 31 juli 1907, overleden Valthermond (odoorn) 14 februari 1908
  11. Trijntje Johanna Eisinga, geboren Odoorn , trouwt Enschede 12 november 1932 Jacob Schreuder, geboren Bork (D) , beroep machinist, ouders Jacob Schreuder en Catharina Robben

VII.11

Jan Eisinga (ouders onder VI.14), geboren Nieuwbuinen (gem. Borger) 16 september 1885, beroep (fabrieks)arbeider, trouwt Emmen 2 februari 1905 Roelfien Klein, geboren Odoorn , ouders Sjoerd Klein en Alida Zuidema

    Uit dit huwelijk
  1. Trijntje Eisinga, geboren Emmen , trouwt Eindhoven 24 augustus 1928 Jan Nijboer, geboren Vlagtwedde , beroep mijnwerker, ouders Jan Nijboer en Henderkien Veenhof, Jan woonde op het moment van trouwen in Schaesberg en Trijntje te Eindhoven.
  2. NN Klein, geboren Valthermond 7 juni 1916, overleden Valthermond 7 juni 1916

VI.15

Babra Sligter (ouders onder V.19), geboren Nieuw Buinen (Borger) 26 februari 1872, overleden Nieuw Buinen 2 april 1945, beroep arbeidster, trouwt Borger 1 oktober 1898 Jan Mik, overleden Groningen 11 november 1942, beroep arbeider, ouders Jan Mik en Hinderkien Doll

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Mik, geboren Nieuwbuinen (gem. Borger) 13 maart 1900, overleden Borger 1 mei 1907
  2. Jacob Mik, geboren Nieuwbuinen (gem. Borger) 1 januari 1902

VI.16

Lammert Sligter (ouders onder V.19), geboren Nieuw Buinen (Borger) 25 april 1879, overleden Nieuw Buinen (Borger) 20 november 1935, beroep slager, koopman, trouwt Onstwedde 27 mei 1900 Geessien van Huizen, geboren Onstwedde , overleden Borger 20 december 1950, ouders Jan van Huizen en Henderika Bults

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Sligter, geboren Borger 3 oktober 1903, overleden Nieuwbuinen (gem. Borger) 30 september 1907
  2. Martje Sligter, trouwt Borger 26 oktober 1920 Johannes Cornelis Bilder, geboren Onstwedde , beroep metselaar, ouders Johannes Bilder en Jantje Brans

V.20

Jan Staal. (ouders onder IV.11), geboren Onstwedde 22 november 1847, overleden Nieuw Buinen 20 december 1899, beroep glasblazer, Geb. vertegenwoordigt Abel Jans Michels landbouwer 47 jaar Hilvert Roels Huitin, g 44 jr veldwachter Onstwedde., In Nationale Militie van 4 mei 1867 tot 3 mei 1872 te Winschoten volgens verkla, ring CdK, trouwt Borger 21 september 1872 Menna Bot., geboren Nieuw Scheemda 21 februari 1848, overleden Schuilingsoord (gem. Zuidlaren) 10 februari 1926, beroep arbeidster, ouders Derk Stoffers Bot. en Hindriktje Hemmes Battjes.

    Uit dit huwelijk
  1. Barteld Staal, volgt (VI.17)
  2. Hinderkien Staal, volgt (VI.18)
  3. Derk Staal, volgt (VI.19)
  4. Trientje Staal, geboren Nieuw Buinen (Borger) 5 juni 1880, overleden Emmen 6 juli 1951, trouwt Onstwedde 8 april 1914 Hendrik Groenwold, geboren Odoorn , overleden Emmen 10 augustus 1934, beroep vervener, ouders Berend Groenwold en Aaltje Oosterveld, trouwt Sipke Kloosterman, overleden Emmen 15 november 1949, ouders Jitse Kloosterman en Pietertje Smid
  5. Jannes Staal., volgt (VI.20)
  6. Emmo Staal, geboren Nieuw Buinen (gem. Borger) 11 maart 1887, overleden Dennenoord (Zuidlaren) 22 september 1946, Volgens overlijdens akte woonde hij in Onstwedde.

VI.17

Barteld Staal (ouders onder V.20), geboren Nieuw Buinen gem. Borger 8 maart 1873, overleden Wagenborgen gem. Termunten 2 juni 1928, beroep glasblazer; arbeider, trouwt(1) Borger 20 oktober 1894 Menje Piening, geboren Nieuw Buinen (Borger) 17 mei 1871, overleden Nieuw Buinen 30 mei 1899, beroep naaister, ouders Jan Piening en Aaltje Meester, trouwt(2) Borger 26 april 1904 Arendina Wind, geboren Veendam , overleden Stadskanaal gem. Onstwedde 13 juli 1917, ouders Egbert Arends Wind en Aafjen Warnders Westra

    Uit het eerste huwelijk
  1. Jan Staal, geboren Nieuw Buinen (gem. Borger) 2 april 1895, beroep agent van politie, Jan heeft in de oorlog zijn neef Klaas Staal en anderen helpen te ontsnappen ui, t de gevangenis van Groningen., trouwt Groningen 8 januari 1920 Jantje Everts, geboren Groningen , ouders Jacob Everts en Eelje Kapma
  2. Aaltje Staal, geboren Nieuw Buinen 13 november 1897, trouwt Onstwedde 3 juli 1922 Hendrik Ardesch, geboren Almelo , beroep agent van politie, ouders Afrianus Johannes Ardesch en Johanna Wolters
  3. Menno Staal, geboren Borger 25 mei 1899, overleden Nieuw Buinen 1 juni 1899

VI.18

Hinderkien Staal (ouders onder V.20), geboren Nieuw Buinen (Borger) 13 december 1874, trouwt Onstwedde 1 augustus 1903 Willem Nonkes, geboren Marum , beroep verpleger, ouders Gosse Nonkes en Aaltje de Hoop

    Uit dit huwelijk
  1. Gosse Nonkes, geboren Zuidlaren , overleden Dennenoord (Zuidlaren) 16 juni 1905
  2. Sietze Arend Nonkes, geboren Zuidlaren , overleden Groningen 19 november 1934, beroep verpleger
  3. NN Nonkes, geboren Schuilingsoord (Zuidlaren) 9 september 1915, Levenloos geboren kind., overleden Schuilingsoord (Zuidlaren) 9 september 1915
  4. Barteld Nonkes, overleden Schuilingsoord (Zuidlaren) 8 februari 1919

VI.19

Derk Staal (ouders onder V.20), geboren Nieuw Buinen (Borger) 21 september 1877, overleden Schiedam? 9 december 1962, trouwt Schiedam 10 april 1904 Christina Sophia Thon, geboren Borger 31 augustus 1878, overleden Schiedam? 3 januari 1951, ouders Heinrich Carl Thon en Johanna Christina Bruins

    Uit dit huwelijk
  1. Johanna Christina Staal, volgt (VII.12)
  2. Jan Karel Staal, volgt (VII.13)
  3. Carl Heinrich Staal, volgt (VII.14)
  4. Derk Christiaan Staal, geboren Neguth (D) 6 januari 1908, overleden Schiedam? 7 oktober 1925
  5. Menna Staal
  6. Hendrikje Trijntje Staal, volgt (VII.15)
  7. Arendina Staal, geboren Schiedam 27 augustus 1915, overleden Schiedam? 18 maart 2003
  8. Christina Sophia Staal, geboren Schiedam 11 januari 1919, overleden Schiedam? 23 mei 1923
  9. Barteld Staal, volgt (VII.16)

VII.12

Johanna Christina Staal (ouders onder VI.19), geboren Schiedam 18 februari 1904, trouwt Schiedam 20 mei 1926 Cornelis Poot, geboren Schiedam 21 december 1901, ouders Frank Poot en Petronella de Groot

    Uit dit huwelijk
  1. Frank Poot, trouwt Els ???
  2. Christina Sophia Poot, geboren Schiedam? 12 augustus 1930, trouwt Gerrit

VII.13

Jan Karel Staal (ouders onder VI.19), geboren Schiedam 1 april 1906, trouwt Dirkje Groenewegen, overleden Schiedam? 29 februari 1996, ouders Johannes Jacobus Groenewegen en Pieternella Siemona Knoop

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Karel Staal, volgt (VIII.8)
  2. Dirk Staal, volgt (VIII.9)
  3. Maria Cornelia Staal, volgt (VIII.10)
  4. Astrid Dirkje Staal, volgt (VIII.11)

VIII.8

Jan Karel Staal (ouders onder VII.13), geboren Schiedam? 9 september 1929, overleden Schiedam? , trouwt Maria Cornelis Bijloo, ouders Andries Bijloo en Maria Cornelia Vermeulen

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Karel Staal, volgt (IX.1)

IX.1

Jan Karel Staal (ouders onder VIII.8), geboren Schiedam? 19 augustus 1951, trouwt Ietje Elina Withoff, geboren Schiedam? 30 januari 1951, ouders Jurien Jan Harm Withoff en Willie Irza

    Uit dit huwelijk
  1. Jobbine Eline Staal, geboren 21 december 1979
  2. Harmen Mechiel Staal, geboren 5 mei 1982

VIII.9

Dirk Staal (ouders onder VII.13), geboren 21 februari 1931, trouwt Mary Pittenridge Kennedy Topp, ouders Jack Topp en Elizabeth Main Walker

    Uit dit huwelijk
  1. Lorraine Staal, volgt (IX.2)
  2. Ian Staal, volgt (IX.3)

IX.2

Lorraine Staal (ouders onder VIII.9), geboren 30 november 1957, trouwt Lyle Bate

    Uit dit huwelijk
  1. Megan Bate, geboren 5 april 1984
  2. Emma Bate, geboren 17 december 1990
  3. Sarah Bate, geboren 17 december 1990
  4. Jessica Bate

IX.3

Ian Staal (ouders onder VIII.9), geboren 19 november 1959, Ian emigreerde in 1985 naar Canada., Ian en Carrie zijn inmiddels gescheiden., trouwt Carrie Molstead

    Uit dit huwelijk
  1. Timothy Staal, geboren 27 januari 1987

VIII.10

Maria Cornelia Staal (ouders onder VII.13), geboren 2 november 1955, trouwt Marinus Boudewijn Scholten, geboren 12 augustus 1956, ouders Marinus Elisabeth Scholten en Joke Bom

    Uit dit huwelijk
  1. Imke Lieke Scholten, geboren 1 juli 1988

VIII.11

Astrid Dirkje Staal (ouders onder VII.13), geboren 31 maart 1961, trouwt Peter Wenzeslaus van Ree, ouders Arie van Ree en Johanna Maria Engelina Thus

    Uit dit huwelijk
  1. Kirsten Astrid Maria van Ree, geboren 18 mei 1989
  2. Birgitte Danielle van Ree

VII.14

Carl Heinrich Staal (ouders onder VI.19), geboren Neuguth (D) 6 januari 1908, trouwt Schiedam 29 januari 1930 Willemien de Vries, geboren Schiedam 15 augustus 1909, ouders Willem de Vries en Hendrika Johanna Westerink

    Uit dit huwelijk
  1. Christina Sophia Staal, volgt (VIII.12)
  2. Hendrika Johanna Staal, geboren 6 december 1943, overleden 18 februari 1946
  3. Irene Carla Staal, geboren 4 mei 1945
  4. Hendrikus Johannes Staal, geboren 15 februari 1947

VIII.12

Christina Sophia Staal (ouders onder VII.14), geboren Schiedam? 22 februari 1931, trouwt Leendert Rutten, geboren 18 februari 1928

    Uit dit huwelijk
  1. Sonja Rutten, geboren 19 augustus 1950
  2. Christine Sophia Rutten, geboren 16 januari 1959

VII.15

Hendrikje Trijntje Staal (ouders onder VI.19), geboren Schiedam 3 september 1913, trouwt Piet Klein

    Uit dit huwelijk
  1. Dik Klein, geboren 14 juli 1940, Dik is overleden.

VII.16

Barteld Staal (ouders onder VI.19), geboren Schiedam 14 november 1922, Barteld is inmiddels overleden., trouwt(1) Sara Sla, trouwt(2) Elizabeth Petronella Starrenburg, trouwt(3) Jantine Maria Drost

    Uit het eerste huwelijk
  1. Klazina Elizabeth Staal, geboren 16 februari 1944
  2. Christina Sophia Staal, geboren 9 december 1947

    Uit het tweede huwelijk
  1. Derk Christiaan Staal, geboren 16 april 1960
  2. Tony Corina Staal, geboren 23 maart 1962
  3. Johanna Sophia Staal, geboren 21 juni 1965
  4. Elizabeth Henriette Arendina Staal, geboren 5 juli 1967

    Uit het derde huwelijk
  1. Barteld Staal, geboren 8 september 1981

VI.20

Jannes Staal. (ouders onder V.20), geboren Borger 30 mei 1883, overleden Emmen 18 april 1968, beroep timmerman, aannemer, Begraven op 23 april te Nieuw Buinen. Hij overleed in huize "Avondrust", trouwt Gasselte 28 april 1910 Grietje van der Veen., geboren Gasselternijveen 9 april 1889, overleden Emmen 18 januari 1970, begraven Nieuw Buinen 22 januari 1970, Begraven op 22 januari te Nieuw Buinen. Zij woonde de laatste jaren in Huize "A, vondrust"., ouders Klaas Geerts van der Veen. en Marchien Eeftingh.

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Staal, volgt (VII.17)
  2. Marchien Staal, volgt (VII.18)
  3. Menna Staal, volgt (VII.19)
  4. Klaas Staal., volgt (VII.20)
  5. Hendrikje (Hennie) Staal, volgt (VII.21)
  6. Willem Staal, geboren Borger 19 december 1919, overleden Krommenie 19 april 1992, trouwt Groningen 20 april 1967 Corrie T. Post
  7. Wilhelmina (Wim) Staal, geboren Borger 6 november 1925, trouwt Borger 2 juli 1952 Elias Date Westers, geboren Nieuwe Pekela 19 december 1921, overleden Ter Apel 3 oktober 2005, begraven Stadskanaal 7 oktober 2005, beroep kruidenier
  8. Trijntje (Trijn) Staal, geboren Borger 28 februari 1927, overleden Hoogeveen 29 november 2000, beroep sociaal werkster Hoogeveen
  9. Barteld (Bart) Staal, volgt (VII.22)

VII.17

Jan Staal (ouders onder VI.20), geboren Nieuw Buinen 4 april 1911, overleden Beverwijk 19 mei 1984, trouwt Nieuw Buinen 10 juli 1937 Jentien (Jenni) Hamberg, overleden Beverwijk 7 augustus 1985

    Uit dit huwelijk
  1. Jannes (John) Staal, volgt (VIII.13)

VIII.13

Jannes (John) Staal (ouders onder VII.17), trouwt Den Haag 24 november 1969 Mieke Groenland, ouders Cornelis Groenland en Marie Hoppenbrouwer

    Uit dit huwelijk
  1. Danielle Dominique Staal, volgt (IX.4)
  2. Michel Sebastiaan Staal, volgt (IX.5)
  3. Martijn Vincent Staal, geboren 's Hertogenbosch 3 april 1979, overleden Best 6 juni 2002, Overleden ten gevolge van een ongeval
  4. Robert-Paul Staal, geboren 's Hertogenbosch 26 juni 1981
  5. Niels Jeroen Staal, geboren 's Hertogenbosch 22 mei 1984

IX.4

Danielle Dominique Staal (ouders onder VIII.13), geboren Gorinchem 2 juli 1975, trouwt(1) Gilze-Rijen 4 november 1999 Patrick Nicolaas Willem Overeem, ouders Hans Overeem en Klaziena de Groot, trouwt(2) L. van Bueren

    Uit het eerste huwelijk
  1. Janske Naomi Overeem, geboren Alphen (NB) 16 januari 1997
  2. Lars Joel Overeem, geboren Rijen 26 november 1998

    Uit het tweede huwelijk
  1. Nio Nyrone Martijn Staal, geboren 19 juni 2009

IX.5

Michel Sebastiaan Staal (ouders onder VIII.13), geboren Gorinchem 16 augustus 1976, trouwt Michelle de Lange

    Uit dit huwelijk
  1. Xavi Dean Julian Staal, geboren 5 mei 2010

VII.18

Marchien Staal (ouders onder VI.20), geboren Gasselte 25 december 1912, overleden Nieuw Buinen 25 oktober 1960, trouwt Nieuw Buinen 28 april 1937 Meindert Mulder, overleden Emmen 9 september 1985, beroep boekhouder

    Uit dit huwelijk
  1. Pieter (Piet) Mulder, volgt (VIII.14)
  2. Grietje Mulder, volgt (VIII.15)
  3. Jannes Mulder, geboren Nieuw-Buinen 19 augustus 1945, overleden Zuidhorn 5 april 2008, trouwt Borger 5 september 1967 Antje Leffers

VIII.14

Pieter (Piet) Mulder (ouders onder VII.18), geboren Nieuw Buinen 1 februari 1939, trouwt Stadskanaal 6 augustus 1963 Greetje (Greta) Baas, geboren 16 mei 1939, overleden Barneveld 18 juli 1994

    Uit dit huwelijk
  1. Martin Meindert Mulder, volgt (IX.6)
  2. Alice Jeanette (Lisette) Mulder, geboren Assen 17 juni 1970, trouwt 9 september 2000 Ernst Martijn Ziengs

IX.6

Martin Meindert Mulder (ouders onder VIII.14), geboren Delft 21 november 1964, trouwt Christa Solleveld

    Uit dit huwelijk
  1. Mats Martin Mulder, geboren Maassluis? 31 juli 2000

VIII.15

Grietje Mulder (ouders onder VII.18), geboren Nieuw Buinen 26 oktober 1941, trouwt Stadskanaal? 26 maart 1963 Jan Ham, geboren 2 januari 1936

    Uit dit huwelijk
  1. Marchien Grieta (Margret) Ham, volgt (IX.7)
  2. Elsina Jeanette (Eline) Ham, volgt (IX.8)

IX.7

Marchien Grieta (Margret) Ham (ouders onder VIII.15), geboren Stadskanaal 12 februari 1964, trouwt Stadskanaal 20 september 1985 Peter Sijpkes

    Uit dit huwelijk
  1. Bert-Jan Sijpkes, geboren Stadskanaal 1 januari 1988
  2. Roy Andre Sijpkes, geboren 25 januari 1990

IX.8

Elsina Jeanette (Eline) Ham (ouders onder VIII.15), geboren Stadskanaal 26 februari 1969, trouwt Stadskanaal 14 juli 1989 Roy Gilbert Brian de Laet

    Uit dit huwelijk
  1. Guus de Laet, geboren Stadskanaal 16 februari 1997
  2. Anne de Laet, geboren Stadskanaal 24 september 1998

VII.19

Menna Staal (ouders onder VI.20), geboren Gasselte 18 februari 1914, overleden Emmen 25 juni 1987, trouwt Nieuw Buinen 10 juli 1939 Frans Prins, geboren Borger 5 december 1912, beroep Schoenmaker Zwartemeer, ouders Hendrik Prins en Janneke Sijpkes

    Uit dit huwelijk
  1. Hendrik (Henk) Prins, volgt (VIII.16)
  2. Jannes Prins, volgt (VIII.17)
  3. Janneke Prins, volgt (VIII.18)
  4. Frans Prins, volgt (VIII.19)

VIII.16

Hendrik (Henk) Prins (ouders onder VII.19), geboren Zwartemeer 19 juni 1940, overleden Klazienaveen 14 december 2000, trouwt Emmen 29 maart 1967 Anna Jacoba (Anje) Trip, geboren 8 juli 1945

    Uit dit huwelijk
  1. Hilda Jeanette Prins, geboren Klazienaveen 12 oktober 1968
  2. Hendrik Frans (Erik) Prins, geboren Klazienaveen 25 maart 1972

VIII.17

Jannes Prins (ouders onder VII.19), geboren Zwartemeer 22 januari 1944, trouwt Coevorden 5 mei 1967 Geertje (Gea) Plaatje

    Uit dit huwelijk
  1. Freddy Prins, geboren Klazienaveen 8 januari 1969
  2. Frans Bertus (Freddy) Prins, geboren Klazienaveen 8 januari 1969
  3. Jannes (Arjan) Prins, geboren Klazienaveen 20 april 1971

VIII.18

Janneke Prins (ouders onder VII.19), geboren Zwartemeer 9 mei 1946, trouwt Groningen 20 september 1971 Wim van der Velde

    Uit dit huwelijk
  1. Lisa Paulien van der Velde, geboren Roden 9 december 1971
  2. Suzanne Margaretha van der Velde, geboren Groningen 10 september 1974

VIII.19

Frans Prins (ouders onder VII.19), geboren Zwartemeer 2 november 1950, trouwt Zwartemeer 8 augustus 1980 Sientje Gers

    Uit dit huwelijk
  1. Judith Prins, geboren Zwartemeer 13 augustus 1977
  2. Jasper FJH Prins, geboren Zwartemeer 20 januari 1982

VII.20

Klaas Staal. (ouders onder VI.20), geboren Gasselte 25 juli 1915, overleden Veendam 13 april 1986, beroep timmerman aannemer te Veendam, Kerkelijke bevestiging door ds. N. Postema., trouwt Veendam 15 april 1947 Janna Huizenga., geboren Appingedam 19 oktober 1918, overleden Veendam 2 juni 1999, begraven Veendam 7 juni 1999, beroep naaister/ winkelier, ouders Jan Huizenga. en Biefke Vink., ENGA, DATE 10 APR 1944, PLAC Veendam

    Uit dit huwelijk
  1. Biefke (Bia) Staal, volgt (VIII.20)
  2. Greetje Staal, volgt (VIII.21)
  3. Elisabeth Anne (Annelies) Staal, volgt (VIII.22)

VIII.20

Biefke (Bia) Staal (ouders onder VII.20), geboren Veendam 16 januari 1948, beroep ambtenaar, trouwt Veendam 30 december 1971 Dado Geert Luurtsema, geboren Surabaja 14 februari 1948, overleden Medemblik 27 december 1982, beroep ambtenaar, ouders Elibertus Luurtsema en Eugenie Martha Joseph

    Uit dit huwelijk
  1. Jolanda Esther Luurtsema, volgt (IX.9)
  2. Ronald Edwin Luurtsema, volgt (IX.10)

IX.9

Jolanda Esther Luurtsema (ouders onder VIII.20), geboren Veendam 29 november 1973, beroep verzorgster bejaarden, trouwt Richard van Oudenaarde, beroep meubeltransport

    Uit dit huwelijk
  1. Luca Dado van Oudenaarde, geboren Medemblik 15 mei 2002
  2. Dion van Oudenaarde, geboren Hoorn 7 november 2005

IX.10

Ronald Edwin Luurtsema (ouders onder VIII.20), geboren Medemblik 30 maart 1976, beroep makelaar, trouwt Jacqueline van Stralen

    Uit dit huwelijk
  1. Hugo-Geert Nicolaas Luurtsema, geboren Hoorn 2 april 2005
  2. Niek Ronald Luurtsema, geboren Sijbekarspel 15 oktober 2006
  3. Maria Cornelia Anna Luurtsema, geboren Sijbekarspel 5 mei 2008
  4. Anna-Roos Jacqueline Alida Luurtsema, geboren Sijbekarspel 22 juni 2010

VIII.21

Greetje Staal (ouders onder VII.20), geboren Veendam 16 september 1949, overleden Assen 5 april 2005, begraven Assen 9 april 2005, beroep onderwijzeres van zeer moeilijk lerende kinderen, Verloofd op 14-11-1970 te Veendam., trouwt Veendam 30 december 1971 Jacobus (Coos) van Spijk, geboren Vlaardingen 24 augustus 1948, beroep sr instrument engineer (VUT), ouders Kornelis (Kor) van Spijk en Cornelia Johanna (Corrie) Harloff

    Uit dit huwelijk
  1. Jeroen Kor Nicolaas van Spijk, volgt (IX.11)
  2. Jeanine Cornâe van Spijk, volgt (IX.12)

IX.11

Jeroen Kor Nicolaas van Spijk (ouders onder VIII.21), geboren Stadskanaal 29 juli 1973, beroep consultant project developing countries, wethouder Amsterdam Oost, Zij wonen sinds 1996 samen., trouwt Frouwkje van Spijk

    Uit dit huwelijk
  1. Catherina (Cato) Loura Margaretha van Spijk, geboren Amsterdam 26 november 2006
  2. Josefien Jacoba van Spijk, geboren Amsterdam 23 december 2008

IX.12

Jeanine Cornâe van Spijk (ouders onder VIII.21), Zij wonen sinds 2001 samen., trouwt partner, geboren Ter Apelkanaal 24 mei 1968

    Uit dit huwelijk
  1. Anouk van Spijk, geboren Groningen 17 mei 2008

VIII.22

Elisabeth Anne (Annelies) Staal (ouders onder VII.20), geboren Veendam 24 april 1952, beroep Sociaal begeleidster, trouwt Veendam 6 juni 1975 Eltjo Dijk, geboren Slochteren 11 december 1951, beroep Onderwijzer

    Uit dit huwelijk
  1. Mirjam Dijk, geboren Assen (WZA) 14 juli 1980
  2. Hilde Dijk, geboren Warns 25 december 1983
  3. Eva Dijk, geboren Warns 17 mei 1985

VII.21

Hendrikje (Hennie) Staal (ouders onder VI.20), geboren Nieuw Buinen 26 december 1917, overleden Winschoten 5 januari 1999, trouwt Nieuw Buinen 6 juni 1945 Frederik (Frits) Mulder, overleden Winschoten 29 september 1972, beroep Kapper te Winschoten

    Uit dit huwelijk
  1. Pieter (Piet) Mulder, volgt (VIII.23)
  2. Jannes (Johan) Mulder, volgt (VIII.24)

VIII.23

Pieter (Piet) Mulder (ouders onder VII.21), geboren Winschoten 5 februari 1947, overleden Barneveld 18 juli 1994, trouwt Winschoten 27 april 1970 Geessien Kiewiet

    Uit dit huwelijk
  1. Frederik Harm David (Ferdinand) Mulder, geboren Midwolda 24 maart 1971
  2. Harm Lucas (Harold) Mulder, geboren Midwolda 14 juni 1974

VIII.24

Jannes (Johan) Mulder (ouders onder VII.21), geboren Winschoten 30 september 1952, trouwt Winschoten 18 juni 1978 Fia Beuker, geboren Winschoten?

    Uit dit huwelijk
  1. Laura Suzanne Mulder, geboren Harderwijk 16 maart 1980
  2. Martin Leonard Mulder, geboren Harderwijk 1 oktober 1983

VII.22

Barteld (Bart) Staal (ouders onder VI.20), geboren Borger 1 maart 1930, overleden Emmen 2 januari 2006, beroep constructeur, trouwt Emmen 28 december 1955 Johanna (Jos) Niemeijer, geboren Musselkanaal 31 oktober 1933, ouders Jan Niemeijer en Grietina Aafina Meens

    Uit dit huwelijk
  1. Jannes Hanno (Hans) Staal, volgt (VIII.25)
  2. Jan Otto (Otto) Staal, volgt (VIII.26)

VIII.25

Jannes Hanno (Hans) Staal (ouders onder VII.22), geboren Almelo 5 mei 1958, trouwt Musselkanaal 26 augustus 1983 Geesje Pieterdina Tonkens, geboren 13 januari 1959

    Uit dit huwelijk
  1. Mirjam Roelinde Staal, geboren Hengelo 19 juni 1985
  2. Judith Joska Staal, geboren Hengelo 7 februari 1988
  3. Tessa Tamara Staal, geboren Almelo 27 juli 1990

VIII.26

Jan Otto (Otto) Staal (ouders onder VII.22), geboren Emmen 23 november 1960, trouwt Emmen 23 maart 1984 Gertien Johanna (Tanja) Boerrigter

    Uit dit huwelijk
  1. Annika Staal, geboren Zeven (D) 8 december 1986
  2. Larissa Staal, geboren Huizen 27 juni 1989

V.21

Jannes Staal (ouders onder IV.11), geboren Stadskanaal (gem. Onstwedde) 23 mei 1852, overleden Stadskanaal 3 januari 1895, Jannes werd ook wel Johannes genoemd (bv overlijden), trouwt Borger 28 november 1873 Helena Densing, geboren Borger 19 oktober 1852, Soms wordt haar achternaam ook wel als Dinsing aangegeven. Bij het huwelijk van, haar moewder met Heinrich W. Dinsing is zij gewettigd., zij werd opoe Dtold genoemd en woonde 1906 te Wickels (D)., ouders Heinrich Wilhelm Dinsing en Roelofje Berends Jansen

    Uit dit huwelijk
  1. Trientje Staal, volgt (VI.21)
  2. Wilhelm Staal, volgt (VI.22)
  3. Pieterke Staal, volgt (VI.23)
  4. Roelof Staal, volgt (VI.24)
  5. Martje Staal, geboren Nieuw Buinen 23 mei 1885, overleden Nieuw Buinen 21 mei 1887
  6. Martje Staal, geboren Nieuw Buinen (Borger) 15 september 1887, trouwt Paul Sorge
  7. Johannes Staal, geboren Nieuw Buinen (Borger) 16 februari 1890, trouwt Borger Griet NN
  8. Geertje Staal, geboren Nieuw Buinen (Borger) 27 augustus 1892, trouwt Borger Fritz Jčung, geboren ? (D)
  9. Gerbrand Staal, geboren Nieuwbuinen 3 januari 1895, trouwt Truus ?

VI.21

Trientje Staal (ouders onder V.21), geboren Nieuw Buinen 6 juni 1874, overleden Borger 14 mei 1907, trouwt Borger 6 juni 1896 Nanne van Klinken, geboren Onstwedde , beroep glasblazer, ouders Ebel van Klinken en Martha Bulthuis

    Uit dit huwelijk
  1. Martha van Klinken, geboren Nieuwbuinen (Borger) 31 mei 1897, overleden Nieuwbuinen (Borger) 29 augustus 1897
  2. Jannes van Klinken, geboren Nieuwbuinen (Borger) 19 april 1899
  3. Ebel van Klinken, geboren Nieuwbuinen (Borger) 23 april 1902

VI.22

Wilhelm Staal (ouders onder V.21), geboren Nieuw Buinen 20 oktober 1876, overleden Schiedam 13 mei 1954, beroep glasblazer, trouwt Borger 23 mei 1903 Lummechien Baas, geboren Borger 8 december 1879, overleden Schiedam 29 september 1957, ouders Jurjen Baas en Klasina Luning

    Uit dit huwelijk
  1. Jannes Staal, geboren Vlaardingen 27 juli 1907, Jannes vertrok op 30-09-1958 naar Rotterdam
  2. Klasina Staal, geboren Vlaardingen 9 november 1910
  3. Jurjen Staal, geboren Schiedam 24 mei 1912, Jurjen vertrok 25-02-1959 naar Eelde.
  4. Jannette Staal, geboren Schiedam 17 januari 1915, Jannette vormde een tweeling met Helena.
  5. Helena Staal, geboren Schiedam 17 januari 1915, overleden Schiedam 18 augustus 1915, Helena vormde samen met Jannette een tweeling.

VI.23

Pieterke Staal (ouders onder V.21), geboren Nieuw Buinen 14 februari 1880, beroep arbeidster, trouwt Borger 9 mei 1903 Willem Gosselaar, geboren Gasselte 16 april 1882, beroep glasblazer, ouders Jan Gosselaar en Catharina Freerks

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Gosselaar, geboren Borger 9 september 1903
  2. Jannes Gosselaar, geboren Wichede (D) 19 mei 1906
  3. Catharina Gosselaar, geboren Vlaardingen? 19 september 1909
  4. Helena (Leni) Gosselaar, geboren Vlaadingen 11 december 1911
  5. Willem (?) Oversluizen, geboren Schiedam

VI.24

Roelof Staal (ouders onder V.21), geboren Nieuw Buinen (Borger) 21 september 1882, overleden Vlaardingen 29 augustus 1967, trouwt Vlaardingen 12 september 1906 Maria Theodora Stčoppel, geboren Rotterdam 16 september 1886, overleden Capelle aan de IJssel 16 juli 1970

    Uit dit huwelijk
  1. Helena Staal, volgt (VII.23)
  2. Roelof Staal, geboren Vlaardingen 9 juni 1910, overleden Rotterdam 9 maart 1992, trouwt Cornelia Johanna Geerlofs, geboren Rotterdam 18 maart 1912
  3. Marius Staal, geboren Schiedam 8 oktober 1914, overleden Vlaardingen , trouwt Dini Hulsman, overleden Schiedam 26 september 1997
  4. Theodorus Marius Staal, geboren Schiedam 17 april 1917, overleden Schiedam 20 april 1917

VII.23

Helena Staal (ouders onder VI.24), geboren Vlaardingen 14 april 1908, gedoopt Vlaardingen 18 april 1909, trouwt MO (A36)

    Uit dit huwelijk
  1. Maarten MO, geboren Vlaardingen 22 december 1941

V.22

Albertus Staal (ouders onder IV.11), geboren Onstwedde 19 april 1856, beroep glasblazer, Vermelding trouwakte: wettiging van een dochter bij het huwelijk. Albertus was , eerst vrijgeloot uit de nationale militie, broederdienst, werd later als plaats, vervanger ingelijfd bij het korps Grenadiers en Jagers te Winschoten., trouwt Borger 21 juni 1879 Margaretha Sterenburg, geboren Borger 30 maart 1859, ouders Berend Sterenburg en Geertruid Boon, Bij huwelijk staat vermeld van wettiging 1 kind.

    Uit dit huwelijk
  1. Alberta Staal, geboren Borger 26 september 1878, Zij werd gewettigd bij het huwelijk van haar moeder.
  2. Barteld Staal, geboren Borger 26 april 1880

IV.12

Grietien Staal (ouders onder III.3), geboren Foxwolde (Roden) 16 januari 1817, overleden Paterswolde 25 oktober 1866, beroep dienstmeid, Grietien werd ook als Grietje opgeschreven., trouwt Eelde 9 april 1840 Jan Meijer, geboren Dilgt gem. Haren , overleden Dilgt (gem. Haren) 26 augustus 1851, beroep landbouwer, ouders Roelf Meijer en Alberdina Hemsing

    Uit dit huwelijk
  1. Allerdi(e)na Meijer, volgt (V.23)
  2. Gerbrand Meijer, geboren Eelde 11 mei 1842, overleden Eelde 7 november 1856
  3. Roelof Meijer, volgt (V.24)
  4. Marchien Meijer, geboren Haren 24 januari 1848, overleden Eelde 26 februari 1866
  5. Johannes Meijer, geboren Dilgt (Haren) 24 februari 1850, overleden Vries 3 oktober 1879, beroep vrachtrijder, trouwt Vries 25 augustus 1871 Catharina Veendijk, geboren Vries , ouders Eite Veendijk en Hinderkien Koops, De grootouders zijn in akte genoemd; haar voogd was Frerik Wuffer Meijer, terw, ijl zijn voogd Roelof Leekstra was., trouwt Vries 12 februari 1876 Lammigje Hovius, geboren Zuidlaren , ouders Evert Hovius en Aaltje Weitering

V.23

Allerdi(e)na Meijer (ouders onder IV.12), geboren Eelderwolde 1 juli 1840, overleden Bunne (Vries) 28 april 1873, trouwt Vries 15 april 1865 Roelof Liekstra, overleden Vries 14 juli 1919, beroep landbouwer, ouders Anne Roelofs Liekstra en Geertien Boering

    Uit dit huwelijk
  1. Geertien Liekstra, geboren Vries 29 mei 1865, overleden Norg 19 augustus 1944, trouwt Norg 22 februari 1895 Harm Biemold, geboren Norg , ouders Jan Biemold en Tjitske Roodenboog
  2. Anne Liekstra, geboren Bunne (Vries) , overleden Bunne (Vries) 21 januari 1949, trouwt Vries 9 oktober 1897 Jantje Rijkens, geboren Winde (Vries) , ouders Egbert Rijkens en Judegien Bereboom
  3. Grietje Liekstra, geboren Bunne (gem. Vries) 30 december 1872, trouwt Vries 17 augustus 1895 Henderikus Barkhof, geboren Anloo , ouders Hendrik Barkhof en Lina Ties

V.24

Roelof Meijer (ouders onder IV.12), geboren Eelderwolde 5 december 1843, overleden Groningen 19 oktober 1919, beroep dienstknecht, schipper, trouwt Haren 23 februari 1867 Hinderkien Pieters, geboren Haren , overleden Groningen 3 december 1911, ouders Jan Egberts Pieters en Grietje Reinder Kuipers

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Meijer, geboren Haren 10 augustus 1867, overleden Roden 26 januari 1948, beroep schipper, trouwt Groningen 6 september 1891 Egberdina Sok, geboren Veendam 17 oktober 1868, ouders Lammert Lammerts Kuiper Sok en Tiessina Smit, trouwt Zuidhorn 6 november 1918 Gelina Homan, geboren Noordhorn , ouders Berent Homan en Dieuwke Crans
  2. Grietje Meijer, geboren Haren , overleden Groningen 26 november 1888
  3. Johannes Meijer, geboren Haren , overleden Groningen 15 maart 1897, beroep schipper
  4. Margaretha Meijer, geboren Haren , overleden Groningen 6 januari 1891
  5. Roelof Meijer, geboren Groningen , overleden Groningen 1 maart 1883
  6. Roelof Meijer, geboren Groningen , overleden Groningen 21 augustus 1884
  7. Roelof Jan Egbert Meijer, geboren Groningen , overleden Groningen 27 juli 1941, beroep munitiewerker, drogist, trouwt Groningen 17 februari 1919 Willemina Luikina Wolthuis, geboren Groningen , ouders Jacob Woltshuis en Stientje van der Grijspaarde

III.4

Abraham Jans Staal (ouders onder II.1), gedoopt Roden 11 augustus 1765, Abraham was geboren in Foxwolde., overleden Foxwolde 17 november 1820, beroep iemker, landbouwer, trouwt Hindrikje Harms, geboren Roden 25 november 1776, overleden Foxwolde 11 mei 1849, ouders Harm Jans en Grietje Jans

    Uit dit huwelijk
  1. Harmannus Staal, geboren Roden 6 september 1813, overleden Foxswolde 4 mei 1897, beroep landbouwer, trouwt Roden 15 mei 1868 Grietien Oosterhoff, geboren Roden 2 januari 1832, overleden Foxwolde (Roden) 31 december 1895, beroep deisntmeid, ouders Pieter Oosterhoff en Katharina Freerks Wilkens
  2. Jan Abrahams Staal, geboren Roden 10 oktober 1817, overleden Foxwolde 9 april 1825

III.5

Jantje Jans Staal (ouders onder II.1), geboren Foxwolde (Roden) 8 november 1767, Jantien werd ook wel als Jantien beschreven., trouwt Roderwolde 13 mei 1798 Jan Lucas Koiter

    Uit dit huwelijk
  1. Lucas Jans Koiter, volgt (IV.13)

IV.13

Lucas Jans Koiter (ouders onder III.5), gedoopt Roderwolde (Roden) 24 februari 1799, beroep schipper, landbouwer, trouwt Anloo 5 februari 1829 Sjouwgien Steenge, geboren Anloo 17 juni 1804, overleden Anloo 1 oktober 1882, beroep landbouwster, ouders Berend Steenge en Hinderkien Harms

    Uit dit huwelijk
  1. Jantje Koiter, volgt (V.25)
  2. Henderkien Koiter, trouwt Anloo 22 mei 1865 Arend Mooi, ouders Harm Arends Mooi en Jaigien Jans Woldhuis
  3. Marchien Koiter, volgt (V.26)
  4. Berendina Koiter, volgt (V.27)
  5. Janna Koiter, geboren Anloo 30 november 1841, trouwt Anloo 12 mei 1866 Roelf Prins, ouders Jan Harms Prins en Geertje Feitses Akkerma
  6. Berend Koiter, volgt (V.28)

V.25

Jantje Koiter (ouders onder IV.13), geboren Anloo 6 november 1831, trouwt Anloo 20 december 1856 Wolter Salomons van der Veen, geboren Wildervank 14 juli 1827, beroep schipper, ouders Salomon Thiessen van der Veen en Trijntjer Woltjer (Loerop)

    Uit dit huwelijk
  1. Sjouwkien van der Veen, geboren Sloten (Amsterdam) , overleden Dennenoord (Zuidlaren) 6 februari 1944, trouwt Roelof Hidding

V.26

Marchien Koiter (ouders onder IV.13), geboren Anloo 25 mei 1836, overleden Anloo 4 september 1891, trouwt Anloo 28 januari 1858 Lambert Schuiling, geboren Anloo 13 januari 1833, overleden Anloo 23 augustus 1915, beroep landbouwer, ouders Evert Schuiling en Harmke Landbouwer

    Uit dit huwelijk
  1. Harmke Schuiling, geboren Anloo , overleden Anloo 7 november 1922, trouwt Klaas Noordhoek
  2. Sjoukien Schuiling, geboren Anloo , overleden Anloo 25 mei 1894, trouwt Roelof Sloots
  3. Lukas Schuiling, geboren Anloo 24 april 1863, overleden Anloo 28 december 1863
  4. Lukas Schuiling, geboren Anloo , overleden Zuidlaarderveen (Zuidlaren) 9 november 1929, beroep landbouwer, trouwt Anloo 19 mei 1900 Geesje Kammer, geboren Anloo , ouders Geert Kammer en Geessien Boontjes
  5. Evert Schuiling, geboren Anloo , overleden Zuidlaarderveen (Zuidlaren) 1 december 1925, beroep landbouwer, trouwt Anloo 15 mei 1897 Jantje Kammer, geboren Anloo , ouders Geert Kammer en Geessien Boontjes
  6. Egge Schuiling, geboren Anloo , beroep rijkscommies, trouwt Assen 18 februari 1901 Geertje Breemhaar, geboren Zuidlaren , ouders Willem Breemhaar en Grietje Moesker
  7. Berend Schuiling, geboren Anloo , overleden Anloo 17 april 1929, beroep lanbouwer, trouwt Elizabeth Bouma

V.27

Berendina Koiter (ouders onder IV.13), geboren Annerveensche Compagnie (Anloo) 18 april 1839, trouwt Anloo 3 april 1866 Hendrik van der Veen, ouders Salomon Thiessen van der Veen en Trijntjer Woltjer (Loerop)

    Uit dit huwelijk
  1. Trijntje van der Veen, geboren Ulrum , overleden Gieten 17 april 1934, trouwt Anloo 14 november 1890 Tonnis van Breda, geboren Anloo , ouders Hendrik Philippus van Breda en Hillechien Tjarks, Wettiging 1 kind bij het huwelijk.
  2. Lukas van der Veen, geboren Nieuw Buinen (Borger) 11 december 1868

V.28

Berend Koiter (ouders onder IV.13), geboren Anloo 27 oktober 1844, beroep landbouwer, trouwt Wildervank 25 juni 1874 Jantje Slim, geboren Wildervank , ouders Egbert Jansz Slim en Tietje Addekes Bouma

    Uit dit huwelijk
  1. Fokkina Tietia Koiter, volgt (VI.25)
  2. Marchiena Hinderika Koiter, volgt (VI.26)

VI.25

Fokkina Tietia Koiter (ouders onder V.28), geboren Anloo , overleden Avereest 15 december 1946, trouwt Avereest 31 mei 1902 Harm Veldman, geboren Drouwenerveen (Borger) 20 december 1876, beroep landbouwer, ouders Jakob Veldman en Jantje Meertens

    Uit dit huwelijk
  1. Jantiena Luchiena Veldman, geboren Avereest , trouwt Ommen 14 september 1932 Johannes Arie van Hartingsveldt, geboren Oudenhoorn , beroep inspecteur onderwijs, ouders Lodewijk van Hartingsveldt en Jacomina Francina van der Stelt
  2. Jantje Sjoukina Veldman, geboren Avereest , overleden Zwolle 13 april 1942

VI.26

Marchiena Hinderika Koiter (ouders onder V.28), geboren Wildervank , trouwt Avereest 28 november 1908 Geert Veldman, geboren Drouwenerveen (Borger) 18 juli 1881, overleden Avereest 11 december 1935, beroep landbouwer, ouders Jakob Veldman en Jantje Meertens

    Uit dit huwelijk
  1. Berend Jan Veldman, geboren Avereest , overleden Avereest 15 februari 1918

II.2

Herman Bartelts (Staal) (ouders onder I), gedoopt Roderwolde 4 februari 1725, overleden Roderwolde 31 mei 1795, Stamvader van de tak die later via Hoogkerk, Dorkwerd naar Oostwold ging., Haardenstedenregister Roderwolde 1764, 1774,1784 en 1794: 2 peerden 2-0-0, 1804 De erfgenamen van de Wd. Harm Bartels verocht tot veekeuterij 1:-:-, Den 22 Juny avontmaal gehouden en zijn belydenisse des geloofs tot litmaten aan, genomen Harm Bartels en wettige vrouw Geesjen Roelfs, ASSO @F1319@, TYPE FAM, RELA Witness at event _EVN 33891, trouwt Geesjen Roelfs, gedoopt Roden 27 november 1738, overleden Roderwolde 1 oktober 1804, Zij werd ook wel Geesjen, Geessien genoemd, ASSO @F1319@, TYPE FAM, RELA Witness at event _EVN 33891, ouders Roelf Roelfs en Gesina Hendriks

    Uit dit huwelijk
  1. Barteld Harms Staal, volgt (III.6)
  2. Roelf Harms Staal, volgt (III.7)
  3. Abraham Harms Staal, volgt (III.8)
  4. Trijntien Harms Staal, gedoopt Roderwolde 28 april 1765
  5. Cornelis Kremer Harms Staal, gedoopt Roderwolde 11 januari 1767
  6. Jan Harms Staal, gedoopt Roderwolde 27 mei 1770
  7. Hendrik Harms Staal, gedoopt Roderwolde 4 april 1773

III.6

Barteld Harms Staal (ouders onder II.2), gedoopt Roderwolde 18 juni 1758, overleden Hoogkerk , ASSO @F1319@, TYPE FAM, RELA Witness at event _EVN 33891, trouwt(1) Aeltie Jans, geboren Dunderen , trouwt(2) Hoogkerk 26 maart 1786 Maria Beerling, ouders Albert Beerling en Elizabeth Hil(le)brants

    Uit het eerste huwelijk
  1. Geesjen Bartels, geboren Roderwolde 27 januari 1784, overleden Roderwolde 27 januari 1784

III.7

Roelf Harms Staal (ouders onder II.2), gedoopt Roderwolde 17 februari 1760, trouwt Aaltje Hindriks, beroep landbouwersche

    Uit dit huwelijk
  1. Geesjen Roelfs Staal, volgt (IV.14)
  2. Hindrik Roelfs Staal, volgt (IV.15)
  3. Harm Roelofs Staal, volgt (IV.16)

IV.14

Geesjen Roelfs Staal (ouders onder III.7), geboren Roderwolde , beroep daglonersche, landbouwersche, huishoudster, arbeidster, trouwt Grijpskerk 18 mei 1825 Elze Siedzes Sennema, geboren Eestrum , overleden Niezijl gem. Grijpskerk 16 januari 1849, beroep dagloner, landbouwer, arbeider, ouders Sieds Elzes Sennema en Grietje Douwes

    Uit dit huwelijk
  1. Aaltje Sennema, geboren De Waard gem. Grijpskerk 18 januari 1826, overleden De Waard gem. Grijpskerk 25 juli 1828
  2. Sieds Sennema, geboren De Waard gem. Grijpskerk 7 augustus 1828, overleden Oostwold gem. Leek 16 mei 1857
  3. Roelf Sinnema, volgt (V.29)
  4. Aaltje Sennema, volgt (V.30)
  5. Douwe Sennema, geboren Wierum gem. Adorp 13 juli 1834, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 17 augustus 1847
  6. Hindrik Sennema, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 15 juni 1837
  7. Hindrik Sennema, volgt (V.31)
  8. Grietje Sinnema, volgt (V.32)

V.29

Roelf Sinnema (ouders onder IV.14), geboren Wierum gem. Adorp 26 januari 1830, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 14 februari 1871, beroep arbeider, trouwt Grijpskerk 16 september 1865 Sibrigtje Faber, geboren Niezijl gem. Grijpskerk , ouders Arjen Faber en Grietje Koenes Siersema, Wettiging 1 kind.

    Uit dit huwelijk
  1. Else Sinnema, geboren Oldekerk , overleden Niezijl gem. Grijpskerk 10 mei 1884, beroep koopman
  2. Arrien Sinnema, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 5 mei 1866, overleden Grijpskerk 12 december 1881
  3. Sietse Sinnema, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 5 juli 1867, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 6 oktober 1868
  4. Sijtse Sinnema, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 17 juli 1870, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 9 december 1870

V.30

Aaltje Sennema (ouders onder IV.14), geboren Wierem gem. Adorp 24 april 1832, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 14 maart 1904, beroep naaister, arbeidster, gaardeniersche, trouwt Oldehove 5 oktober 1854 Jan Stulp, geboren Grootegast 26 april 1824, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 30 maart 1877, beroep arbeider, gaardenier, koopman, ouders Fokke Pieters Stulp en Auktje Hendriks Oldhof

    Uit dit huwelijk
  1. Elze Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 7 september 1855, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 19 april 1871
  2. Fokke Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 10 april 1857
  3. Fokke Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 26 oktober 1859, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 23 november 1941
  4. Hendrik Stulp, volgt (VI.27)
  5. Pieter Stulp, volgt (VI.28)
  6. Geeske Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 1 februari 1867, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 15 april 1873
  7. Auktje Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 21 januari 1870
  8. Elzina Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 29 oktober 1872, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 11 maart 1877

VI.27

Hendrik Stulp (ouders onder V.30), geboren Niezijl gem. Grijpskerk 6 november 1862, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 19 december 1933, beroep koopman, slager, trouwt Zuidhorn 21 mei 1891 Martje van Prins, geboren Niezijl , overleden Niezijl gem. Zuidhorn 3 juni 1939, beroep dienstbode, ouders Pieter van Prins en Albertje Dijkstra

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Stulp, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 22 maart 1892, beroep tuinier, trouwt Grijpskerk 6 mei 1921 Grietje Beving, geboren Noordhorn , overleden Niezijl gem Zuidhorn 2 maart 1952, ouders Lammert Beving en Hinke Stolte
  2. Pieter Stulp, volgt (VII.24)
  3. Aaltje Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk , overleden Niezijl gem. Grijpskerk 11 april 1897
  4. Aaltje Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 12 maart 1898
  5. Fokke Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 18 januari 1901, overleden Niezijl gem. Grijpskerk 16 augustus 1918
  6. Albertje Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 20 mei 1903

VII.24

Pieter Stulp (ouders onder VI.27), geboren Niezijl gem Grijpskerk 11 juli 1894, beroep tuinier, trouwt Grijpskerk 31 mei 1919 Henderika Kort, geboren Niezijl gem. Grijpskerk , ouders NN en Anna Kort

    Uit dit huwelijk
  1. Martje Stulp, geboren Niezijl gem. Grijpskerk , overleden Oldekerk 6 april 1928

VI.28

Pieter Stulp (ouders onder V.30), geboren Niezijl gem. Grijpskerk 17 december 1864, beroep slager, trouwt Grijpskerk 26 augustus 1891 Iebeltje Walda, geboren Kollum , ouders Harm Wichers Walda en Korneliske Lolkes Muller

    Uit dit huwelijk
  1. Aaltje Stulp, geboren Achtkarspelen 1 maart 1892
  2. Fokke Stulp, geboren Leeuwarden 24 december 1898
  3. Pieter Jan Stulp, geboren Amsterdam , beroep groentenhandelaar, trouwt Amsterdam 15 juni 1928 Johanna Geertruida van Benten, geboren Amsterdam , ouders Petrus van Benten en Geertje Nutters

V.31

Hindrik Sennema (ouders onder IV.14), geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 4 mei 1839, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 7 april 1907, beroep dienstknecht, arbeider, trouwt Noordhorn 14 mei 1864 Grietje Kuipers, geboren Noordhorn , overleden Zuidhorn 6 november 1919, beroep dienstmeid, arbeidster, ouders Jan Meints Kuipers en Itje Hindriks Naber

    Uit dit huwelijk
  1. Elze Sennema, volgt (VI.29)
  2. Itje Sennema, volgt (VI.30)
  3. Jan Sennema, volgt (VI.31)
  4. Sietze Sennema, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 22 november 1878, overleden Dennenoord gem. Zuidlaren 4 oktober 1914, beroep drogist, trouwt Zuidhorn 7 mei 1908 Feikje de Jong, geboren Koudum , overleden Assen 17 mei 1945, ouders Jacob Wabes de Jong en IJmkje Epeus Vlieg

VI.29

Elze Sennema (ouders onder V.31), geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 18 december 1864, overleden Groningen 24 september 1916, beroep slager, arbeider, werkman, trouwt Zuidhorn 12 mei 1887 Willemien Raven, geboren Oostwold , beroep dienstmeid, ouders Willem Hendriks Raven en Harmina Jacobs van der Molen

    Uit dit huwelijk
  1. Hindrik Sennema, geboren Zuidhorn 11 november 1887, beroep onderwijzer, trouwt Zuidhorn 8 april 1920 Jitsje de Boer, geboren Westergeest gem. Kollummerland , ouders Willem de Boer en Dieuwke Zuidema
  2. Willem Sennema, geboren Zuidhorn 3 mei 1889, overleden Zuidhorn 13 augustus 1889
  3. Grietje Sennema, geboren Zuidhorn 7 juni 1890, beroep dienstbode, trouwt Zuidhorn 4 juni 1914 Jan Goed, geboren Sauwerd gem. Adorp , beroep rijksambtenaar belasting, ouders Jan Goed en Diena Huitzing
  4. NN Sennema, geboren Zuidhorn 2 januari 1892, overleden Zuidhorn 2 januari 1892
  5. Harmina Sennema, geboren Zuidhorn 22 november 1892, trouwt Zuidhorn 14 november 1918 Fokke de Boer, geboren Burum gem. Kollumerland , beroep 2de lt landstorm, ouders Willem de Boer en Dieuwke Zuidema
  6. Gesina Sennema, geboren Zuidhorn 5 oktober 1894, overleden Zuidhorn 14 april 1919, beroep verpleegster
  7. Willem Sennema, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 18 oktober 1896, beroep boekhouder, trouwt Avereest 5 april 1923 Krijntje van Henten, geboren Avereest , ouders Jan van Henten en Elisabeth Wilhelmina Margaretha Kors
  8. Jan Sennema, geboren Zuidhorn 9 juli 1900
  9. Antje Sennema, geboren Zuidhorn 2 september 1903, overleden Zuidhorn 4 mei 1904
  10. Roelof Sennema, geboren Zuidhorn 22 december 1905

VI.30

Itje Sennema (ouders onder V.31), geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 9 december 1869, overleden Groningen 14 september 1934, beroep naaister, trouwt Zuidhorn 27 juni 1895 Egbert Bossinade, geboren Middelstum , overleden Groningen 17 maart 1950, beroep bakker, automobielhandelaar, ouders Rudolf Bossinade en Grietje Kuipers

    Uit dit huwelijk
  1. Rudolf Bossinade, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 28 oktober 1895
  2. NN Bossinade, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 21 juni 1896, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 21 juni 1896
  3. Hindrik Bossinade, geboren Zevenhuizen gem. Leek 28 augustus 1897, overleden Zevenhuizen gem. Leek 6 februari 1898
  4. Martje Bossinade, geboren Zevenhuizen gem. Leek 6 november 1898, trouwt Groningen 16 augustus 1921 Menno Kornelis Drewes, geboren Adorp , beroep techniker, ouders Lucas Drewes en Engelina Dekker
  5. Hindrik Bossinade, geboren Zevenhuizen gem. Leek 31 oktober 1899
  6. Magreta Bossinade, geboren Zevenhuizen gem. Leek 6 februari 1901

VI.31

Jan Sennema (ouders onder V.31), geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 28 juni 1873, beroep slager, trouwt(1) Zuidhorn 14 mei 1896 Jeltje de Jong, geboren Koudum , overleden Zuidhorn 26 november 1902, ouders Jacob Wabes de Jong en IJmkje Epeus Vlieg, trouwt(2) Zuidhorn 27 oktober 1904 Trientje Hoving, geboren Niekerk , ouders Geert Hoving en Itje Siebenga

    Uit het eerste huwelijk
  1. IJmke Sennema, geboren Zuidhorn 2 augustus 1897, trouwt Zuidhorn 27 juli 1922 Jan Oebele Oosterhof, geboren Gerkesklooster gem. Achtkarspelen , beroep timmerman, ouders Lippe Oosterhof en Hiske Postma
  2. Grietje Sennema, geboren Zuidhorn 6 september 1898, overleden Zuidhorn 16 september 1910
  3. Hendrik Sennema, geboren Zuidhorn 17 december 1899
  4. Jacoba Sennema, geboren Zuidhorn 17 juni 1901, overleden Zuidhorn 3 mei 1902
  5. Hendrik Sennema, geboren Zuidhorn 10 augustus 1902, overleden Zuidhorn 18 maart 1903

    Uit het tweede huwelijk
  1. Anke Sennema, geboren Zuidhorn 13 september 1905
  2. NN Sennema, geboren Zuidhorn 21 september 1908, _NLIV, DATE 21 SEP 1908, PLAC Zuidhorn

V.32

Grietje Sinnema (ouders onder IV.14), geboren Niehove gem Oldehove 20 januari 1844, overleden Grijpskerk 27 november 1927, beroep dienstmeid, trouwt Grijpskerk 25 mei 1866 Tomas Feringa, geboren Grijpskerk , beroep kleermaker, ouders Sjabbe Feringa en Itje Tomas van Laken

    Uit dit huwelijk
  1. Sjabbe Jan Feringa, geboren Grijpskerk 14 augustus 1867
  2. Elze Feringa, geboren Grijpskerk 4 november 1868
  3. Ida Feringa, geboren Grijpskerk , overleden Grijpskerk 15 november 1873
  4. Hendrik Feringa, geboren Grijpskerk 2 september 1872
  5. Jan Roelof Feringa, volgt (VI.32)
  6. Ida Gezina Feringa, geboren Grijpskerk 9 september 1877, trouwt Grijpskerk 16 mei 1901 Riepke Roelfs Kaspers, geboren Noordhorn , beroep bankwerker, ouders Riepke Roelfs Kaspers en Knelske van der Laan
  7. Sieds Feringa, geboren Grijpskerk 3 november 1879, overleden Grijpskerk 13 februari 1894
  8. Roelof Feringa, geboren Grijpskerk 11 juni 1883
  9. Geziena Feringa, geboren Grijpskerk 11 juni 1883, trouwt Grijpskerk 5 mei 1909 Wijbe Hoekstra, geboren Dronrijp , beroep botermaker, ouders Wijbe Hoekstra en Johanna Hoog
  10. Gepkelina Wilhelmina Feringa, geboren Grijpskerk 9 augustus 1884, overleden Eelde 15 december 1944, trouwt Grijpskerk 27 mei 1915 Pieter van der Molen, geboren Grijpskerk , beroep postbode, ouders Eppe van der Molen en Hindertje Bansema

VI.32

Jan Roelof Feringa (ouders onder V.32), geboren Grijpskerk 10 januari 1875, beroep smid, ploegbaas-smid, trouwt(1) Zwolle 12 december 1901 Aaltjen van Zee, geboren Wilp (Voorst) , ouders Jan van Zee en Antonia Schuiters, trouwt(2) Zwolle 3 december 1929 Hillechiena Broesder, geboren Scheemda , beroep huishoudster, ouders Lambertus Broesder en Grietje Woldendorp

    Uit het eerste huwelijk
  1. Grietje Antonia Feringa, geboren Zwolle , trouwt Zwolle 16 juli 1929 Evert Jan Harkink, geboren Zwolle , beroep spoorwegambtenaar, ouders Johan Harkink en Gezina Lenderink

IV.15

Hindrik Roelfs Staal (ouders onder III.7), geboren Roderwolde gem. Roden , overleden Oldekerk 10 januari 1857, beroep boerenknecht, arbeider, trouwt Oldekerk 29 mei 1831 Dieuwke Germens Burema, geboren Niekerk gem. Oldekerk , overleden Marum 16 november 1858, beroep wollennaaister, ouders Germen Freriks Burema en Mettje Onnes Zijlstra

    Uit dit huwelijk
  1. Gepke Staal, geboren Niekerk gem. Oldekerk 28 maart 1834, overleden Oldekerk 28 september 1835

IV.16

Harm Roelofs Staal (ouders onder III.7), geboren Niezijl , overleden Noordhorn (Gem. Zuidhorn) 12 juni 1871, beroep boerenzoon, landbouwer, klaptrekker; watermolenaar, trouwt(1) Oldekerk 24 mei 1828 Janke Re(i)ntjes Diepstra, geboren Marum , overleden Oldekerk 27 februari 1839, beroep boerendochter, huishoudster, ouders Reintje Jacobs Diepstra en Antje Tjeerds, trouwt(2) Oldekerk 29 januari 1849 Tjietske Strijkema, geboren Niekerk , overleden Noordhorn 2 mei 1875, beroep arbeidster, ouders Jan Meinders Strijkema en Janna Pieters Klunder, trouwt(3) Zuidhorn 24 juli 1840 Jantje Simens Driezen, geboren Sebaldeburen , overleden Noordhorn (gem Zuidhorn) 9 januari 1847, beroep dienstmeid, ouders Simen Hindriks Driezen en Antje Engberts

    Uit het eerste huwelijk
  1. Roelf Staal, volgt (V.33)
  2. Antje Staal, volgt (V.34)
  3. Aaltje Staal, geboren Niezijl 16 september 1834, overleden Noordhorn 1 november 1902, beroep dienstmeid, trouwt Zuidhorn 23 mei 1858 Jakob Bakker, geboren Zuidhorn , beroep boereknecht, ouders Eilert Jakobs Bakker en Lammechien Niklaas Witterholt
  4. Rentje Harms Staal, geboren Niekerk (gem. Oldekerk) 23 april 1837, overleden Oldekerk 10 juli 1838

    Uit het tweede huwelijk
  1. Henderika Staal, geboren Noordhorn 1 januari 1850, trouwt Groningen 29 juni 1876 Pauwel Woldendorp, geboren Garmerwolde 14 februari 1842, ouders Jakob Pauwels Woldendorp en Hillechien Jans van der Molen
  2. Jan Staal, geboren Noordhorn , beroep arbeider, trouwt Grijpskerk 6 oktober 1877 Gelske Dam, geboren Pieterzijl , ouders Jan Dam en Eke Rienks Ekhard
  3. Hindrik Staal, geboren Noordhoorn (gem. Zuidhoorn) , overleden Noordhoorn (gem. Zuidhoorn) 8 september 1865
  4. Pieter Staal, volgt (V.35)
  5. Harm Staal, geboren Noordhorn , overleden Noordhorn 2 april 1875

    Uit het derde huwelijk
  1. Simen Staal, geboren Nordhoen (Gem. Zuidhorn) , overleden 14 september 1846
  2. Gerrit Staal, geboren Noordhorn (gem Zuidhorn) , overleden Noordhorn (gem Zuidhorn) 23 september 1846
  3. Simen Staal, geboren Noordhorn (Gem. Zuidhorn) 16 december 1846, overleden Noordhorn (gem Zuidhorn) 18 december 1846

V.33

Roelf Staal (ouders onder IV.16), geboren Niezijl 4 juni 1829, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 18 maart 1910, Bij alle Groningers staan andere namen als ouders., beroep dienstknecht, arbeider, trouwt Zuidhoorn 22 mei 1857 Sjouktje Nienhuis, geboren Niezijl , overleden Onderdendam 7 april 1927, beroep dienstmeid, arbeidster, ouders Tjeert Melles Nienhuis en Jantje Harms Hoogeboom

    Uit dit huwelijk
  1. Harm Staal, geboren Oldekerk 19 maart 1858, overleden Noordhorn, gem. Zuidhorn 23 februari 1863
  2. NN Staal, geboren Noordhorn, gem. Zuidhorn 8 juli 1862, overleden Noordhorn, gem. Zuidhorn 8 juli 1862
  3. Harm Staal, volgt (VI.33)
  4. Tjeerd Staal, geboren Niezijl gem. Grijpskerk 16 januari 1866, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 16 oktober 1867
  5. Tjeert Staal, volgt (VI.34)
  6. Melle Staal, volgt (VI.35)
  7. NN Staal, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 28 maart 1874, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 28 maart 1874
  8. Jakob Staal, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 20 april 1875, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 20 april 1875
  9. NN Staal, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 20 april 1875, _NLIV, DATE 20 APR 1875, PLAC Noordhorn gem. Zuidhorn
  10. Jacob Staal, volgt (VI.36)

VI.33

Harm Staal (ouders onder V.33), geboren Noordhorn 26 augustus 1863, overleden Bedum 22 juni 1951, beroep koetsier, tramconducteur, daglooner, tuinman, kweeker, trouwt Adorp 11 april 1895 Martje Doff, geboren Adorp , overleden Bedum 6 juli 1954, beroep dienstmeid, ouders Jan Doff en Martje Zijlman

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Staal, geboren Ulrum 14 december 1898, beroep wegarbeider, trouwt Kantens 1 september 1920 Aaltje Burema, geboren Stitswerd , ouders Jakob Burema en Henderika van den Berg
  2. Sjouktje Staal, geboren Bedum 8 januari 1901, overleden Bedum 17 juni 1901
  3. Sjouktje Staal, geboren Bedum 9 oktober 1906
  4. Martinus Staal, geboren Bedum 23 augustus 1908, trouwt Bedum 28 februari 1934 Renstke Koster, geboren Ten Boer , ouders Bertus Koster en Wietske Hoving

VI.34

Tjeert Staal (ouders onder V.33), geboren Zuidhorn 29 oktober 1868, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 18 april 1900, beroep boerenknecht, trouwt Zuidhorn 23 mei 1895 Mentje Mulder, geboren Kommerzijl , overleden Zuidhorn 26 september 1947, ouders Pieter Mulder en Jantje Kloosterman

    Uit dit huwelijk
  1. Roelf Staal, geboren Noordhorn 14 juni 1896, beroep tuinman, trouwt Noordhorn 8 mei 1919 Aaltje de Vries, geboren Noordhorn , ouders Lieuwe de Vries en Fardouw Boersma
  2. Jantje Staal, geboren Noordhorn gem. Zuidhorn 23 november 1897, trouwt Berend Roeters
  3. Pieter Staal, volgt (VII.25)
  4. Tjeerdina Staal, geboren Noordhorn 25 december 1900, overleden Noordhorn 9 januari 1902

VII.25

Pieter Staal (ouders onder VI.34), geboren Noordhorn 6 januari 1899, overleden Noordhorn gem. Zuidhorn 23 augustus 1985, beroep kweeker, trouwt Zuidhorn 15 april 1926 Tetje van der Ploeg, geboren Oldehove 14 september 1899, ouders Jan van der Ploeg en Maria Korhorn

    Uit dit huwelijk
  1. Tjeert Staal, geboren Noordhorn 19 augustus 1926, overleden Groningen 12 februari 2005, trouwt Riemkje van den Bosch, geboren Waskemeer 4 september 1925, overleden Sappemeer 15 oktober 2003
  2. Mentje Staal, geboren Noordhorn , trouwt Henderikus Meerveld, overleden Groningen 11 januari 1999
  3. Maria Staal, geboren Noordhorn 24 augustus 1927, overleden Zuidhorn 24 september 2004, trouwt Hendrik Hummel
  4. Ienje Staal, geboren Noordhorn 21 december 1930, overleden Ommen 16 november 1989, trouwt Menko Nieland, geboren Oldehove
  5. Jan Staal, volgt (VIII.27)
  6. Jantje Staal, geboren Noordhoorn , trouwt Jan Maarten de Jong, geboren Rotterdam
  7. Aaltje Staal, geboren Noordhorn , trouwt Hans Buitenhuis

VIII.27

Jan Staal (ouders onder VII.25), geboren Noordhorn 29 november 1932, trouwt Zuidhorn 1 februari 1957 Cornelia Koopman, geboren Groningen 31 januari 1933

    Uit dit huwelijk
  1. Jantje (Janny) Staal, volgt (IX.13)
  2. Pieter Staal, geboren Hoek 11 januari 1959, trouwt Anette Wierenga, geboren UIthuizen
  3. Thea Staal, geboren Oostburg 30 september 1959, overleden Oostburg 1 oktober 1959
  4. Siebe Staal, geboren Oostburg 19 december 1960, trouwt Gezina Martha Westerdijk
  5. Thea Staal, geboren Oostburg 11 april 1962, trouwt Henk IJsbrand Mollema, geboren Marum
  6. Elly Marja Staal, geboren UIthuizen 12 januari 1966, trouwt Herman van der Krieke
  7. Mathilde Ingrid Staal, geboren UIthuizen 4 december 1968, trouwt Geert Klaas Jacobus Wiersema, geboren Zwolle
  8. Cornelis Jan Staal, geboren UIthuizen 12 februari 1973, trouwt Bregina van Hoek, geboren Uithuizermeeden

IX.13

Jantje (Janny) Staal (ouders onder VIII.27), geboren Hoek 28 januari 1958, trouwt Kornelis Henderikus Kremer, geboren UIthuizen 16 april 1953

    Uit dit huwelijk
  1. Cornelia (Corine) Kremer, volgt (X.1)
  2. Ebel Kremer, geboren Delfzijl 16 januari 1981, overleden Groningen (ziekenhuis) 18 januari 1981
  3. Anje Jantina (Anneke) Kremer, geboren Heerenveen 22 maart 1982
  4. Jan Kremer, geboren Heerenveen 9 juni 1983
  5. Thea Elizabeth (Elies) Kremer, geboren Heerenveen 21 januari 1986
  6. Hendrik Pieter (Pieter) Kremer, geboren Heerenveen 28 juli 1991

X.1

Cornelia (Corine) Kremer (ouders onder IX.13), geboren UIthuizen 29 september 1979, trouwt Johannes (Johan) Bouma, geboren Heerenveen 28 juli 1979

    Uit dit huwelijk
  1. Laurens Julian (Julian) Bouma, geboren Eindhoven 7 januari 2003
  2. Anna Elies (Anna) Bouma, geboren Eindhoven 16 februari 2005

VI.35

Melle Staal (ouders onder V.33), geboren Noordhoorn 16 augustus 1871, overleden Groningen 23 juni 1950, beroep houtstekbediende, vertegenwoordiger, Melle is in 1886 met zijn kinderen naar Amerika vetrokken, waar hij van is teru, ggekeerd., trouwt Groningen 24 mei 1900 Iektje Schuil, geboren Tolbert 18 maart 1870, overleden Groningen 30 augustus 1945, ouders Anne Schuil en Willemke Renkema

    Uit dit huwelijk
  1. Sjouktje Staal, geboren Groningen 21 maart 1901, trouwt Groningen 19 mei 1933 Jan Renkema, geboren Oldekerk 11 februari 1904, beroep landbouwer, ouders Riemer Renkema en Titske Veenstra
  2. Anne Tjerk Staal, geboren Groningen 15 april 1904, beroep boekhouder, trouwt Groningen 16 mei 1930 Engeltje van der Veen, geboren Groningen , ouders Sijberen van der Veen en Zwaantje van Slochteren
  3. Willemke Staal, geboren Groningen 23 december 1909

VI.36

Jacob Staal (ouders onder V.33), geboren Niezijl 5 mei 1877, beroep houtstekknecht, trouwt Groningen 28 juni 1900 Trijntje Kwant, geboren Garmerwolde 12 februari 1879, ouders Hendrik Kwant en Tetje Scheltens

    Uit dit huwelijk
  1. Tettje Staal, geboren Groningen , trouwt Gouda 9 september 1931 Berend Timersma, geboren Groningen , ouders Out Timersma en Reintje de Vries

V.34

Antje Staal (ouders onder IV.16), geboren Niezijl gem. Grijpskerk 13 februari 1832, overleden Enumatil gem. Leek 19 april 1899, beroep dienstmeid, koopvrouw, trouwt Oldekerk 30 juni 1865 Germ Kremer, geboren Niebert , beroep pelmolenaarsknecht, ouders Jakob Jans Kremer en Ienje Wiebes Hazenberg

    Uit dit huwelijk
  1. Janke Kremer, geboren Hoogemeeden , beroep Haren, DATE 27 APR 1900, trouwt Haren 27 april 1900 Johannes Harkema, geboren Leegkerk , ouders Willem Harkema en Geertje van der Veen
  2. Ije Kremer, geboren Aduard , trouwt Gerrit Scheeringa, geboren Zuidhorn

V.35

Pieter Staal (ouders onder IV.16), geboren Noordhorn (Zuidhorn) 11 januari 1854, overleden Groningen 29 november 1929, beroep daglooner, trouwt Groningen 21 november 1880 Lammegien Drenth, geboren Kalkwijk (Hoogezand) 20 augustus 1852, overleden Groningen 9 juli 1938, ouders Oltman Jans Drenth en Geertje Jans Spijk

    Uit dit huwelijk
  1. Jan Staal, geboren Groningen 9 januari 1881, overleden Groningen 11 januari 1881
  2. Geertje Staal, volgt (VI.37)
  3. Henderika Staal, volgt (VI.38)
  4. Berendina Staal, geboren Groningen 10 oktober 1886, overleden Groningen 20 oktober 1886
  5. Cornelis Staal, geboren Groningen , beroep arbeider, trouwt Groningen 8 juni 1911 Stientje Wiegers, geboren Groningen , ouders Jannes Wiegers en Dievertke Freerks
  6. Berendina Staal, geboren Groningen , trouwt Groningen 22 juli 1915 Klaas Furda, geboren Groningen , ouders Frans Furda en Harmanna Engelhard
  7. Derk Staal, geboren Groningen , beroep meubelmaker, trouwt Groningen 10 mei 1917 Grietje Bolhuis, geboren Groningen , ouders Jan Bolhuis en Joanna Bos

VI.37

Geertje Staal (ouders onder V.35), geboren Groningen , overleden 17 mei 1972, trouwt Groningen 21 november 1912 Klaas Oudman, geboren Groningen 17 februari 1887, overleden Groningen 8 maart 1929, ouders Albert Oudman en Anje Bolhuis

    Uit dit huwelijk
  1. Albert Oudman, volgt (VII.26)
  2. Lammechien Oudman
  3. Jan Oudman
  4. Tjits Oudman

VII.26

Albert Oudman (ouders onder VI.37), trouwt Trijntje Rozeboom

    Uit dit huwelijk
  1. Klaas G Oudman
  2. Jacoba Oudman
  3. Geertje Oudman
  4. Trijntje Oudman
  5. Albertha Oudman
  6. Henk Oudman
  7. Lammechien Oudman
  8. Henk Oudman
  9. Melle J Oudman
  10. Jan A Oudman

VI.38

Henderika Staal (ouders onder V.35), geboren Groningen , trouwt Groningen 9 mei 1913 Jurrien Roemers, geboren Groningen , overleden meubelmaker , ouders Jacob Roemers en Gepke Saan

    Uit dit huwelijk
  1. Gepke Roemers, geboren 1 december 1914, overleden 23 juli 2004
  2. Lammechien Roemers, geboren Groningen 18 maart 1917, overleden Groningen 17 december 1966
  3. Jacob Piet Roemers, geboren Groningen 17 oktober 1919
  4. Jacques Roemers, overleden 1 juli 2000
  5. Pieter Jacob Roemers, geboren Groningen 27 november 1924

III.8

Abraham Harms Staal (ouders onder II.2), gedoopt Roderwolde 27 december 1761, overleden Groningen 27 november 1833, beroep schoolmeester te Wehe, trouwt Wehe 6 maart 1785 Abeltje Pieters Booijkema, geboren Leens 20 december 1765, overleden Veendam 18 oktober 1817, Abraham overleed te Groningen aan de Nieuwe Ebbingestraat 12., In Wehe werd Abraham goed aangeschreven., Het gezin vertrok in 1800 naar Veendam, eerst was Abraham onderwijzer en later, een boekhandeltje in school- en religieuze boeken aan het Oosterdiep 187 te Ve, endam. Deze werd later overgenomen door zijn dochter., ouders Pieter Jan Boeijkema en Anje Harms (stiefmoeder), Zij hebben een huwelijkscontract opgemaakt: uniek voor deze tijd. In het daari, n gesloten erfrecht staat o.a. ... zoon en dochter hooft voorhooft gelijk..., _EVN 33891

    Uit dit huwelijk
  1. Harmen (Herman) Barteld Staal, volgt (IV.17)
  2. Anna Gezijna Staal, geboren Wehe 5 april 1794, overleden Veendam 2 februari 1881, Zij overleed aan het Oosterdiep te Veendam., trouwt Veendam 20 maart 1815 Paulus Arnoldus Barends, geboren Wildervank 13 november 1793, ouders Noach Paulus Barends en Hilechien Wijndels, Als boekhandelares genoemd bij de volkstelling van 1811.

IV.17

Harmen (Herman) Barteld Staal (ouders onder III.8), geboren Wehe 24 april 1786, overleden Wildervank 2 maart 1861, beroep landbouwer, landgebruiker, Hij woonde op Oosterdiep 220 te Wildervank en van 1840 - 1850 op nr 37 te Wild, ervank., trouwt Veendam 23 maart 1815 Anna Eggens Boois, geboren Anloo 2 december 1787, overleden Wildervank 9 november 1861

    Uit dit huwelijk
  1. Abraham Harms Staal, volgt (V.36)

V.36

Abraham Harms Staal (ouders onder IV.17), geboren Wildervank 6 juni 1808, gedoopt Wildervank 12 juli 1808, overleden Veenhuizen (Norg) 13 april 1873, beroep landbouwer, goud- en zilverwerker; nadien bijenhouder, Zij woonden in bij hun ouders. Op latere leeftijd ook landbouwer maar heeft het, nadien zwaar gekregen. Hij werd op 13 maart 1873 opgepakt voor bedelarij en la, ndloperij en werd veroordeeld te Assen. Hij overleed aldaar in dat jaar in het, Hospitaa, l der Rijkswerkinrichting te Veenhuizen., trouwt Wildervank 20 december 1832 Titia Hendrika Lacoste, geboren Annerveenschecompagnie 22 april 1804, overleden Stadskanaal 17 maart 1887, Lacoste werd ook als Lacosta geschreven., ouders Johannes Benardus Lacosta en Hendrika Gezina Smeeg

    Uit dit huwelijk
  1. Anna Staal, volgt (VI.39)
  2. Johannes Bernardus Staal, geboren Wildervank 1 december 1835, overleden Veenhuizen 9 februari 1906, Op het laatst van zijn leven werd hij net als zijn vader diverse malen opgepakt, en veroordeeld tot Veenhuizen.
  3. Harmina Barteldina Staal, volgt (VI.40)
  4. Hendrika Gezina Staal, geboren Wildervank 1 juni 1839
  5. Cornelisje Staal, geboren Wildervank 21 mei 1841, overleden Groningen 24 november 1910, beroep dienstmeid, trouwt Groningen 15 december 1870 Frederik Brinkman, geboren Groningen , overleden Zutphen 18 juli 1891, beroep vleeschhouwer, ouders Hendrik Wilhelm Brinkman en Maria Bruinink
  6. Harmanna Cornelia Staal, volgt (VI.41)

VI.39

Anna Staal (ouders onder V.36), geboren Wildervank , overleden Wildervank 9 februari 1900, Bij haar overlijden wonende te Nelsonpoint (Californie; Noord-Amerika)., trouwt Wildervank 1 juni 1859 Gouke Rudolf Winters, geboren Wildervank , beroep zeeman, winkelier, arbeider, kapitein, ouders Rudolf Barends Winters en Geesje Roelfs Oostra

    Uit dit huwelijk
  1. Rudolf Winters, geboren Wildervank 11 december 1859, beroep koopman, trouwt Amsterdam 10 juni 1891 Grietje Lieuwen, geboren Terschelling , overleden Haarlemmermeer 19 september 1909, ouders Dirk Jans Lieuwen en Neeltje Pieters Bakker, trouwt Haarlemmermeer 15 maart 1911 Aaltje Heeren, geboren Aalsmeer , ouders Willem Heeren en Henderica Slingerland
  2. Titia Henderika Winters, volgt (VII.27)
  3. Barold Winters, geboren Onstwedde 6 november 1862, overleden Stadskanaal gem Onstwedde 7 februari 1863

VII.27

Titia Henderika Winters (ouders onder VI.39), geboren Onstwedde 20 oktober 1861, overleden Groningen 31 december 1905, trouwt Onstwedde 18 februari 1886 Ferdinand Hermann Nitzsche, geboren Niederplanitz (D) , overleden Wildervank 2 september 1936, beroep uurwerkmaker, ouders Carl Ferdinand Nitzsche en Henriette Demter

    Uit dit huwelijk
  1. Carl Ferdinand Nitzsche, geboren Wildervank 28 mei 1886, trouwt Wildervank 30 mei 1912 Jacoba Eelina Weg, geboren Oldekerk , beroep horlogemaker, ouders Hindrik Weg en Trijntje Mulder
  2. Gauke Rudolf Nitzsche, geboren Wildervank 12 april 1888, beroep onderwijzer, trouwt Wildervank 30 juni 1910 Wichertje Slim, geboren Wildervank , ouders Pieter Slim en Berendina Lukkien
  3. Anna Nitzsche, geboren Wildervank 2 juli 1890, trouwt Wildervank 8 september 1915 Simon Jacob Weg, geboren Wildervank , beroep horlogemaker, ouders Hindrik Weg en Trijntje Mulder
  4. Henriette Nitzsche, geboren Wildervank 31 mei 1892, trouwt Wildervank 25 juni 1919 Freerk Weg, geboren Oldekerk , beroep machineteekenaar, ouders Hindrik Weg en Trijntje Mulder
  5. Paul Theodor Nitzsche, geboren Wildervank 5 december 1893
  6. Trijntje Nitzsche, geboren Wildervank 25 juni 1895
  7. Adolf Nitzsche, geboren Wildervank 13 juni 1898, beroep onderwijzer, trouwt Winschoten 30 juli 1926 Catharina Adolphina Robertus, geboren Boornbergum gem. Smallingerland , beroep onderwijzeres, ouders Abel Robertus en Gepkea Jantina van Ingen

VI.40

Harmina Barteldina Staal (ouders onder V.36), geboren Wildervank 6 februari 1837, beroep huishoudster, trouwt(1) Wildervank 4 maart 1858 Willem Rudolf Schukking, geboren Anloo , overleden op zee 12 september 1858, beroep zeeman, ouders Lubertus Mathias Schukking en Grietje Hulsink, NB. vader bruidegom overleden; moeder bruidegom overleden, trouwt(2) Gasselte 8 augustus 1867 Hindrik Lammerts Niemeijer, geboren Rolde , beroep logementhouder, ouders Hindrik Lammerts en Aaltie Jans, trouwt(3) Gieten 19 mei 1869 , gescheiden Gieten 5 augustus 1892 Marcus Niesing, geboren Gieten , overleden Gieten 24 februari 1917, beroep dienstknecht, ouders Pieter Niesing en Geertje Pepping, trouwt(4) Anloo 25 augustus 1894 Jan Warnerns, geboren Anloo , ouders Harm Warners en Jantien Hendriks

    Uit het eerste huwelijk
  1. Willemina Rudolphina Schukking, volgt (VII.28)

VII.28

Willemina Rudolphina Schukking (ouders onder VI.40), geboren Wildervank 23 september 1858, overleden Gieten 17 juli 1937, trouwt Gieten 26 november 1890 Johannes Jacobus Ferdinandus Meijer, geboren Utrecht , overleden Gasselte 9 mei 1930, beroep tolgaarder, tolmeester, tolpachter, ouders Hermannus Josephus Ferdinandus Meijer en Johanna Maria de Frees, Wettiging van 1 kind.

    Uit dit huwelijk
  1. Hermannus Ferdinandus Meijer, geboren Gasselte 19 juli 1891, trouwt Gieten 5 juni 1915 Dina Tingen, geboren Gieten , ouders Geert Tingen en Johanna Wolters
  2. Johanna Maria Meijer, geboren Gasselte 1 juli 1892
  3. Willem Rudolph Meijer, geboren Gasselte 6 juli 1893, trouwt Gieten 25 oktober 1919 Janna Ramaker, geboren Gieten , ouders Gerrit Ramaker en Fennechien Oosting
  4. Johannes Marinus Meijer, geboren Odoorn 22 februari 1895
  5. Leonore Marie Meijer, geboren Odoorn 28 juni 1896
  6. Cornelis Frederik Meijer, geboren Gasselte 26 september 1897
  7. Anna Margreta Meijer, geboren Gasselte 31 oktober 1899, trouwt Gasselte 31 mei 1919 Harm Hovingh, geboren Borger , ouders Meindert Hopvinh en Japikje Gelijk

VI.41

Harmanna Cornelia Staal (ouders onder V.36), geboren Wildervank 8 juni 1844, trouwt Wildervank 31 augustus 1878 Jan van der Haar, geboren IJsselmuiden , beroep verver, ouders Gerrit van der Haar en Elisabeth Richers

    Uit dit huwelijk
  1. Titia Johanna van der Haar, geboren Winschoten 15 maart 1878, overleden Beilen 19 november 1879


Gegenereerd door   Oedipus II     op 11 februari 2011